Soru K20 proda şebeke sorunu

siluet_75

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Resul
Cihazım
Mi 8
Konular
1
Yeni IMEI atılmış k20 pro aldım şebeke sorunu yaşamaya başladım, özellikle çoğu yerde 4.5 g çekmiyor mobil verinin olduğu simgesinde (e) harfi var net çekmiyor haliyle, yardımcı olabilecek arkadaş var mı

TacoNikky

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taco
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
App Dev/Tech
Konular
7
İmei 4gli telefondan falan olmak zorunda değil. Hocam sen kırsalda mı yaşıyorsun şehir merkezinde mi?
Mi 8se'nin 4g çektiği yerde bu telefon h mi çekiyor?
Hattını bu telefonu almadan 4g'ye açtın mı?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Oyla:

mstuyr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mstuyr
Cihazım
mi5
Konular
5
IMEI ile 4G nin alakası yok arkadaşlar... Çin için üretilen cihazlar bunlar global değil (k20 k20pro ) donanım olarak band20 yok....bunun dışında panik yapmanıza gerek yok

Oyla:

chnyldz03

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
cihan
Cihazım
mi 9t
Konular
7
Hocam o kadar bilgimiz var çok şükür fakat daha önce Max2 ve Mi8Se kullanmış biri olarak ki ikisindede band20 yok onlarda zaman zaman İstanbul ilinde bazı ilçelerde 4G yazısını görmek mümkün oluyordu bu cihaz da farklı birşey var hiç bir şekilde 4G ye geçmiyor yukarıda yazan arkadaşa katılmadım ama söylediği de kafamı kurcalamaya başladı telefonum Panasonic Gd92 diye gözüküyor Türk Telekom un app sini açtığımda 4g kapalı gözüküyor telefon modeli Gd92 yazıyor aç tuşuna basınca hali hazırda 4g hizmetimiz açıktır diye bir mesaj geliyor fakat telefon yine bağlanmıyor

MI PAD 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
türk telekomda ayarlarda 4g kapalı gözükür orda hata var ama 4g aktifdir daha önce açıldıysa tabi bende de kapalı konumda ama 4g çekiyor açık yani onla ilgisi yok

Oyla:

siluet_75

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Resul
Cihazım
Mi 8
Konular
1
Hocam o kadar bilgimiz var çok şükür fakat daha önce Max2 ve Mi8Se kullanmış biri olarak ki ikisindede band20 yok onlarda zaman zaman İstanbul ilinde bazı ilçelerde 4G yazısını görmek mümkün oluyordu bu cihaz da farklı birşey var hiç bir şekilde 4G ye geçmiyor yukarıda yazan arkadaşa katılmadım ama söylediği de kafamı kurcalamaya başladı telefonum Panasonic Gd92 diye gözüküyor Türk Telekom un app sini açtığımda 4g kapalı gözüküyor telefon modeli Gd92 yazıyor aç tuşuna basınca hali hazırda 4g hizmetimiz açıktır diye bir mesaj geliyor fakat telefon yine bağlanmıyor

Aynen bende de Xperia z3 görünüyor aynı şeylerde bende görünüyor

Oyla:

TaNGo

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih Emre
Cihazım
Redmi Pro
Konular
10
Aynen bende de Xperia z3 görünüyor aynı şeylerde bende görünüyor
Hocam szde 4G alamıyorsunuz dimi?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Evet diğer cihazımda 4G alabiliyorum ama K20Pro da hiç alamadım. Direk geri vereceğim telefonu mi9T Pro yuda beklemek gibi bir zamanım yok ben direk Oneplus7Pro alacağım. Şu ana dek kullandığım tek sorunsuz cihaz Oneplus serisiydi

Oyla:

siluet_75

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Resul
Cihazım
Mi 8
Konular
1
Hocam szde 4G alamıyorsunuz dimi?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Evet diğer cihazımda 4G alabiliyorum ama K20Pro da hiç alamadım. Direk geri vereceğim telefonu mi9T Pro yuda beklemek gibi bir zamanım yok ben direk Oneplus7Pro alacağım. Şu ana dek kullandığım tek sorunsuz cihaz Oneplus serisiydi
Bende de 4g çekmedi başka telefona takıyorum hattı hemen 4.5 g çekiyor

Oyla:

Mehmetito

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Can
Cihazım
Galaxy Note 3/5
Meslek
Öğrenci
Konular
0
Yakın zamanda Test Ettim Ağustosun 5inde Teslim Alıcam Bende Tel Hiç Çekmiyor sanmıştım Benim hat kontörlü neti açınca 40 kb da 2 tl yazdığı için fark etmedim Teşekkür ederim bilgi için

Oyla:

Captainalp

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alp
Cihazım
Mi note 3
Konular
7
Ben teknik olarak böyle birşey olabileceğini pek olası görmüyorum sonuçta OnePlus tarzı bir cihazada IMEI atılıyor eski bir Samsung IMEI hemde onda sıkıntı olmuyor neden sadece bu modelde olsun

Biri cin surumu biri global cunku hocam

Oyla:
Üst Alt