Yardım K20 pro modem dosyası

HaKaaN35

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Alüminyum kompozit
Konular
41
Arkadaşlar cihaza magisk modülü yükledim şebeke gitti modem dosyasını verebilecek olan varmı belki bi umut düzelir diye umuyorum.

Not: piyasadaki bütün twrpleri denedim, aosp hariç miui romlarını hepsini denedim. Sistem yedeğini geri yüklediğim zaman şebeke geliyor sadece. Bunun dışında benim için yazılan yorumların hiç biri çözüm olmadı.telefonun asıl sorunu daha farklı çıktı twrpden çıktıktan sonra cihaz kitlenin kalıyor sonra bootloop oluyor miflasdan rok yüklemeden düzelmiyor. Çihaz tekrar aldığım yere yolladım bekliyorum.

Son düzenleme:

alicankocak

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AliCan KOÇAK
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Kalite Sorumlusu
Konular
12
Benimde benzer sorun var. Şebeke, kapatıp açınca bi 5dkkaya geliyor. Şebeke askıya düşüyor bazen. Yani arayan ulaşamıyor bana

Oyla:

IboSRT

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Xiaom mi 9T Pro
Meslek
Çiftçi
Konular
3
arkadaslar telefonum durduk yere sebeke giiti ve geri gelmedi bende imei restore ederek yeni bir imei denedim ama sebek yine gelemdi yardimci olacak birisi varmi

Oyla:

esgalci

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Esen
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Bilgisayar Mühend.
Konular
11
arkadaslar telefonum durduk yere sebeke giiti ve geri gelmedi bende imei restore ederek yeni bir imei denedim ama sebek yine gelemdi yardimci olacak birisi varmi
Bende de aynı sorun var imei kayıtlı ama şebeke yok

Oyla:

Semihkr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Semih
Cihazım
Mi 9t Pro
Konular
0
Merhaba arkadaşlar benim bir sorum vardı telefona repair yapıldı sorun yok, ama wifi bağlanıp tekrar şebekeye geçince 4.5g gözüküyor ama internete bağlanmıyor. Şebekeyi H+ yapıp tekrar 4.5g yapınca bazen düzeliyor 4.5g kullanabiliyoruz yine ama arada yine internet gidiyor. Çekirdek sürümüne ard arda tiklayinca çıkan menüden Modem testlerine girince modem Türkiye seçme olayı varmış onu yapmaya çalıştım dosya bulunamadı diyor. Ama sorun nedir nasıl çözülür bilmiyorum yardımcı olabilir misiniz?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-03-03-07-57-05-369_com.miui.cit.jpg
    Screenshot_2021-03-03-07-57-05-369_com.miui.cit.jpg
    91,1 KB · Görüntüleme: 21
Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Merhaba arkadaşlar benim bir sorum vardı telefona repair yapıldı sorun yok, ama wifi bağlanıp tekrar şebekeye geçince 4.5g gözüküyor ama internete bağlanmıyor. Şebekeyi H+ yapıp tekrar 4.5g yapınca bazen düzeliyor 4.5g kullanabiliyoruz yine ama arada yine internet gidiyor. Çekirdek sürümüne ard arda tiklayinca çıkan menüden Modem testlerine girince modem Türkiye seçme olayı varmış onu yapmaya çalıştım dosya bulunamadı diyor. Ama sorun nedir nasıl çözülür bilmiyorum yardımcı olabilir misiniz?
sorun repair işlemiyle alakalı yanlış yapılmış. Yeniden doğru şekilde yapılması gerek.. verdiğim linkten destek alabilirsiniz..

Oyla:

Mustafa3838

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mi6
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
1
modem olayını çözdüm hocam teşekkürler fakat forumda global rom diye paylaşılan rom hint versiyonuymuş bu yüzden telefonde hatalar var bi türlü düzeltemedim.
Merhaba cihazıma imei atıldıktan sonra şebekemde zayıflama oldu cekiyor ama 4.5 g cekmesi gereken yerlerde 3g cekiyor sorunuzu nasıl çözdünüz aceba

Oyla:

Mehmet.23hg

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Modem dosyas
Cihazım
Mi 9T PRO
Konular
0
Telefonum Mı 9T PRO şebeke sorunu var hat çekiyo ama kimseyi arayamiyirum kimsede beni arayamıyor araştırdım modem dosyası indirmem gerekiyormuş mı 9t pro modem dosyası linki atarmisiniz

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Mehmet.23hg, İlk sayfa da yazılı nerden bulacağınız..

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Telefonum Mı 9T PRO şebeke sorunu var hat çekiyo ama kimseyi arayamiyirum kimsede beni arayamıyor araştırdım modem dosyası indirmem gerekiyormuş mı 9t pro modem dosyası linki atarmisiniz
malesef bilgi kirliliği. Cihazınızda hali hazırda modem dosyası mevcut ve bu dosya fastboot romun içinde bulunmakla beraber cihazınıza otomatik yüklenir. Tabi siz romdan çıkarıp yükleyebilirsiniz ama değişen hiç bir şey olmayacaktır. Cihazınız yurtdışı cihaz ise imei repair işlemi hatalı yapıldığından dolayı bu sorunu yaşarsınız. Bu modelde sık görülen bir sorundur sebebi ise; K 20 pro ile bu cihazın karıştırılmasıdır. Çözümleri mevcuttur.

Oyla:

ganjair

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
baran deniz
Cihazım
mi8
Konular
33