Soru K20 proda şebeke sorunu

siluet_75

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Resul
Cihazım
Mi 8
Konular
1
Yeni IMEI atılmış k20 pro aldım şebeke sorunu yaşamaya başladım, özellikle çoğu yerde 4.5 g çekmiyor mobil verinin olduğu simgesinde (e) harfi var net çekmiyor haliyle, yardımcı olabilecek arkadaş var mı

Captainalp

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alp
Cihazım
Mi note 3
Konular
7
Xioami nin imei repair yapilmisi net çöptür . Tecrube ile sabit.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Peki diğer xihazlar ne çekiyor sizin cihazın hiç şebeke alamadığı zamanda? 2g 3g 4g
Genelde 3g ama 4g cektikleride oluyor. Ustelik xioami mi 9 da durum boyleyken bende hic benzer bile degil. İphone samsung kiyaslamasi yapmadigimda bile durum uzucu. Satil garantili alcam herhalde xioami

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Xioami nin imei repair yapilmisi net çöptür . Tecrube ile sabit.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Genelde 3g ama 4g cektikleride oluyor. Ustelik xioami mi 9 da durum boyleyken bende hic benzer bile degil. İphone samsung kiyaslamasi yapmadigimda bile durum uzucu. Satil garantili alcam herhalde xioami
Anten yapısıyla ilgili bir durum olduğu görülüyor burada hocam. Band20 yok, bu 4g yi etkiler. 2g 3g çekmiyorsa diğer cihazlar çekerken bu da band ile ilgili değil antenin çekim sınırının diğer cihazlardan düşük olduğunu gösterir.

Oyla:

Captainalp

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alp
Cihazım
Mi note 3
Konular
7
Anten yapısıyla ilgili bir durum olduğu görülüyor burada hocam. Band20 yok, bu 4g yi etkiler. 2g 3g çekmiyorsa diğer cihazlar çekerken bu da band ile ilgili değil antenin çekim sınırının diğer cihazlardan düşük olduğunu gösterir.
O yuzden benimde ilk yapacagim is imei repair xiaomi yerine garantili almak olacak. Anladigim kadariyla kayiplar yasaniyor cunku.

Oyla:

AdeLa

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ender
Cihazım
iPhone 14 Pro
Meslek
Teknik Servis
Konular
22
Imei repair yapilan redmi note 7 de Band 20 dahil 3-4 tane band kaybinin oldugunu kendim gordum.
Repair stabil degil suan daha aktif cozum bulunasiya kadar beklenmeli derim.

Oyla:

Captainalp

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alp
Cihazım
Mi note 3
Konular
7
Imei repair yapilan redmi note 7 de Band 20 dahil 3-4 tane band kaybinin oldugunu kendim gordum.
Repair stabil degil suan daha aktif cozum bulunasiya kadar beklenmeli derim.
Zaten bunlarada el atar hukumet. Artik garantisiz almak buyur kumar oldu

Oyla:

AdeLa

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ender
Cihazım
iPhone 14 Pro
Meslek
Teknik Servis
Konular
22
Oyla:

promet

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M.Emin
Cihazım
Mi 9t 6/128
Konular
1
Şu an elimde imei atılmış ama band20 olmayan Mi Max 2 ve imei atılmamış ama band 20 olan Mi 9T var. Hattım Türk Telekom. Ankara'da yaşıyorum. Mi Max 2'de 4g görüyordum ama Mi 9t'de 4g çok daha iyi çekiyor. Mesela iş yerinde max 2 sadece 3g çekerken 9t sürekli 4g. İşe giderken arada 2g'ye düşüyordu ve şebekeden kopmalar çok sıktı, 9t'de hemen hemen hiç karşılaşmadım. Band20'nin bataryaya etkisine de şahit oldum. O yüzden bir daha band20'siz telefon kullanmayacağım.

Oyla:

Captainalp

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alp
Cihazım
Mi note 3
Konular
7
Şu an elimde imei atılmış ama band20 olmayan Mi Max 2 ve imei atılmamış ama band 20 olan Mi 9T var. Hattım Türk Telekom. Ankara'da yaşıyorum. Mi Max 2'de 4g görüyordum ama Mi 9t'de 4g çok daha iyi çekiyor. Mesela iş yerinde max 2 sadece 3g çekerken 9t sürekli 4g. İşe giderken arada 2g'ye düşüyordu ve şebekeden kopmalar çok sıktı, 9t'de hemen hemen hiç karşılaşmadım. Band20'nin bataryaya etkisine de şahit oldum. O yüzden bir daha band20'siz telefon kullanmayacağım.
Bende kesinlikle katiliyorum

Oyla:

xaosium

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
xaos
Cihazım
k20 pro
Konular
0
merhaba,
ilk önce mi 9t'de daha sonra vazgeçip k20 pro'da karar kılmış ve almama ramak kalmış biri olarak, band 20 tartışması oldukça kafamı karıştırdı. ayrıca mi 9t pro modelinin de ağustos sonu avrupa'ya geleceğini duydum. 9t pro için beklenir mi ne dersiniz?

Oyla:
Üst Alt