Soru Isınma durumu var mı?

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
150
Hocalarım ben bu cihazı almayı düşünüyorum yd. ama bakıyorum ısınma sorunu vs durumu varmış daha önceden 11t kullandım ondaki ince ve hızlı sarj çok tatmin etmişti birde kamera renkleri bence bana göre başarılıydı ama bu ısınma durumu nedir kullananlar yardımcı olabilir mi ne kadar dereceleri görüyor normal kullanımda sosyal medya oyun yok halinde
Mi 10t den geçiş yapmayı düşünüyorum

bayir

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed ata
Cihazım
Xiaomi Mi10T
Meslek
Anestezi Teknikeri
Konular
11
Hocam ben Mİ10T ' den geçiş yaptım. Örnek vermek gerekirse bugün 4-5 saat aktif Navigasyon kullandım, oyun oynadım, çok fazla fotoğraf ve 4k 60 fps çekim yaptım ona rağmen günün sonunda şarjım % 25 ' ti ve telefonum ısınmadı. Kafan rahat bir şekilde geçebilirsin . Eğer deli gibi oyun oynayan biriysen ısınmayacak telefon olmaz zaten.

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
58
Deneyimden ziyade teknik bilgiye bakarak söylüyorum ki 6nm bir işlemci mimarisi var, kolay kolay ısınacağını sanmıyorum.

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
150
Hocam ben Mİ10T ' den geçiş yaptım. Örnek vermek gerekirse bugün 4-5 saat aktif Navigasyon kullandım, oyun oynadım, çok fazla fotoğraf ve 4k 60 fps çekim yaptım ona rağmen günün sonunda şarjım % 25 ' ti ve telefonum ısınmadı. Kafan rahat bir şekilde geçebilirsin . Eğer deli gibi oyun oynayan biriysen ısınmayacak telefon olmaz zaten.
Bende sizin gibiyim oyun hariç her şey kullanabiliyorum bu sayede sorun olur mu ki düşünüyorum sadece
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Deneyimden ziyade teknik bilgiye bakarak söylüyorum ki 6nm bir işlemci mimarisi var, kolay kolay ısınacağını sanmıyorum.
Ama snapdragon 888 işlemci var bu biraz ısıdan beslendiği söyleniyor ondan aklıma çok takıldı yorumlara baktım ısınma vs var diyorlar

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
58
Bende sizin gibiyim oyun hariç her şey kullanabiliyorum bu sayede sorun olur mu ki düşünüyorum sadece

Ama snapdragon 888 işlemci var bu biraz ısıdan beslendiği söyleniyor ondan aklıma çok takıldı yorumlara baktım ısınma vs var diyorlar
Isınma elbette olur ancak bu hangi seviyede, önemli olan odur. Cihazlar elbet ısınır ancak bu cihazın öyle çok yüksek derecede isinacagini sanmıyorum. Tabi deneyimler daha doğru bilgi verir orası ayrı.

hecland123

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet Galip
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Öğrenci
Konular
9
Geçtiğimiz hafta bu konuda bir başlık açmıştım, günlük kullanımda wp insta vs. Telefon elimi rahatsız edecek şekilde ısınıyor ve hala çözümü bulamadım

bayir

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed ata
Cihazım
Xiaomi Mi10T
Meslek
Anestezi Teknikeri
Konular
11
Geçtiğimiz hafta bu konuda bir başlık açmıştım, günlük kullanımda wp insta vs. Telefon elimi rahatsız edecek şekilde ısınıyor ve hala çözümü bulamadım
Hocam çok sıkmı şarj ediyorsunuz cihazı ? yada arka planda durmadan çalışan uygulamamı var ? şuan cihazda hangi sürüm yüklü ?

radeongt

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Öğrenci
Konular
37
Mi 11T pro aktif olarak kullanıyorum ısınma sorunu ile karşılaşmadım ?

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
150
İşte kullanıcı olarak sizlerden bunu merak ediyorum böyle şeyler duyuyorum normal kullanımda ısınma var diye

Mi 11T pro aktif olarak kullanıyorum ısınma sorunu ile karşılaşmadım ?
Normal kullanımda yok değil mi bazı arkadaşlar var diyor çünkü

Ü

Üye silindi 278685

Guest
İşte kullanıcı olarak sizlerden bunu merak ediyorum böyle şeyler duyuyorum normal kullanımda ısınma var diye

Normal kullanımda yok değil mi bazı arkadaşlar var diyor çünkü
Merhaba cihazı kullanıp satan 3 arkadaşım var hepsi de abartılı şekilde ısınmadan şikayetçiydi ve bu ısınma yüzünden de batarya 60 Hz ekrana rağmen çok çabuk bitiyordu.

Üst Alt