Yardım K20 pro modem dosyası

HaKaaN35

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Alüminyum kompozit
Konular
41
Arkadaşlar cihaza magisk modülü yükledim şebeke gitti modem dosyasını verebilecek olan varmı belki bi umut düzelir diye umuyorum.

Not: piyasadaki bütün twrpleri denedim, aosp hariç miui romlarını hepsini denedim. Sistem yedeğini geri yüklediğim zaman şebeke geliyor sadece. Bunun dışında benim için yazılan yorumların hiç biri çözüm olmadı.telefonun asıl sorunu daha farklı çıktı twrpden çıktıktan sonra cihaz kitlenin kalıyor sonra bootloop oluyor miflasdan rok yüklemeden düzelmiyor. Çihaz tekrar aldığım yere yolladım bekliyorum.

Son düzenleme:

alicankocak

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AliCan KOÇAK
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Kalite Sorumlusu
Konular
12
Bende 75 hz dosyasını yükledim şebeke gitti. Sonra orjinal dosyayı geri yükledim düzeldi. Telefon kapanıp açılınca birkaç dk ka şebeke gelmiyor. Sonradan geliyor. Ama telefona birşey yapmaya korkuyom K20 Pro için Miroom bulamadım ben. Mi6 da miroom kullanıyordum ve çok memnundum.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Mi Room u buldum şimdi indiriyorum twrp den kurulum yapınca yaşayacağım sıkıntı nedir? Sırası ile ne yapmam lazım?

İndirdiğim dosya Mi9t içinmiş. Yüklerken hata verince fark ettim. Benim cihaz Raphael olan yani Çin cihazı.

Son düzenleme:
Oyla:

HaKaaN35

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Alüminyum kompozit
Konular
41
Cihaz çok sıkıntılı çıktı hocam şu an dışarıdayım Eve geçince linkleri paylaşırım

Oyla:

HaKaaN35

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Alüminyum kompozit
Konular
41
modem dosyası nedir hocam? Ben verebilirsem vereyim size.
modem olayını çözdüm hocam teşekkürler fakat forumda global rom diye paylaşılan rom hint versiyonuymuş bu yüzden telefonde hatalar var bi türlü düzeltemedim.

Oyla:

alicankocak

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AliCan KOÇAK
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Kalite Sorumlusu
Konular
12
Cihaza uygun stabil yada beta fark etmez Rom bulmak lazım. Mesela şu şebeke olayı beni ayar etti.

Şu linkte haftalık Android 10 K20 Pro romu mevcut. Daha deneyecek ortamı sistemi kuramadım

Son düzenleme:
Oyla:

HaKaaN35

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Alüminyum kompozit
Konular
41
Bende 75 hz dosyasını yükledim şebeke gitti. Sonra orjinal dosyayı geri yükledim düzeldi. Telefon kapanıp açılınca birkaç dk ka şebeke gelmiyor. Sonradan geliyor. Ama telefona birşey yapmaya korkuyom K20 Pro için Miroom bulamadım ben. Mi6 da miroom kullanıyordum ve çok memnundum.

Mi Room u buldum şimdi indiriyorum twrp den kurulum yapınca yaşayacağım sıkıntı nedir? Sırası ile ne yapmam lazım?

İndirdiğim dosya Mi9t içinmiş. Yüklerken hata verince fark ettim. Benim cihaz Raphael olan yani Çin cihazı.

hocam tekrar bakıyorum hemen

Son düzenleme:
Oyla:

alicankocak

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AliCan KOÇAK
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Kalite Sorumlusu
Konular
12
hocam bu dosya k20 için geçerli k20 pro için değil

Oyla:

HaKaaN35

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Alüminyum kompozit
Konular
41
hocam bu dosya k20 için geçerli k20 pro için değil
kusura bakmayın sitesinde k20pro yazıyor ama nasıl olduğunu anlayamadım linki kopyalayınca k20 oldu.ben size site linkini vereyim buyrun site burası cihaza uygun romu burdan indirebilirsiniz

Oyla:

nigzes1907

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezgin
Cihazım
Mi 12 S Ultra
Konular
17
Cihaza uygun stabil yada beta fark etmez Rom bulmak lazım. Mesela şu şebeke olayı beni ayar etti.

Şu linkte haftalık Android 10 K20 Pro romu mevcut. Daha deneyecek ortamı sistemi kuramadım

Denemeni önermem ben yükledim yarın hatalar duzelirse yazarim Google yedekleri geri gelmiyor diğer sorun kamera çekim yapıyor ama görmek için galeriye gitmek lazım önizleme çalışmıyor + lari çok ama can sıkıyor şimdilik ve eu stabilden geçtim kurmak da bayağı ugrastirdi bilginize....

Oyla:
Üst Alt