Soru K20 proda şebeke sorunu

siluet_75

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Resul
Cihazım
Mi 8
Konular
1
Yeni IMEI atılmış k20 pro aldım şebeke sorunu yaşamaya başladım, özellikle çoğu yerde 4.5 g çekmiyor mobil verinin olduğu simgesinde (e) harfi var net çekmiyor haliyle, yardımcı olabilecek arkadaş var mı

TaNGo

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih Emre
Cihazım
Redmi Pro
Konular
10
Hersey satana kadar hocam
Ben teknik olarak böyle birşey olabileceğini pek olası görmüyorum sonuçta OnePlus tarzı bir cihazada IMEI atılıyor eski bir Samsung IMEI hemde onda sıkıntı olmuyor neden sadece bu modelde olsun

MI PAD 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

siluet_75

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Resul
Cihazım
Mi 8
Konular
1
Ben teknik olarak böyle birşey olabileceğini pek olası görmüyorum sonuçta OnePlus tarzı bir cihazada IMEI atılıyor eski bir Samsung IMEI hemde onda sıkıntı olmuyor neden sadece bu modelde olsun

Öne plus 7 de kullandım imei atılmış ama hiçbir sıkıntı yaşamadım bu telefonda sıkıntı yaşadım ve araştırmama göre benden başka aynı sıkıntıyı yaşayanlar da varmış

Oyla:

rikifat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
rıfat
Cihazım
k20 pro
Konular
0

Bende HTC 10 varmı eski model tuşlu bir telefonun imeisini yazdırdım 3 sene boyunca hiç 4g işareti görmedim hep h++ olarak çekti bu yüzden yazdım

Oyla:

Zwilling

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Samsung S20 FE
Konular
29
K20 ve k20 pro'da band 20 yok diye biliyorum, yani IMEI atılsa da atılmasa da 4g sorunu yaşanması çok normal. Çünkü telefon global değil, ona göre frekansları destekliyor. Telefonda bir sorun yok yani. Bu biraz benzinli arabaya motorin koyup, "neden gitmiyor bu" demeye benziyor haha--

Oyla:

chnyldz03

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
cihan
Cihazım
mi 9t
Konular
7
k20 ve k20 pro çin için üretilen cihazlar alırsanız böyle olur adam napmış k20 çin globalde mi 9t sunmuş k20 pro yu da mi9 t pro olarak çıkartır aslında suç alanlarda değil almaya teşvik edenlerde suç var dayadın vergiyi bir telefon alıyosun üreten adamdan daha fazla para kazanıyorsun insanlar artık telefon alamaz oldu napsın bin lira ucuz diye böyle yöntemlere başvuruyor tabi araştırma da yapmak lazım almadan önce

Son düzenleme:
Oyla:

TaNGo

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih Emre
Cihazım
Redmi Pro
Konular
10
k20 ve k20 pro çin için üretilen cihazlar alırsanız böyle olur adam napmış k20 çin globalde mi 9t sunmuş k20 pro yu da mi9 t pro olarak çıkartır aslında suç alanlarda değil almaya teşvik edenlerde suç var dayadın vergiyi bir telefon alıyosun üreten adamdan daha fazla para kazanıyorsun insanlar artık telefon alamaz oldu napsın bin lira ucuz diye böyle yöntemlere başvuruyor tabi araştırma da yapmak lazım almadan önce
Hocam o kadar bilgimiz var çok şükür fakat daha önce Max2 ve Mi8Se kullanmış biri olarak ki ikisindede band20 yok onlarda zaman zaman İstanbul ilinde bazı ilçelerde 4G yazısını görmek mümkün oluyordu bu cihaz da farklı birşey var hiç bir şekilde 4G ye geçmiyor yukarıda yazan arkadaşa katılmadım ama söylediği de kafamı kurcalamaya başladı telefonum Panasonic Gd92 diye gözüküyor Türk Telekom un app sini açtığımda 4g kapalı gözüküyor telefon modeli Gd92 yazıyor aç tuşuna basınca hali hazırda 4g hizmetimiz açıktır diye bir mesaj geliyor fakat telefon yine bağlanmıyor

Oyla:

ZGRCN

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Mi 8 128GB
Meslek
Öğrenci
Konular
21
Hocam o kadar bilgimiz var çok şükür fakat daha önce Max2 ve Mi8Se kullanmış biri olarak ki ikisindede band20 yok onlarda zaman zaman İstanbul ilinde bazı ilçelerde 4G yazısını görmek mümkün oluyordu bu cihaz da farklı birşey var hiç bir şekilde 4G ye geçmiyor yukarıda yazan arkadaşa katılmadım ama söylediği de kafamı kurcalamaya başladı telefonum Panasonic Gd92 diye gözüküyor Türk Telekom un app sini açtığımda 4g kapalı gözüküyor telefon modeli Gd92 yazıyor aç tuşuna basınca hali hazırda 4g hizmetimiz açıktır diye bir mesaj geliyor fakat telefon yine bağlanmıyor

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Sizce bu telefon 4G çekebilir mi ? Bildiğim kadarıyla atılan İMEİ 4G uyumlu bir telefonun İMEİ’si olmalı.

Oyla:

TaNGo

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih Emre
Cihazım
Redmi Pro
Konular
10
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Sizce bu telefon 4G çekebilir mi ? Bildiğim kadarıyla atılan İMEİ 4G uyumlu bir telefonun İMEİ’si olmalı.
Bu konuda kesin bilgiye sahipseniz gidip aldığım yeri tararım hocam :)

Redmi K20 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt