Yardım İthalatçı garantili Redmi note 7 mi Yurtdışından pocophone f1 mi?

Scabior

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Efdal
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
4
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Android 6
Telefon Modeli
Casper via p1
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Selamlar, kullandığım telefon çok sorun çıkarmaya başladı, telefon olarak Xiaomi Redmi Note 7 ve Pocophone F1 baktım fakat F1 bütçemi aşıyordu. Sizce şuan Note 7 mi alsam yoksa Almanya'dan Pocophone F1 getirtip IMEI'yi kendim mi atsam?İMEİ atmak basit bir işlem mi?618TL vermek istemiyorum.

Redmi Mote 7 mevcut fiyatı 2058TL.
Pocophone F1 mevcut fiyatı 3045TL. Yurt dışında 309 Euro, mevcut kur ile 2.141TL

Not:Yurt dışında dayım oturuyor,Ağustos başında gelicek.Telefonun gelmesi sorun değil fakat süre olarak epey beklemek zorundayım.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
IMEI değişimi yasal bir işlem olmadığı için forumumuzda anlatımının yapılması yasaktır fakat Poco F1 için zaten değiştirilemiyor. Poco alırsanız her halükarda pasaport kaydı yapmanız gerekecektir.

Oyla:

Scabior

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Efdal
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
4
IMEI değişimi yasal bir işlem olmadığı için forumumuzda anlatımının yapılması yasaktır fakat Poco F1 için zaten değiştirilemiyor. Poco alırsanız her halükarda pasaport kaydı yapmanız gerekecektir.
Neden ki?Benim bildiğim apple dışında imei kaydı yapılabiliyor..

Oyla:

endspeed

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
1
Bence hiç uğraşma yakınında varsa migros tan note 7 yi 1850₺ ye 64gb versiyonu al boşuna uğraşmamış olursun. Fiyat olarakta tasarruf edersiniz.

Oyla:

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Neden ki?Benim bildiğim apple dışında imei kaydı yapılabiliyor..
Yanlış biliyorsunuz hocam 8=) Garantili Note 7 veya cantara hocamın yazdığı gibi, Poco F1 alırsınız ve ardından pasaport kaydı yaptırarak kullanabilirsiniz.

Oyla:

bitexx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
TuGi
Cihazım
Poco X3
Meslek
CNC tekniker
Konular
9
İki cihazı kiyaslicak olursak pocofone F1 performans yönünden üstün bir cihaz gel gelelim dış kasa görünümü kaliteye o yönden de note 7 biraz daha iyi oyun oynayan biri iseniz note 7 bir yerde sizi tatmin etmemeye başlar ama pocofone F1 oyun performans yönünden üzmez asla ama günlük hayat kamera için kullanılacak ise note 7 işinizi her türlü görür kayıt işlemi ile uğraşmak istemiyorsanız 2500 bandında (MEİZU 16) var hem kamera hem kalite hemde ram ve performans yönünden üzmez

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt