Haber İşte Xiaomi MIUI 12’nin İlk Özellikleri ( MIUI 12’yi Canlı Olarak Görün)

İşte Xiaomi MIUI 12’nin İlk Özellikleri ( MIUI 12’yi Canlı Olarak Görün) MIUI 11 Arayüzü 24 Eylül 2019’da görücüye çıkmıştı ve 23 Mart 2020’de şirket MIUI 11’in geliştirilmesinin MIUI 12’nin geliştirilmesine ağırlık vermek için bıraktığını açıkladı. MIUI 12’nin bu kadar hızlı ilerleyeceğini ve sadece birkaç hafta içerisinde kanlı canlı olarak görebileceğimizi kim tahmin edebilirdi ki? …

Caner06

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner Güngör
Cihazım
Xiaomi 12
Konular
65
Boşa heyecanlanmayın rica ediyorum üzülen yine biz Xiaomi kullanıcıları oluyoruz. Tanıttıkları çoğu şey ya fos çıkıyor ya da sadece Çin sürümünde kullanılabilir oluyor. Hala Çin ve Global sürümler arasında dağlar kadar fark varken MIUI 20'de çıksa beni etkilemiyor. Custom rom çeşitliliği olmasa MIUI kullanılmaz. İki tane animasyon eklediler diye heyecan yaratacaklarını sanıyorlarsa avuçlarını yalasınlar.

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Boşa heyecanlanmayın rica ediyorum üzülen yine biz Xiaomi kullanıcıları oluyoruz. Tanıttıkları çoğu şey ya fos çıkıyor ya da sadece Çin sürümünde kullanılabilir oluyor. Hala Çin ve Global sürümler arasında dağlar kadar fark varken MIUI 20'de çıksa beni etkilemiyor. Custom rom çeşitliliği olmasa MIUI kullanılmaz. İki tane animasyon eklediler diye heyecan yaratacaklarını sanıyorlarsa avuçlarını yalasınlar.
Kesinlikle işte bu yüzden Xiaomi.Eu.Beta diye boşuna demiyoruz bu tanıtılanların hepsi Miui 11 haftalık betasında mevcut heyecana gerek yok :)

shuj

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
26
Kesinlikle işte bu yüzden Xiaomi.Eu.Beta diye boşuna demiyoruz bu tanıtılanların hepsi Miui 11 haftalık betasında mevcut heyecana gerek yok :)

Ama her kullanıcı custom rom yüklemek kullanmak zorunda değil. Bilen var bilmeyen var uğraşmak istemeyen var. Yani biz tamam çatır çatır rom yükleyip bir hal çaresini buluyoruz ama düz kullanıcıların da bazı özelliklerden mahrum bırakılması adil değil. Zaten hiç anlamıyorum Xiaomi yi. Sen global bir firmasın ve tüm kullanıcılara eşit hizmet vermelisin.

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Ama her kullanıcı custom rom yüklemek kullanmak zorunda değil. Bilen var bilmeyen var uğraşmak istemeyen var. Yani biz tamam çatır çatır rom yükleyip bir hal çaresini buluyoruz ama düz kullanıcıların da bazı özelliklerden mahrum bırakılması adil değil. Zaten hiç anlamıyorum Xiaomi yi. Sen global bir firmasın ve tüm kullanıcılara eşit hizmet vermelisin.
Hocam valla bu durum şu şekilde oluyor adamlar eskiden az cihaza çok özellik veriyordu ama politika değişti çünkü firma büyüdü çok cihaz az özellik oldu hangi bir cihaza hangi ara yetişsinler bunun Çine özeli var globali var hinti var Endonezyası var bir ara global beta vardı durdurdular eu betayı gören kullanan söyleyen olmasa biz de herkes gibi miui 12 ile gelen özellikleri yeni zannedeceğiz düz kullanıcılar maalesef bekleyecek yapacak bir şey yok.

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
bide su nerden yayildigi belli.olmayan miui 12 ve android 10 listesi var mia3 e miui 12 aldirmis adamlar mi6 listede yok redmi note 4 var kim saka yapiyorsa artik:)

erginsevdi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ergin sevdi
Cihazım
Xiaomi redmi no
Konular
28
Eu da altta çizgi var mı ?

fox5578

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
17
Büyük bir değişiklik yok henüz. Biraz daha akıcı ve batarya yönünden iyi bir yazılım bekliyoruz. Açıkçası çoğumuzun kullanmadığı özellikler pek de heyecanlandırmıyor.

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Saçma sapan segment ayrımını arayüz hızı üzerinden yapmayı bıraksınlar launcher bi güncelleme geliyo arayüz hızı yavaşlıyor tekliyor ara ara hayır yağ gibi arayüzün içine edip bu güncellemeyi niye yayınlıyolar anlamıyorum.

Üst Alt