Soru Isınma durumu var mı?

hecland123

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet Galip
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Öğrenci
Konular
9
Hocam çok sıkmı şarj ediyorsunuz cihazı ? yada arka planda durmadan çalışan uygulamamı var ? şuan cihazda hangi sürüm yüklü ?
Günde 1 kere şarja takıyorum, şarj yönünden memnunum ona laf söyleyemem. Global miu 13 var hocam

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
150
Merhaba cihazı kullanıp satan 3 arkadaşım var hepsi de abartılı şekilde ısınmadan şikayetçiydi ve bu ısınma yüzünden de batarya 60 Hz ekrana rağmen çok çabuk bitiyordu.
Bu olayıda duydum 60 a düşme olayı sebeb nedir şaşırtıcı anlamadım.Herkeste mi var böyle onu da çözmüş değilim

Ü

Üye silindi 278685

Guest
Bu olayıda duydum 60 a düşme olayı sebeb nedir şaşırtıcı anlamadım.Herkeste mi var böyle onu da çözmüş değilim
Performans moduna alırsanız sanırım düzeliyor diyorlar ama o zamanda cihazda zaten ısınma sorunu var ve bu nerdeyse 4 katına çıkıyor. Kısacası ben ve kullanan tüm arkadaşlarım önermedi bende en sonunda iPhone aldım

Raistlin53

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ismail
Cihazım
Poco F5
Konular
9
Oyun oynamadığım sürece ısınma sorunu yaşamadım. Oyundan kastım yüksek grafikli uzun vadede oynadığım oyunlar. Pubg, truckers of europe 3 vb o da çok rahatsız etmedi beni ki bu oyunlarda ısınmayan tel yok özellikle sıcak iklimde.

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
150
Bende dediğiniz gibi günlük kullanımda ısınma var mı diye merak etmiştim yorumlarınız için teşekkürler hocalarım gereken cevapları aldım cihaz ile ilgili

Oyun oynamadığım sürece ısınma sorunu yaşamadım. Oyundan kastım yüksek grafikli uzun vadede oynadığım oyunlar. Pubg, truckers of europe 3 vb o da çok rahatsız etmedi beni ki bu oyunlarda ısınmayan tel yok özellikle sıcak iklimde.

Eksa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Umut
Cihazım
Mi note 3
Konular
5
Bende kullanıyorum ve telefon ısınıyor, hatta ısındığı sıralarda kasma sorunu yaşıyorum.

Üst Alt