Sohbet Kamerası iyi f/p ürünü telefon tavsiyesi

aggonize

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Maks
Cihazım
ip6
Konular
1
Arkadaşlar merhaba, forumda yeniyim. xiaomi çok duyduğum ve merak ettiğim bir marka. 2014 yılından beri iphone 6 cihazı kullanıyorum ve artık değiştirme vaktim geldi. gönül ister ki model yükselteyim fakat son zamanlardaki apple ürünlerine gücüm yetmiyor. hal böyle olunca f/p bir ürüne geçiş yapmak istiyorum ve sanırım en iyi tercih xiaomi olacak. benim için kamera ve şarj en önemli özellikler. bu özelliklerde beni üzmeyecek bir cihaz olarak ne önerirsiniz bana ?

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
Garantili olarak RedMi Note 7. Garantisiz Mi 9T'ye yönelebilirsiniz.

Sazaa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sazaa
Cihazım
Ne alacagimi bi
Konular
5
Not 6 pro alabilirsin Biraz daha yükseği not 7 pro var bunlar ucuz olan
Mi9t de iyidir mi8se de olabilir
Telefonu satıp üstüne biraz para koyarsan not6pro yu rahat alırsın tabi telefon temizse

aggonize

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Maks
Cihazım
ip6
Konular
1
Garantili olarak RedMi Note 7. Garantisiz Mi 9T'ye yönelebilirsiniz.
hocam vatan mağazasındaki adama kamerası iyi olsun dediğimde o zaman mi8 lite'a yönelmelisin demişti. siz onu kullanmanıza rağmen önermediniz. neden acaba ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

bu arada arkadaşlar bütçem 2500-3000 tl arasında, çok beğendiğim bir model olursa kendimi biraz daha zorlayabilirim. farklı marka, model önerilerinize de açığım

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
hocam vatan mağazasındaki adama kamerası iyi olsun dediğimde o zaman mi8 lite'a yönelmelisin demişti. siz onu kullanmanıza rağmen önermediniz. neden acaba ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

bu arada arkadaşlar bütçem 2500-3000 tl arasında, çok beğendiğim bir model olursa kendimi biraz daha zorlayabilirim. farklı marka, model önerilerinize de açığım
Sarj bakımından iyi olmasını istemişsiniz. 3350 mh batarya bu ekrana ve işlemciye yetersiz kalıyor malesef. Yerinizde olsam Mi 9T alırdım Yes~~

aggonize

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Maks
Cihazım
ip6
Konular
1
Sarj bakımından iyi olmasını istemişsiniz. 3350 mh batarya bu ekrana ve işlemciye yetersiz kalıyor malesef. Yerinizde olsam Mi 9T alırdım Yes~~
mi9t görüntü olarak çok kaba geldi hocam, mi8 lite ı beğenmiştim aslında. şarjı akşamı çıkarmaz mı ?

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Mi 9T alın keyfinize bakınız hocam. İsteklerinizi fazlasıyla yerine getirebilicek bir cihaz. Hem kameraları; 48Mp, telefoto ve geniş açılı kamera dizilimi ile pop up açılan 20Mp önkamera, hem de bataryası 4000mAh ile günü rahatlıkla çıkartabilirsiniz, tam ekran oluşu ve büyük düzeyde sayılabilicek 6.39inç ekran sizi fazlasıyla memnun edecektir.

guvenayaz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
guven
Cihazım
mi 9 se
Konular
16
Mi 9 se al bence şarjı bir günü rahat çıkarıyor rakamlara takılma ve elde duruşu efsane rahat kamerasida zaten tartışmaya kapalı bence

Üst Alt