Yardım Karanlık mod hk.

bijumitsuki

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mitsuki
Cihazım
Mi Max 2
Konular
3
Herkese selamlar. MIUI 10 Global 9.2.15 Beta sürümünde gelen ve bugün gelen 9.2.21 sürümünde de devam eden bir sorundan bahsetmek istiyorum. Güncelleme ile karanlık mod özelliği geldi telefona. Ancak bunu bir türlü kapatamıyorum bakmadığım yer kalmadı. Bir an önce gelsin diye bekliyordum. Fakat gelen bildirimlerin içeriği mümkün değil okunmuyor. Bu konu da yardımcı olabilecek var mıdır?

ag29

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali
Cihazım
Mi Max 2
Konular
0
Mi Max 2'ye bugün yüklediğim güncelleme ile bende de bu sorun oluştu. Xiaomi'den bir fix gelir mi? Yoksa ben de Hard Reset yapacağım ama o kadar uygulamayı, dosyayı yedekleyip tekrar yüklemeye zamanım yok.

Oyla:

emreivory

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emre
Cihazım
Mi max 2
Konular
6
Hocam en son sony-ericsson da hard reset atmıştım. Mi max 2 formunda hard reset olarak arattım ama bulamadım.
Güç tuşu + ses tuşu ile gelen ekrandanda
Hep reboot system ile çıktım, "wipe data" tuşuna basmaya henüz yedek almadığım için cesaretim olmadı. Burdaki "wipe data"dan mı yapacağım hard reseti? Biraz karışık olmuş olabilir, öğlenden beri kafam şişti whew~~
Hocam Mi hesabınıza senkronize edin yedekleyin. WhatsApp'ı Drive'a yedekleyin. Önemli fotoğraflar varsa Google Fotoğraflara yedekleyin. Telefonu kurunca Mi hesabınızdan otomatik kurulacak ilk günkü gibi. Fotoları ve WhatsApp'ı Google hesabınızdan indirirsiniz bu kadar basit aslında. Ya da fotoğrafları bilgisayara aktarın.

Oyla:

Zeynep Gök

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Zeynep
Cihazım
Xiaomi Redmi S2
Meslek
Öğrenci
Konular
1
Herkese selamlar. MIUI 10 Global 9.2.15 Beta sürümünde gelen ve bugün gelen 9.2.21 sürümünde de devam eden bir sorundan bahsetmek istiyorum. Güncelleme ile karanlık mod özelliği geldi telefona. Ancak bunu bir türlü kapatamıyorum bakmadığım yer kalmadı. Bir an önce gelsin diye bekliyordum. Fakat gelen bildirimlerin içeriği mümkün değil okunmuyor. Bu konu da yardımcı olabilecek var mıdır?
Miui 10 da karanlık mod mu var ben şok jdjdjd

Oyla:

serhat.yldz

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
315
Kullandığınız cihazı belirtirseniz, Güncel MIUI Beta Rom veya Stabil Rom indirip kurarak kullanabilirsiniz. Forumumuzda cihazınızla ilgili bölümü araştırabilirsiniz.

Oyla:

ugurakbas.94

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Uğur
Cihazım
Redmi 6
Konular
4
Arkadailar red mi 6 miui global 10.3.3 ekran ayarlarındada geliştirici seçeneklerindede karanlık mod yok kafayı yicem bana yardımcı olur musunuz?

Oyla:

serhat.yldz

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
315
Arkadailar red mi 6 miui global 10.3.3 ekran ayarlarındada geliştirici seçeneklerindede karanlık mod yok kafayı yicem bana yardımcı olur musunuz?
Ayarlar>Ekran kısmına baktınız mı, karanlık mod orada yer alıyor.

Oyla:

Huzun16

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hakan
Cihazım
Mi max 2
Konular
0
Arkadaşlar benim mi max2 telefonum gelen bildirim kilit ekranı dahil hiç bir yerde okunamıyor karanlık mod nerede nasıl kapatılır burada araştırmadığım yer kalmadı tüm paylaşımlarınızı okudum ama bir çare bulamadım rica ediyorum bir çözüm.
Ayarlar/google/(mesajlar bölümü yok)
Ayarlar/sistem&cihaz/(karanlık mod yokk)

Oyla:
Üst Alt