Soru Kararlı 9.2.3.0

alieski1262

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali Eski
Cihazım
Xiaomi mi6
Konular
10
Deneyen var mı geri dönüş yaparsa sevinirim
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

myigitoguz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Oğuz
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
28
Arkadaşlar bende 9.2.3 kararlıdayım. Lakin global beta nasıl acaba? Birde global betaya nasıl geçiş yapılıyor? Anlatabilecek olan var mı? Kvk garantili bendeki Mi6, betaya geçsem garanti dışı kalır mı?

Oyla:

nunerli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Naci Ünerli
Cihazım
Mi6
Konular
1
Arkadaşlar bende 9.2.3 kararlıdayım. Lakin global beta nasıl acaba? Birde global betaya nasıl geçiş yapılıyor? Anlatabilecek olan var mı? Kvk garantili bendeki Mi6, betaya geçsem garanti dışı kalır mı?
KVK garantili nereden aldın acaba?

Oyla:

dosojinn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
uzman
Cihazım
mi6
Konular
3
ya ben bu otomatik güncellemeyi kapatmıştım..şimdi bildirim barında güncellemeler yüklenmeye hazır cihazınızı yeniden başlatmak için dokunun.. diye bir yazı var, sanırım kendisi indirmiş nasıl olduysa ama ben bu güncellemeyi çoğu kişi sorunla karşılaştığı için yüklemek istemiyorum ne yapmam lazım bu güncellemeyi yüklememek için bir çaresi var mı?
[doublepost=1520023581,1520022086][/doublepost]
ya ben bu otomatik güncellemeyi kapatmıştım..şimdi bildirim barında güncellemeler yüklenmeye hazır cihazınızı yeniden başlatmak için dokunun.. diye bir yazı var, sanırım kendisi indirmiş nasıl olduysa ama ben bu güncellemeyi çoğu kişi sorunla karşılaştığı için yüklemek istemiyorum ne yapmam lazım bu güncellemeyi yüklememek için bir çaresi var mı?
tamamdır çözdüm eğer telefon güncellemeyi otamatik indirdiyse indirilen güncellemeyi dosyalarda arayıp bulduktan sonra silin çözülüyor

Oyla:

alieski1262

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali Eski
Cihazım
Xiaomi mi6
Konular
10
Yeni sürümde konferans görüşmesi yapabilen var mı

Oyla:

hknslmn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
hakan
Cihazım
mi 6
Konular
1
9 2 3 camera performansi gercekten cok daha kötü olmus. 92 de biraz daha iyi hatta 9 0 da mükemmeldi. artik yazilimla cok ugrasmamalari gerekiyor. ne kadar icerige girerlerse o kadar bozuluyor

Oyla:

RockNRogue

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tarık
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
4
Merhaba,
Az evvel 9.2.3.0 Kararlı yazılımı yükledim. Zaman geçtikçe yorumlarımı yazarım. Ama ilk dikkatimi çeken bildirimler eski haline dönmüş ki ben buna sevindim. Bundan önceki gelen bildirimlerde ne varsa uygulamaya girmeden okuyabiliyordun ki ben bunu istemiyordum. Zira telefonuna gelen bildirimi, şifreni bilmese bile telefonunu eline alan her hangi birisi rahatlıkla okuyabiliyordu. Bence yanlış bir uygulamaydı.
Onu gizleyebiliyorsunuz, olur mu öyle şey. Hassas içeriği gizle diye bir seçenek var hocam. Bence en değerli özelliği yok saydınız şimdi. Hızlı kullanım için gerekli o

Oyla:

Devilinparadise

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Orta
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
0
Arkadaşlar az önce bir sistem guncellemesi geldi boyutunu goremedim. Ekran görüntüsü alırken heralde yanlış bir tuşa bastim ve şöyle bir yazı cikti. " güncelleme yok sayıldı" tekrar nasıl bulabilirim acaba. Sistem güncellemesini kontrol ettim uygun güncelleme yoktu.

Oyla:

ErChO

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erhan
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
3
Arkadaşlar az önce bir sistem guncellemesi geldi boyutunu goremedim. Ekran görüntüsü alırken heralde yanlış bir tuşa bastim ve şöyle bir yazı cikti. " güncelleme yok sayıldı" tekrar nasıl bulabilirim acaba. Sistem güncellemesini kontrol ettim uygun güncelleme yoktu.
Sabah bana da gelmişti. İndirilen(download) uygulaması güncellendi sadece. Bilgi amacıyla paylaşmak istedim.

Oyla:

Devilinparadise

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Orta
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
0
Güncellemenin detayini görememiştim. Bilfi için teşekkürler
[doublepost=1520251989,1520251070][/doublepost]Aynen benim telefonda da aynı sorun var. Kulaklıktan çok az ses gelmekte.

Oyla:
Üst Alt