Yardım K20pro/Mi9t pro Batarya değişimi

sonatgurleyen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sonat
Cihazım
Mi9T Pro
Konular
5
Arkadaşlar bende realpower batarya satın aldıktan sonra gördüm. Deji bp40 yani pro modeli için batarya çıkarmış. İhtiyacı olanlar bakabilir.

Hide

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hide
Cihazım
F2 Pro
Konular
2
Batarya yeni çıkmış o halde üretim tarihide çok yenidir. Üretim tarihi eski olan bataryaların batarya sağlığı çok düşüyor, değiştirmeye değmiyor. Alsam mı acaba diye düşündüm bi.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Batarya yeni çıkmış o halde üretim tarihide çok yenidir. Üretim tarihi eski olan bataryaların batarya sağlığı çok düşük oluyor, değiştirmeye değmiyor. Alsam mı acaba diye düşündüm bi.

sonatgurleyen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sonat
Cihazım
Mi9T Pro
Konular
5
Batarya yeni çıkmış o halde üretim tarihide çok yenidir. Üretim tarihi eski olan bataryaların batarya sağlığı çok düşüyor, değiştirmeye değmiyor. Alsam mı acaba diye düşündüm bi.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:
Ben realpower aldım daha yeni eğer görseydim bunu denerdim. Belki ihtiyacı olan vardır diye yazdım. Ayrıca dediğin gibi yeni üretimlerdir diye tahmin ediyorum çünkü dejinin mi9t için bp41 bataryası vardı bu yoktu. Kullanacak arkadaşlarda deneyimlerini paylaşırsa alacaklara da güzel bi rehber olur

arm0

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
3
Ben realpower aldım daha yeni eğer görseydim bunu denerdim. Belki ihtiyacı olan vardır diye yazdım. Ayrıca dediğin gibi yeni üretimlerdir diye tahmin ediyorum çünkü dejinin mi9t için bp41 bataryası vardı bu yoktu. Kullanacak arkadaşlarda deneyimlerini paylaşırsa alacaklara da güzel bi rehber olur
Cuma günü satın aldım bu bataryayı, yarın gelirse incelemesini atarım galiba hala batarya arayan 2 3 kişi var

Hide

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hide
Cihazım
F2 Pro
Konular
2
Cuma günü satın aldım bu bataryayı, yarın gelirse incelemesini atarım galiba hala batarya arayan 2 3 kişi var
Hocam accubattery indirip arka planda çalışırken, % 1 den 100 tam şarj yapar mısınız? Böylece batarya sağlığını öğrenmiş oluruz. Batteryone da aynı işlemi yapıyor ben ikisiyle ölçüp kontrol ediyorum hep

arm0

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
3
Hocam accubattery indirip arka planda çalışırken, % 1 den 100 tam şarj yapar mısınız? Böylece batarya sağlığını öğrenmiş oluruz. Batteryone da aynı işlemi yapıyor ben ikisiyle ölçüp kontrol ediyorum hep
batarya eğer yarın gelirse incelemesini yüksek ihtimal salı ekler, konuya ekleme olarak 3 4 gün sonunda ekran değerlerini eklerim.

Taz1o

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M.FERİT DOĞA
Cihazım
Xiaomi 11T Pro
Meslek
Backend Developer
Konular
0
Yeni çıkan BP40 DEJİ bataryayı satın alıp, telefona taktım bugün.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Üst Alt