Yardım K20 pro modem dosyası

HaKaaN35

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Alüminyum kompozit
Konular
41
Arkadaşlar cihaza magisk modülü yükledim şebeke gitti modem dosyasını verebilecek olan varmı belki bi umut düzelir diye umuyorum.

Not: piyasadaki bütün twrpleri denedim, aosp hariç miui romlarını hepsini denedim. Sistem yedeğini geri yüklediğim zaman şebeke geliyor sadece. Bunun dışında benim için yazılan yorumların hiç biri çözüm olmadı.telefonun asıl sorunu daha farklı çıktı twrpden çıktıktan sonra cihaz kitlenin kalıyor sonra bootloop oluyor miflasdan rok yüklemeden düzelmiyor. Çihaz tekrar aldığım yere yolladım bekliyorum.

Son düzenleme:

HaKaaN35

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Alüminyum kompozit
Konular
41
Eyvallah hocam
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Cepten giriyorum twrp yüklü ise yedek alıp verebilirimisniz

Oyla:

HaKaaN35

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Alüminyum kompozit
Konular
41
Bilgisayar fastbootta telefonu görmüyor başka nasıl yukleyebilirim

Oyla:

HaKaaN35

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Alüminyum kompozit
Konular
41
Arkadaşlar dün geceden beri uğraşıyorum. Bi yedek alıp burda paylaşmak bu kadar zormu? Cihaz yeni internette fazla paylaşımda yok zaten! Forumdan bir adet magisk modülü yükledim şebeke gitti Bi el atın günaha giremezsiniz, indirmediğim rom kalmadı miui ms hariç hiç bir romu yükleyemedim hepsi boot ekranında kalıyor, bundada şebeke gelmedi. Fastboot indirdim ama pc nin hdd sinde sıkıntı var görmüyor cihazı. Sevaptır yokmu Bi Müslüman!

Oyla:

HaKaaN35

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Alüminyum kompozit
Konular
41
Hocam çok teşekkürler ben yukarda belirttim fastboot indirim modem dosyasını aldım fakat bilgisayarım sorunlu telefonu görmüyor twrp den yukleyebilecegim modem dosyası yedeği varmı bunun için yardım istedim.

Oyla:

HaKaaN35

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Alüminyum kompozit
Konular
41
hocam öncelikle ilginiz ve yardımınız için teşekkür ederim,cihazı aldığım arkadaş tekrar yazılım atıp düzeltti cihazı fakat twrpden sistem yedeği almak istedim ve ful yedek aldım.tekrar başlattığımda şebeke anlık geldi ve tekrar gitti ne yaptımsa olmadı.yedeği yükledim ,format attım twrp ile tekrar rom denedim olmadı! şimdi evde bilgisayara format atıp tekrar programları yükledim bu kez telefonu gördü bilgisayar fastboot romu yükledim sonra arkadaş gelip tekrar yükeldi orda denedik bi sorun yoktu,twrpden magisk vs yükledim yedek felan aldım şebeke gitmedi ne hikmetse gittikten sonra telefona magisk modülü yükledim tekrar gitti !Twrp ile efs ve persist tekrar yükeldim geri geldi,sonra bişeyler daha yükledim yine gitti,tekrar yükledim yine geldi!!! Benim anladığım romdan siliniyor, bi şekilde bu dosyayı roma nasıl gömebilirim yada silinmemesi için ne yapabilirim ? sorun rom ile alakalı olabilirmi?(kullandığım rom miroom) ve ençok merak ettiğim benden başka kimsede böyle bi sorun varmı acaba?

Son düzenleme:
Oyla:

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
hocam öncelikle ilginiz ve yardımınız için teşekkür ederim,cihazı aldığım arkadaş tekrar yazılım atıp düzeltti cihazı fakat twrpden sistem yedeği almak istedim ve ful yedek aldım.tekrar başlattığımda şebeke anlık geldi ve tekrar gitti ne yaptımsa olmadı.yedeği yükledim ,format attım twrp ile tekrar rom denedim olmadı! şimdi evde bilgisayara format atıp tekrar programları yükledim bu kez telefonu gördü bilgisayar fastboot romu yükledim sonra arkadaş gelip tekrar yükeldi orda denedik bi sorun yoktu,twrpden magisk vs yükledim yedek felan aldım şebeke gitmedi ne hikmetse gittikten sonra telefona magisk modülü yükledim tekrar gitti !Twrp ile efs ve persist tekrar yükeldim geri geldi,sonra bişeyler daha yükledim yine gitti,tekrar yükledim yine geldi!!! Benim anladığım romdan siliniyor, bi şekilde bu dosyayı roma nasıl gömebilirim yada silinmemesi için ne yapabilirim ? sorun rom ile alakalı olabilirmi?(kullandığım rom miroom) ve ençok merak ettiğim benden başka kimsede böyle bi sorun varmı acaba?
Yüklediğiniz magisk modülü nedir ? Şebekenin gitmesine neden olan?

Oyla:
Üst Alt