Ana Başlık K20 & MI 9T Genel bilgiler & Teknik özellikler

ömi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yasin
Cihazım
A2 Lite 64GB
Konular
2
Kullanım alışkanlığınıza bağlı hocam. Oyun oynamam ben. Ama bir çok oyuncu mi9t yi tercih etmektedir işlemci ve batarya artısından dolayı. Kendi segmentinde en iyilerinden diyebilirim. Ben garantisiz imei işlemli 128 gb lik kullanıyorum. Hafıza olarak 93 gb boşluğum var. Doldu mu yedeklersiniz pc ya da harici belleğe. Elektronik çok zamlandı. Bu fiyatlarla nereye kadar bilemem. İfade etmek isteğim bana fiyat performans olarak en iyilerimden diyebilirim. Ben de 10 bin lira para verip en iyisini alabilirim ama ne için? Bu bile bana fazla giggle~~
Benzer Özelliklerde bir kullanıcıyız hocam benim de telefonumda oyun olmaz. İş ve genel amaçlı kullanıyorum ben.
Fazla verilen her kuruşa ben de acıyorum telefona çünkü üretmiyoruz ve çok yüksek bedeller ile ancak uılaşabiliyoruz. Mümkün olduğunca ihtiyaç nazarından bakmaya çalışıyorum.
Kapasite sebepli değil de kolaylıkla dışarı aktarma ve olası arıza durumunu düşünerek ben hafıza kartını kullandım şimdiye dek.
Birde eskiden gelen alışkanlık işte :)

ridvanterzi13

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rıdvan
Cihazım
Mi5 prime
Konular
15
Merhabalar. 1 aylık bir araştırma sonucu ve bir kaç aday arasından bugün redmi note 7yi satıp aranıza katıldım. Araştırmalarımda öncelikle tabi forumdaki yorumlardan, sonra inceleme ve karşılaştırma videolarından ve en son kullanıcı yorumlarına bakarak ilerledim. En mantıklı tercih mi9t oldu. İyi forumlar :)

merttamer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi9 T 6gb 128
Meslek
Öğretmen
Konular
7
Merhabalar. 1 aylık bir araştırma sonucu ve bir kaç aday arasından bugün redmi note 7yi satıp aranıza katıldım. Araştırmalarımda öncelikle tabi forumdaki yorumlardan, sonra inceleme ve karşılaştırma videolarından ve en son kullanıcı yorumlarına bakarak ilerledim. En mantıklı tercih mi9t oldu. İyi forumlar :)
Güle güle kullanın. Hele de bootloader açık ise işte o zaman özgürsünüz. Ana başlığındaki konular ilginizi çekebilir.
Mi9T/Redmi K20/

ridvanterzi13

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rıdvan
Cihazım
Mi5 prime
Konular
15
Güle güle kullanın. Hele de bootloader açık ise işte o zaman özgürsünüz. Ana başlığındaki konular ilginizi çekebilir.
Mi9T/Redmi K20/
Teşekkür ederim değerli hocam. Valla ne yalan söyliyim redmi note 7de bir savaşın içinden çıktım. Biraz orijinal kullanıp sonra bakmayı düşünüyorum ilginiz için çok teşekkür ederim :)

Zwilling

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Samsung S20 FE
Konular
29
Arkadaşlar bu cihazın kutusundan çıkan kılıf hangi malzemeden yapılmış, adı ne olarak geçiyor. O kılıfın dokusunu beğenmiştim, yine öyle bir kılıf almak istiyorum.

Üst Alt