Sohbet James Webb Uzay Teleskobu tarafından çekilen ilk tam renkli uzay fotoğrafını yayınladı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bibergolge

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Lg g4
Konular
10
bibergölge konunun içine ettin, dini forum değil burası. istersen seninle başka konuda din tartışalım.
Tartışmayi ilk ben açmadım dostum ilk mesajima bakarsan acizane özet ve yorum yaptım ister yorumumda beni yoktan vareden Rabbimi yüceltirim istersem başka bişey yazarim istersemde hiçbir şey yazmam bu kimseyi ilgilendirmez, artık kim neye inanıyorsa ona göre davranacaktır.

iquique

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Soner
Cihazım
11 Lite 5G 780g
Meslek
Mühendis
Konular
6
tamam anladık en müslüman sensin. artık dinle alakalı mesajlar yazmazsın diye umuyorum.

Bibergolge

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Lg g4
Konular
10
tamam anladık en müslüman sensin. artık dinle alakalı mesajlar yazmazsın diye umuyorum.
Tartışmaya davetiye çıkaran bi üslupla yazıyorsun bir müslümanın kâinatı görüp Allahu Tealayi övmesinden daha doğal bişey yok ben hristiyan miyim oh jesus deyip isa yi övecegim materyalist miyim doğayı övecegim put perest miyim yaşamış veya yaşayan putlari övecegim tabikide Allah'ı(cc) övecegim bunun en Müslümanlıkla alakasi yok lütfen saygılı ol, inanmıyorsan bile senden saygılı olmani bekliyorum.

iquique

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Soner
Cihazım
11 Lite 5G 780g
Meslek
Mühendis
Konular
6
kardeşim burası Xiaomi ve diğer markaların da konuşulduğu bir telefon forumu. sen ise dindarlık şovu yapıyorsun. zaten 20 yıldır içi boş dincilikten bıktık usandık artık. senin gibi şovmenlere neden saygı duyayım? cahil cahil ezberlediğin sözleri gelip burada paylaşıyorsun. git şovunu cüppelinin forumunda yap. karşılıklı sevap kazanırsınız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt