Yardım Karanlık mod hk.

bijumitsuki

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mitsuki
Cihazım
Mi Max 2
Konular
3
Herkese selamlar. MIUI 10 Global 9.2.15 Beta sürümünde gelen ve bugün gelen 9.2.21 sürümünde de devam eden bir sorundan bahsetmek istiyorum. Güncelleme ile karanlık mod özelliği geldi telefona. Ancak bunu bir türlü kapatamıyorum bakmadığım yer kalmadı. Bir an önce gelsin diye bekliyordum. Fakat gelen bildirimlerin içeriği mümkün değil okunmuyor. Bu konu da yardımcı olabilecek var mıdır?

monvance

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ÖmerF Koca
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Öğrenci
Konular
34
Beta olsun olmasın,basit bir açma kapama menüsü eklemeyi akıl edemeyecek kadar çalışmıyor mu kafaları
hata istemiyorsaniz stabil kullaniniz. illaki acma kapama düğmesi vardır fakat hata oluşmuştur. bunu anlayamadiniz mi?

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Oyla:

dorothy

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Swat
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
EGM
Konular
21
hata istemiyorsaniz stabil kullaniniz. illaki acma kapama düğmesi vardır fakat hata oluşmuştur. bunu anlayamadiniz mi?

Doğrudur fanboy kardeşim sonuçta fiyat performans ürünü istediği kadar hata olsun sonucta ucuza aldık

Oyla:

Destiny97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
36
Doğrudur fanboy kardeşim sonuçta fiyat performans ürünü istediği kadar hata olsun sonucta ucuza aldık
Bunun fanboyluk ile alakası yok. Sonuçta bu bir test sürümü ve zaten bunu yükleyenler bu sürümlerde her zaman hata olacağını biliyor. Eğer hatalar hoşuna gitmiyorsa test sürümünden çıkıp kararlı versiyona geçmeni tavsiye ederim.

Oyla:

dorothy

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Swat
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
EGM
Konular
21
Bunun fanboyluk ile alakası yok. Sonuçta bu bir test sürümü ve zaten bunu yükleyenler bu sürümlerde her zaman hata olacağını biliyor. Eğer hatalar hoşuna gitmiyorsa test sürümünden çıkıp kararlı versiyona geçmeni tavsiye ederim.
İyi o zaman test sürümü diye böyle basit bir şeyi önemsemeyip uğraşmasınlar nasıl olsa millet beta sürümü olur böyle şeyler diyecek

Oyla:

Destiny97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
36
İyi o zaman test sürümü diye böyle basit bir şeyi önemsemeyip uğraşmasınlar nasıl olsa millet beta sürümü olur böyle şeyler diyecek
Her hafta güncellenip eksikler tamamlanıyor zaten. Haftaya düzeltirler. Ve evet millet öyle diyor çünkü normalde beta alımlarında belli koşullar vardır ve o koşullar kabul edilir. İlk koşul ise günlük kullanıma uygun olmadığıdır.

Oyla:

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Beta sürümlerde verilen özellikler her zaman tam özelliklerde çalışacak diye verilmiyor. Bazı özellikler basit olarak verilip, gelen bildirimlere göre ya geliştirilip daha stabil ve kullanışlı hale getiriliyor ya da toptan kaldırılabiliyor. Siz ne kullandığınızı ve niçin kullandığınızı bildikten sonra bir sorun olmaması gerekiyor. Bu kadar isyan etmenizin bir anlamı yok. Bu sadece sizin ne yaptığınızı bilmediğinizi gösterir.

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

monvance

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ÖmerF Koca
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Öğrenci
Konular
34
su forumda senin su terbiyesizligini kimse yapmadi bana karsi. fanboy diye tabir ettigin kisi burda xiaomi yi en cok elestiren kisidir. ama bir kişi gidipde sacma sapan elestirirse ona da cevabini vereririm. ucuza aldik olur boyle seyler diyenleride eleştirdim ayrıca.

Alpha sürüm: hatalarin kol gezdigu racon kestigi romlardir
Beta surum: devlet mafyalarin onunu kesmiştir. küçük artistler dolasmaktadir hu forumda oldugu gibi.
stabil sürüm: meleklerin yaşadığı dünya mutlu olmak isteyen burda yaşar.
belki şimdi anlatabilmisimdir romlari.

onyargini kenara it yada benle tartışma. kaldiramiyorsan bazi laflari tam olgunlasmamis olarak gorurum seni. ki soyledigim sozde bir hakaret degildi

Oyla:

dorothy

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Swat
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
EGM
Konular
21
su forumda senin su terbiyesizligini kimse yapmadi bana karsi. fanboy diye tabir ettigin kisi burda xiaomi yi en cok elestiren kisidir. ama bir kişi gidipde sacma sapan elestirirse ona da cevabini vereririm. ucuza aldik olur boyle seyler diyenleride eleştirdim ayrıca.

Alpha sürüm: hatalarin kol gezdigu racon kestigi romlardir
Beta surum: devlet mafyalarin onunu kesmiştir. küçük artistler dolasmaktadir hu forumda oldugu gibi.
stabil sürüm: meleklerin yaşadığı dünya mutlu olmak isteyen burda yaşar.
belki şimdi anlatabilmisimdir romlari.

onyargini kenara it yada benle tartışma. kaldiramiyorsan bazi laflari tam olgunlasmamis olarak gorurum seni. ki soyledigim sozde bir hakaret degildi

Kimin bazı lafları kaldıramadığı ortada,2 yılı aşkındır xiaomi kullanıyorum önceden herkese Xiaomiyi överdim hatta telefon alacak kişilere xiaomi almalarını söylerdim,ancak son aylarda uzak durmalarını söylüyorum ne kadar fiyat performans ürünü olsa da stabil sürüm bile hata kaynıyor ve düzeltmeye dair hiçbir girişim yok,bedava olsun isterse bi dahaki telefonum kesinlikle Xiaomi olmayacak, kararlı sürümü de kullandım beta sürümünü de

Oyla:

monvance

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ÖmerF Koca
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Öğrenci
Konular
34
Kimin bazı lafları kaldıramadığı ortada,2 yılı aşkındır xiaomi kullanıyorum önceden herkese Xiaomiyi överdim hatta telefon alacak kişilere xiaomi almalarını söylerdim,ancak son aylarda uzak durmalarını söylüyorum ne kadar fiyat performans ürünü olsa da stabil sürüm bile hata kaynıyor ve düzeltmeye dair hiçbir girişim yok,bedava olsun isterse bi dahaki telefonum kesinlikle Xiaomi olmayacak, kararlı sürümü de kullandım beta sürümünü de
bana fanboy derseniz ben ne anlamlara geldigine bakarak cevap veririm. xiaomiyi sevip sevmemenizde beni ilgilendirmiyor. bana fanboy demiceksin kardeşim. ben sizi biliyorum fanboy dediginiz kesim boyle düşünmeden etmeden eleştirilere kendimizi kapaymis gibi yani tabirizi caizde KOYUN gibi gördüğünuz kisilere dersiniz. bunun anlami budur.

Oyla:
Üst Alt