Soru Karar Verdim Redmi Note 10 Pro Alıyorum

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Bence sorun sizin ayarlarınızda Note 8 Pro ile 5 sezon üst üste COD'da efsanevi oldum. Bana mısın demedi.
Bir ara COD mobile sorunlu sürüm çıkarmıştı ki 865 de bile kasıyordu bence siz sorunu yanlış yerde aramışsınız.
Şu an elimde mi 10T, Poco X3 NFC ve Note 8 Pro var. Poco X3 NFC de 732G işlemciye sahip ve Note 8 Pro gömüyor. giggle~~

Cihazı elinize almadan yan yana koymadan kıyaslamak anlamsız diyorum.
Tabi tabi. Kesin öyledir.
Cihazları ben üretmiyorum ben bir kullanıcı olarak söylüyorum Note 8 pro işlemcisi amiral gemisi katili olsaydı amiral gemilerini kimse almazdı. O olmayan Mtk işlemciyi abartmaya gerek yok.
Bir de Unutmadan O çok övdüğünüz işlemcinin forumda bir sürü konusu var. Adı üstünde Redmi cihaz bunlar kalkıpta 800 li işlemciler koymasını beklemeyin.

Son düzenleme:

Old Walf

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
iskender
Cihazım
redmi note 9pro
Meslek
Emekli teknisyen
Konular
3
Seni tenzi ederim redmi cihazları niçin bu kadar küçümsüyorsun parası olan var olmayan var.daha duyarlı olmanı beklerim pozisyonun gereği!!!!!

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
11
Tabi tabi. Kesin öyledir.
Cihazları ben üretmiyorum ben bir kullanıcı olarak söylüyorum Note 8 pro işlemcisi amiral gemisi katili olsaydı amiral gemilerini kimse almazdı. O olmayan Mtk işlemciyi abartmaya gerek yok.
Bir de Unutmadan O çok övdüğünüz işlemcinin forumda bir sürü konusu var. Adı üstünde Redmi cihaz bunlar kalkıpta 800 li işlemciler koymasını beklemeyin.
Söylediğim gibi 2 cihaz da elimde bildiğiniz bir şey varsa söyleyiniz ona göre bakalım.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Old Walf

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
iskender
Cihazım
redmi note 9pro
Meslek
Emekli teknisyen
Konular
3
Ayrıca redmi cihazlarda artık sd 860 bile koyuyorlar bunu da bilesin..

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
177
Bence sorun sizin ayarlarınızda Note 8 Pro ile 5 sezon üst üste COD'da efsanevi oldum. Bana mısın demedi.
Bir ara COD mobile sorunlu sürüm çıkarmıştı ki 865 de bile kasıyordu bence siz sorunu yanlış yerde aramışsınız.
Şu an elimde mi 10T, Poco X3 NFC ve Note 8 Pro var. Poco X3 NFC de 732G işlemciye sahip ve Note 8 Pro gömüyor. giggle~~

Cihazı elinize almadan yan yana koymadan kıyaslamak anlamsız diyorum.
Hocam, SD865'in kasma sorunu oyunun optimizasyon eksikliğindendi. Note 8 Pro'da da iyi çalışınca Xiaomi biraz reklamını yaptı sadece. Yoksa SD865, G90T'yi parmağında sallar. :)

Note 8 Pro'nun GPU'su güçlü ama pil tüketimi ve ısınma profili hâlâ SD'den fazla (eskisine göre çok iyi tabi). Ama 732G'yi fazla gömmüşsünüz. Zira her şey kağıt üstünde olmuyor.

Madem bu kadar cihaza sahipsiniz köyün üçünü de yan yana güzel bir karşılaştırma videosu çekin, öyle argüman sunun. Daha güzel olur. :)

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
11
Hocam, SD865'in kasma sorunu oyunun optimizasyon eksikliğindendi. Note 8 Pro'da da iyi çalışınca Xiaomi biraz reklamını yaptı sadece. Yoksa SD865, G90T'yi parmağında sallar. :)

Note 8 Pro'nun GPU'su güçlü ama pil tüketimi ve ısınma profili hâlâ SD'den fazla (eskisine göre çok iyi tabi). Ama 732G'yi fazla gömmüşsünüz. Zira her şey kağıt üstünde olmuyor.

Madem bu kadar cihaza sahipsiniz köyün üçünü de yan yana güzel bir karşılaştırma videosu çekin, öyle argüman sunun. Daha güzel olur. :)
Yok zaten 865 ile yarışamaz illaki.
Şu an 865 ile 120 fps oynuyorum 144 hz ekranda.
865 bile kasıyordu derken sorunun oyunda olduğunu belirtmek istedim.
Burada anlatmak istediğim aslında 10 proda kullanılan işlemcinin 8 pro ile denk hatta daha geride oluşuydu ki bariz daha geride.
865e laf söylenmez o benim canım şu ara. :D

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Söylediğim gibi 2 cihaz da elimde bildiğiniz bir şey varsa söyleyiniz ona göre bakalım.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Benim bildiğim Note 8 pro 2 yaşında bir cihaz ve Note 10 pro daha güncel bir cihaz. Note 8 pro kendi zamanında iyidi

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Yok zaten 865 ile yarışamaz illaki.
Şu an 865 ile 120 fps oynuyorum 144 hz ekranda.
865 bile kasıyordu derken sorunun oyunda olduğunu belirtmek istedim.
Burada anlatmak istediğim aslında 10 proda kullanılan işlemcinin 8 pro ile denk hatta daha geride oluşuydu ki bariz daha geride.
865e laf söylenmez o benim canım şu ara. :D
Aynı işlemciler bile farklı sonuçlar gösteriyor bende hayret ediyorum Poco x3 ve 10 Pro bazen poco iyi ii çıkarıyor bazen de 10 pro Yazılım da çok iyi rol oynuyor bence.

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Dostum Android'in garantili olması ne fayda ne yarar sağlıyor acaba kullanici hatası cevabını verip yüklü masraflar çıkarmaktan başka ne yapıyolar?

4000 TL bütçem var diyosun yurtdışı mi 10t pro alabilirsin güzel cihazdir herşeyi geçtim yurtdışı oneplus gerçek amiral gemileri var bütçeni az arttırıp mükemmel cihazlar alabilmek varken redmi serisine bakılır mi ben 4000 TL redmiye versem kahrolurum telefonsuz kalırım yinede gidip o parayı ona vermem dandik panelleri dandik ucuz depolama birimi ve ram kullanmaları MIUI yazilimi redmi serisinde dahada sıkıntılı zaten 1 sene sonra aldığın cihazdan sogursun.

Üst Alt