Yardım Isı normal mi (12 Pro 5g)

Seyfo1

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Seyfettin
Cihazım
Note 12 Pro 5g
Konular
28
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI global 14.0.3
Telefon Modeli
Redmi Note 12 Pro 5g
Bootloader Kilidi
Açık
Merhaba Note 12 Pro 5g kullanıyorum telefon biraz ısınıyor
Özellikle şarjda iken sanki pubg oynuyormuşum gibi ısınıyor bu normal mi kullanan arkadaşlar varsa yazabilir mi

emirhanyaglici

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
92
Hocam telefona daha IMEI bile atmadım direnç işlemi gibi terimler nedir bilmiyorum rica etsem ne olduğunu öğretir misiniz?
hocam siz ayarlarda telefon hakkında kısmının ssini bırakır mısınız

Oyla:

Seyfo1

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Seyfettin
Cihazım
Note 12 Pro 5g
Konular
28
Şarjda pubg oynarsanız normal. Eğer normalde de yüksek grafiklerde oynuyorsanız normal. Yukarıda arkadaşların dediği gibi havaların da etkisi var. Endişe edecek bir durum yok. Ayrıca cihazda fake rom kurulu. Bu rom daha fazla ısınmaya neden oluyor. İsterseniz orjinal stock roma geçiş yapın kilit açıp. Modem ve efs yedeği almayı unutmayın.
Hocam oyun ayarları yüksekte ondan olabilir peki onu geçtim ben henüz IMEI atmadım bootlader kilidim kapalı IMEI attığım zaman bootlader kilidi açık olacakmış orjinal stock romun ne olduğunu bilmiyorum, nasıl yükleyeceğimi bilmiyorum ilk defa Xiaomi kullanıyorum da yardımcı olursanız sevinirim

Oyla:

Seyfo1

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Seyfettin
Cihazım
Note 12 Pro 5g
Konular
28

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-09-15-23-47-16-532_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2023-09-15-23-47-16-532_com.android.settings.jpg
    250 KB · Görüntüleme: 9
Oyla:

emirhanyaglici

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
92
doğru tahmin etmişim. fake rom yüklü. bu cihaz fake rom ile geliyor zaten farkettiyseniz orjinal romların kodu XM ile biter ama sizinki XN ile bitiyor yani fake rom. ve bu rom pil performansında düşüse ve aşırı ısınmaya neden oluyor. sizin sorununuz romdan kaynaklı bana kalırsa. Bootloader kilidini açıp orjinal stock roma dönmek sorununuzu çözebilir. Nasıl yapacağınızı benim buradan anlatmam yerine sizin izlemeniz daha mantıklı olur. Youtubeye xiaomi bootloader kilidi açma ve mi flash tool ile stock rom yükleme başlıklarını aratırsanız karşınıza yüzlerce video çıkar. yurtdışı cihazlarda rom atarken imei silinebiliyor fakat yukarıda daha imei atılmadı demişsiniz. imei atılmadan yükleme yapabilirsiniz. ama bunlar aşırı derecede dikkat isteyen konular. tek bir hatanızda cihaz çöp olabilir ve size masraf çıkarabilir. bu yüzden yukarıda verdiğim başlıkları aratıp çıkan videoları çok dikkatli izlemelisiniz. takıldığınız yerde biz size yardımcı oluruz

Oyla:

Seyfo1

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Seyfettin
Cihazım
Note 12 Pro 5g
Konular
28
doğru tahmin etmişim. fake rom yüklü. bu cihaz fake rom ile geliyor zaten farkettiyseniz orjinal romların kodu XM ile biter ama sizinki XN ile bitiyor yani fake rom. ve bu rom pil performansında düşüse ve aşırı ısınmaya neden oluyor. sizin sorununuz romdan kaynaklı bana kalırsa. Bootloader kilidini açıp orjinal stock roma dönmek sorununuzu çözebilir. Nasıl yapacağınızı benim buradan anlatmam yerine sizin izlemeniz daha mantıklı olur. Youtubeye xiaomi bootloader kilidi açma ve mi flash tool ile stock rom yükleme başlıklarını aratırsanız karşınıza yüzlerce video çıkar. yurtdışı cihazlarda rom atarken imei silinebiliyor fakat yukarıda daha imei atılmadı demişsiniz. imei atılmadan yükleme yapabilirsiniz. ama bunlar aşırı derecede dikkat isteyen konular. tek bir hatanızda cihaz çöp olabilir ve size masraf çıkarabilir. bu yüzden yukarıda verdiğim başlıkları aratıp çıkan videoları çok dikkatli izlemelisiniz. takıldığınız yerde biz size yardımcı oluruz
Hocam ilgilendiğiniz için teşekkür ederim

Oyla:

xq._.resul_27

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Resul
Cihazım
Redmi 10
Konular
1
Şarjda pubg oynarsanız normal. Eğer normalde de yüksek grafiklerde oynuyorsanız normal. Yukarıda arkadaşların dediği gibi havaların da etkisi var. Endişe edecek bir durum yok. Ayrıca cihazda fake rom kurulu. Bu rom daha fazla ısınmaya neden oluyor. İsterseniz orjinal stock roma geçiş yapın kilit açıp. Modem ve efs yedeği almayı unutmayın.
Fake rom un ne gibi zararı var cihaza (meraktan soruyorum)

Oyla:

PROSSK12

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
IrResistibLe
Cihazım
Redmi10 2022
Konular
48
Fake rom un ne gibi zararı var cihaza (meraktan soruyorum)
Fake rom,adı üstünde sahte romdur.Genellikle İMEI atmak için kullanılır.Telefonunuz fake rom ile güvensiz bir hal oluyor.Örnek vereyim,Bir arkadaş da da bu telefon vardı ve fake rom vardı.Arkadaşın telefonu uzaktan kontrol ediliyordu,banka hesabına erişim sağlamaya çalıştılar.Güvenlik kelimesinin G si yok bu fake romda,ayrıca Fake rom cihaza zarar veren,cihazı düzgün çalıştırmayan bir rom.Bu sebeple fake rom yüklü cihazların kesinlikle orijinal romlarına geri dönmeleri gerekir

Oyla:

xq._.resul_27

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Resul
Cihazım
Redmi 10
Konular
1
Fake rom,adı üstünde sahte romdur.Genellikle İMEI atmak için kullanılır.Telefonunuz fake rom ile güvensiz bir hal oluyor.Örnek vereyim,Bir arkadaş da da bu telefon vardı ve fake rom vardı.Arkadaşın telefonu uzaktan kontrol ediliyordu,banka hesabına erişim sağlamaya çalıştılar.Güvenlik kelimesinin G si yok bu fake romda,ayrıca Fake rom cihaza zarar veren,cihazı düzgün çalıştırmayan bir rom.Bu sebeple fake rom yüklü cihazların kesinlikle orijinal romlarına geri dönmeleri gerekir
Benim cihazım yurtdışı daha hiç IMEI atılmadı 90 gün sonra kapanacak ben fake romdan çıkarabilirmiyim bı telefoncu yardımıyla çıkarır sam faydası nedir

Oyla:
Üst Alt