Yardım K20pro/Mi9t pro Batarya değişimi

NebuLa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yıldırım
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
3
Herkese hayırlı günler. Telefonum K20pro ve neredeyse 4 senedir kullanıyorum ve batarya durumu çok kötü olduğu için değiştirdim. Fakat değişim sonrası durum hala aynı. Batarya değiştirdikten sonra memnun kaldığınız, önerebileceğiniz bir marka ya da değişim yapan güvenilir bir yer var mı? Tavsiye için şimdiden teşekkür ederim.

Oguzhn74

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Note 6 pro
Konular
27
Herkese hayırlı günler. Telefonum K20pro ve neredeyse 4 senedir kullanıyorum ve batarya durumu çok kötü olduğu için değiştirdim. Fakat değişim sonrası durum hala aynı. Batarya değiştirdikten sonra memnun kaldığınız, önerebileceğiniz bir marka ya da değişim yapan güvenilir bir yer var mı? Tavsiye için şimdiden teşekkür ederim.
Benimde cihaz alındığından beri değişmemiş bataryası (k20 pro) burada bir toptancı var bayağıdır herşeyi ordan alırım genelde sağlam, verimli oluyor. 160 TL'ye batarya aldım 3 hafta önce, genelde 3,5 saat civarı ekran süresi alırken şuan 8-9 saat arası alıyorum.

NebuLa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yıldırım
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
3
Nerede oturuyorsunuz hocam, aldığınız ürünün markası vs. Var mı?

Oguzhn74

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Note 6 pro
Konular
27
Nerede oturuyorsunuz hocam, aldığınız ürünün markası vs. Var mı?
Bursa'da. Yok hocam ama orijinal batarya ile bire bir aynı gözüküyor. Bire birden kastım hani yazılar amblemler vs var ya tıpa tıp aynı neredeyse.

NebuLa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yıldırım
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
3
Bursa'da tam olarak nerede hocam. Benim de acil değiştirmem gerekiyor. Yoksa telefonu değiştireceğim

Son düzenleme:

NebuLa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yıldırım
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
3
Hocam Bursa'da, Uluyol girişinde. Boyacının hemen yanındaki dükkan dedi. Tam olarak neresi ben de bilmiyorum.

TiRaNTx

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ekrem
Cihazım
redmi pro
Konular
5
Bende batarya arıyorum Adana dayım yardımcı olurmusunuz? İnternetten alabilirim. Öneriniz var mı?

yasin5051

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yasin
Cihazım
Mi9t pro
Konular
4
hayırlı günler.yaklaşık 4 yıldır kullandığım mi9t pro telefonumun bataryası şişmeye başlamıştı. bulunduğum ilde batarya değişimi için bir telefoncuya götürdüm değiştirdiler haliyle orjinal batarya değil.o günün akşamına telefon kapandı açılmadı.ertesi güne tekrar gittim bu kez yine değiştirdiler ve yine kapandı böyle böyle 4 batarya değişti. en son kesin yaparız başka bir sonun var muhtemelen diyip benden 1 hafta müsade istediler ama nafile.ne yaptılar bilmiyorum ama sadece bataryası değişecek telefon komple bozuldu. şimdi de bunu biz yapamıyoruz deyip başka bir tamirciye yönlendirdiler. sorun neden olabilir aceba ve yapılabilir mi sizce?

Üst Alt