Rom K20 & MI 9T EEA ( Avrupa ) Kararlı MIUI V11.0.2.0 PFJEUXM İndirme bağlantısı

bseeek

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir Efe
Cihazım
Mi MAX 2
Konular
16
Eu derken eea'yı kastetmiştim, resmi global romda yok ama eea sürümde var diye biliyorum angel~~
Evet bende eea kastediyorum .eu romda L1 yoktur. Fakat resmi globalde L1 var. Ben kullanıyorum sorunsuz globaldeyim

chnyldz03

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
cihan
Cihazım
mi 9t
Konular
7
global de var eu romda da var bende eu beta var l1 var

zekirdek

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeki
Cihazım
Mi 9T
Konular
12
Evet farklı. Global olarak iki sürüm var, Avrupa ülkeleri için hazırlanan romun adı EEA rom, diğer ülkeler için hazırlanan ise GLOBAL rom olarak geçer.

Custom rom diye adlandırdıklarımız bu iki sürümden farklıdır ve orijinal olarak kutu içerisinden bu yazılımlar çıkmaz.

Bu romları kurmak için Bootloader kilidinin açılıp,Twrp nin yüklenmesi ile kurulur. Bu romlar E.U,Mi-Room,Mi-Globe,Masik, vs diye çeşitleri vardır.

Ayrıntılı bilgi için linki okuyunuz...

Ana Başlık - Sıkça Sorulan Sorular
Bilgiler için teşekkürler hocam. Peki EEA ve EU arasında kalırsanız hangisini tercih edersiniz. Ben miroom kullanıyorum şuan. Ancak Netfilx yürütme ayarları SD olarak görünüyor ve değiştiremiyorum. L3 sertifika görünüyor. Aslında miroom dan memnunum ama Netflix için değiştirmeyi düşünüyorum

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Bilgiler için teşekkürler hocam. Peki EEA ve EU arasında kalırsanız hangisini tercih edersiniz. Ben miroom kullanıyorum şuan. Ancak Netfilx yürütme ayarları SD olarak görünüyor ve değiştiremiyorum. L3 sertifika görünüyor. Aslında miroom dan memnunum ama Netflix için değiştirmeyi düşünüyorum

Linki türkçeye çevirerek deneyin hocam. Bende Mi-Room stabil sürümdeyim ve memnunum..

zekirdek

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeki
Cihazım
Mi 9T
Konular
12
Linki türkçeye çevirerek deneyin hocam. Bende Mi-Room stabil sürümdeyim ve memnunum..

magisk üzerinden dosyayı yükledim yeniden başlattım ama netflix halen aynı

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104

zekirdek

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeki
Cihazım
Mi 9T
Konular
12

ozhan59

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ozhan
Cihazım
Mi A2
Konular
3
merhaba arkadaşlar bende yurtiçin den alınma mi 9t var miui 11 nasıl yükleyebilirim bir türlü bulamadım

chaviourknight

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
İhsan
Cihazım
mi9t
Konular
5
merhaba arkadaşlar bende yurtiçin den alınma mi 9t var miui 11 nasıl yükleyebilirim bir türlü bulamadım
global kararlı roma daha gelmedi az kaldı. hocam bekleyin. bu gelen avrupa romu için. eğer rom işerinden anlıyorsanız ben twrp ile eu beta yükledim. mzellikler erken geliyor. miui11 geleli baya oldu. ama siz bekleyin derim bu işlerden anlamıyorsanız.

ozhan59

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ozhan
Cihazım
Mi A2
Konular
3
global kararlı roma daha gelmedi az kaldı. hocam bekleyin. bu gelen avrupa romu için. eğer rom işerinden anlıyorsanız ben twrp ile eu beta yükledim. mzellikler erken geliyor. miui11 geleli baya oldu. ama siz bekleyin derim bu işlerden anlamıyorsanız.

anladım hocam teşekkürler

Üst Alt