Yardım K20 pro pubg

Kubilay__

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Kubilay
Cihazım
K20 pro
Konular
26
Arkadaşlar lütfen biri şu sorunuma çözüm bulsum yetti artık pubg oynarken aşırı derecede drop giriyor ve çok can sıkıyor bunu çözmenin bi yöntemi filan yokmu akıcı aşırı da oynuyorum

AntiPesimist

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9
Konular
7
Bu bence şahsi fikrim tamamen panel kalitesi ile ilgili paneli kaliteli olan ürünlerde bu sorun olmuyor. Yani olay sadece fiyat performans olayı. Uygun cihaz olunca biyerlerden kısıyorlar.

MI 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fiyat performans dediginiz telefon 4000 5000 tl arası yazık gunah değilmi saten yazılım olarak eksik bir firma bide bole bi olay oluncada insanin siniri bozuliyor illa gidip iphone samsung mu alalim

Oyla:

serkan85

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
MI 10T 8/128
Meslek
Bilgisayar Donanım
Konular
4
Fiyat performans dediginiz telefon 4000 5000 tl arası yazık gunah değilmi saten yazılım olarak eksik bir firma bide bole bi olay oluncada insanin siniri bozuliyor illa gidip iphone samsung mu alalim
Burada telefonun suçu yok maalesef. 4000 5000 olmasının nedeni TL nin. Usd karşısında erimesi ne yazık ki. Aynı özelliklere sahip Samsung cihaz 8 bin 12 bin TL arasında.

Oyla:

Sefîr-i Alâ

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezgin
Cihazım
Note7
Konular
4
Arkadaşlar grafik ayarlarını sıfırlayıp tekrar ayarladığım zaman 60 fps alıyorum bu işlemi yapmaz isem 40 50 FPS alıyorum cihazım mi9tpro 3 gündür bu durum böyle cihazım 43 dereceyi geçmiyor 4 saatlik oyunda 2 yıldır oyunu oynuyorum bu problem oyun kaynaklı galiba kalıcı çözüm bulan yardımcı olursa sevinirim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

İlk ve son telefonum olucak oyun için Android pişmanlık birçok e sporcu iPhone cihaz kullanıyor sebebini şimdi daha iyi anladım saniyelik FPS kaybı bile fight'ı çok etkiliyor

Burada telefonun suçu yok maalesef. 4000 5000 olmasının nedeni TL nin. Usd karşısında erimesi ne yazık ki. Aynı özelliklere sahip Samsung cihaz 8 bin 12 bin TL arasında.

5600e xr alınıp canavar gibi oyun oynanabilir. Kamera tasarım konusunda XİAOMİ ye lafım yok ancak son iki gündür anladığım şu güzellik beş para etmiyor stabilizasyonu çok iyi olmalı cihazın Burada yazılım farkı ortaya çıkıyor eminim ki pubg yeni güncelleme getirip bu problemi çözecektir ancak bu sırada android kullanıcıları hayata küsecek bu problemi birçok android kullanan arkadaşım yaşıyor

hocam bu cihazınızın bi sorunu değil bende Mi 9 Kullanıyorum eğer yakınlarda bi grup vs olursa anlık bi anda kasılma tarzı oluyor saniyelik bi olay sonra gidiyor yani bu olay oyunla alakalı ve iphone 8 plus - iphone x gibi cihazlarda'da denedim aynısın yapıyor yani kafaya fazla takmayın
Hocam anlık drobdan bahsetmiyoruz o tüm cihazlarda var 3 gündür FPS kaybı ile oyuna başlıyorum ve bu devam ediyor müdahale etmez isem CPU kullanımı%40 ı buluyor güncellemeden evvel %20 30 arasında değişiyordu. Oyun dan kaynaklı veya yazılımsal bir problem olma ihtimali yüksek. Cihazımı 1 hafta önce 11.0.6 ya yükselttim ondanda şüpheleniyorum

Son düzenleme:
Oyla:

zimba

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sefa
Cihazım
K20pro
Meslek
Makine Müh.
Konular
5
Arkadaşlar grafik ayarlarını sıfırlayıp tekrar ayarladığım zaman 60 fps alıyorum bu işlemi yapmaz isem 40 50 FPS alıyorum cihazım mi9tpro 3 gündür bu durum böyle cihazım 43 dereceyi geçmiyor 4 saatlik oyunda 2 yıldır oyunu oynuyorum bu problem oyun kaynaklı galiba kalıcı çözüm bulan yardımcı olursa sevinirim

İlk ve son telefonum olucak oyun için Android pişmanlık birçok e sporcu iPhone cihaz kullanıyor sebebini şimdi daha iyi anladım saniyelik FPS kaybı bile fight'ı çok etkiliyor

5600e xr alınıp canavar gibi oyun oynanabilir. Kamera tasarım konusunda XİAOMİ ye lafım yok ancak son iki gündür anladığım şu güzellik beş para etmiyor stabilizasyonu çok iyi olmalı cihazın Burada yazılım farkı ortaya çıkıyor eminim ki pubg yeni güncelleme getirip bu problemi çözecektir ancak bu sırada android kullanıcıları hayata küsecek bu problemi birçok android kullanan arkadaşım yaşıyor

Hocam anlık drobdan bahsetmiyoruz o tüm cihazlarda var 3 gündür FPS kaybı ile oyuna başlıyorum ve bu devam ediyor müdahale etmez isem CPU kullanımı%40 ı buluyor güncellemeden evvel %20 30 arasında değişiyordu. Oyun dan kaynaklı veya yazılımsal bir problem olma ihtimali yüksek. Cihazımı 1 hafta önce 11.0.6 ya yükselttim ondanda şüpheleniyorum
Tek birşey yazacağım .18 güncellemesi geldiği gün iPhone cihazlarda oyun çöktü 2 3 saat hiç biri giriş yapamadı :) hiç bir telefonun suçu yok oyunun sunucuları kaldırmıyor artık coronadan dolayı herkes oyuna yuklendi.

Oyla:

Sefîr-i Alâ

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezgin
Cihazım
Note7
Konular
4
Tek birşey yazacağım .18 güncellemesi geldiği gün iPhone cihazlarda oyun çöktü 2 3 saat hiç biri giriş yapamadı :) hiç bir telefonun suçu yok oyunun sunucuları kaldırmıyor artık coronadan dolayı herkes oyuna yuklendi.
Arkadaşlarım gayet rahat oynuyor şuan tek mağdur olan biziz android kullanıcıları snapdragon 855 de FPS kaybı olacaksa burda suçlu cihaz değil android oluyor umarım bir an önce çözülür bu problem.

Oyla:

Kubilay__

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Kubilay
Cihazım
K20 pro
Konular
26

Hocam sizin cihaz duzeldimi benim düzelmişti taa ki 11.0.6 guncellemesini yapana kadar artık akıcı aşırı ayarlarda 45 50 fps aliyorum telefonmu bozuldu anlamadim gitti

Oyla:

onur123123

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
asd
Cihazım
mi note 3
Konular
2
oncelikle bende de oluyor bazı takilmalar mi 9 kullaniyorum telefonuma twrp yukleyip onbellek dosyalarini temizledigimde bu sorun ortadan kalkti genel olarak oyundan alakali bir durum iphone 11 proda bile bu tarz takilmalar oluyor
Twrp önbeleği nasıl temizledinix

Oyla:
Üst Alt