Yardım Isınma ve Kasma

MCEYLAN34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi Mi8
Meslek
Kalite Teknisyeni
Konular
2
Arkadaşlar Merhaba

4 ay önce aldığım mi8 cihazımda pugb 60 FPS de kasma donma yaşamadan oynarken son bir kaç aydır telefon da bariz kasmalar olmaya başladı ve telefon aşırı derecede ısınır oldu arka tarafı geçtim on yüzeyinde bile fazla ısınma oluyor oyun oynarkeb rahatsız edici derecede ısınıyor son aylarda mi8 cihazlarında bu sorunu yaşayanlar olduğunu gördüm Telefonun Disbiritör u olan evophone yi aradım onlar telefonu kontrol etmek için göndermemi istediler sizce ne yapmalıyım

MCEYLAN34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi Mi8
Meslek
Kalite Teknisyeni
Konular
2
şöyle dandik bir oyun yükle mesela brawl star. 15-20 dk oyna.bende mi 5 var çok az ısınıyor bu oyunda.pubgdeki ısınma ile kıyasla.sonucu yazarsan kesin sorunu söyleyeceğim :)
ekran parlaklığınıda fulle çekersen ciddi şekilde ısınır unutma!
Ekran parlaklığı sonda brawl stars oynadım 15 dakika kadar ısınma var ama pugb de ki ile uzaktan yakından alakası yok pugb de telefonun ekranı yanıyor resmen

Oyla:

plaintiger

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emir
Cihazım
mi9 t pro
Konular
50
Ekran parlaklığı sonda brawl stars oynadım 15 dakika kadar ısınma var ama pugb de ki ile uzaktan yakından alakası yok pugb de telefonun ekranı yanıyor resmen
O halde sorun belli oldu.pubg guzel optimize edilmemis yada gpun artik gucu yeni oyunlara dayanamiyor :) adreno 530 oldugu gibi.o yukarda yazanlara bakma kasmiyor akiyor diye.herkesin kasmamasi ayridir.arkadaslarin kasmiyor demesi herhalde donmuyor anlaminda akici baska bisey cunku

Oyla:

MCEYLAN34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi Mi8
Meslek
Kalite Teknisyeni
Konular
2
O halde sorun belli oldu.pubg guzel optimize edilmemis yada gpun artik gucu yeni oyunlara dayanamiyor :) adreno 530 oldugu gibi.o yukarda yazanlara bakma kasmiyor akiyor diye.herkesin kasmamasi ayridir.arkadaslarin kasmiyor demesi herhalde donmuyor anlaminda akici baska bisey cunku
Şimdi cihaz ile bir oyun oynayıp ısı değerlerine bakicam Buraya ss aticam
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Şimdi cihaz ile bir oyun oynayıp ısı değerlerine bakicam Buraya ss aticam
33 derece başladim yaklaşık 10 dakika oynadım sonuc normal mi
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Son düzenleme:
Oyla:

plaintiger

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emir
Cihazım
mi9 t pro
Konular