Yardım Isı normal mi (12 Pro 5g)

Seyfo1

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Seyfettin
Cihazım
Note 12 Pro 5g
Konular
28
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI global 14.0.3
Telefon Modeli
Redmi Note 12 Pro 5g
Bootloader Kilidi
Açık
Merhaba Note 12 Pro 5g kullanıyorum telefon biraz ısınıyor
Özellikle şarjda iken sanki pubg oynuyormuşum gibi ısınıyor bu normal mi kullanan arkadaşlar varsa yazabilir mi

Seyfo1

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Seyfettin
Cihazım
Note 12 Pro 5g
Konular
28
Hocam ben sadece 5v5 moba tarzı oyunlar oynarım ve genelde 36-38 derecede oluyor
Hocam benim telefonumda normal vakit geçirirken 36-40 derece, pubg mobile oynadığım zaman 40-47 derece yani bana çok sıcak geliyor sizce normal mi sanki ilk başlarda bu kadar ısınmıyordu

Oyla:

seyamkk

Andromeda
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
RN 12 PRO 5G
Meslek
Elektrik teknisyen
Konular
22
Hocam benim telefonumda normal vakit geçirirken 36-40 derece, pubg mobile oynadığım zaman 40-47 derece yani bana çok sıcak geliyor sizce normal mi sanki ilk başlarda bu kadar ısınmıyordu
Hocam direnç işlemi yapıldı ise bu sebeb olabilir yok yapılmadı ise arka plandaki gereksiz uygulamaları kapatın hatta pil kısmındam kısıtlayın gereksiz google uygulamalarını debload edin bununda çok büyük etkisi olur

Oyla:

emirhanyaglici

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
92
Hocam peki oyun oynarken 40-47 derece normal mi pubg mobile oynuyorum
Şarjda pubg oynarsanız normal. Eğer normalde de yüksek grafiklerde oynuyorsanız normal. Yukarıda arkadaşların dediği gibi havaların da etkisi var. Endişe edecek bir durum yok. Ayrıca cihazda fake rom kurulu. Bu rom daha fazla ısınmaya neden oluyor. İsterseniz orjinal stock roma geçiş yapın kilit açıp. Modem ve efs yedeği almayı unutmayın.

Oyla:
Ü

Üye silindi 265308

Guest
Şarjda pubg oynarsanız normal. Eğer normalde de yüksek grafiklerde oynuyorsanız normal. Yukarıda arkadaşların dediği gibi havaların da etkisi var. Endişe edecek bir durum yok. Ayrıca cihazda fake rom kurulu. Bu rom daha fazla ısınmaya neden oluyor. İsterseniz orjinal stock roma geçiş yapın kilit açıp. Modem ve efs yedeği almayı unutmayın.
Fake rom olduğunu nerden anladınız hocam?

Oyla:

emirhanyaglici

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
92
Fake rom olduğunu nerden anladınız hocam?
rn 12 pro 5gde fake rom kurulu geliyor hocam sonu xn ile biten rom. bu hızlı şarj tüketimine ve fazla ısınmaya neden oluyor. en mantıklısı kilit açıp orjinal roma geçmek ama cihazın trde satışı yok her şekilde yd olduğu için imeilidir. yükleme yapmadan önce twrpden efs ve modem backupu alınmalı

Oyla:
Ü

Üye silindi 265308

Guest
rn 12 pro 5gde fake rom kurulu geliyor hocam sonu xn ile biten rom. bu hızlı şarj tüketimine ve fazla ısınmaya neden oluyor. en mantıklısı kilit açıp orjinal roma geçmek ama cihazın trde satışı yok her şekilde yd olduğu için imeilidir. yükleme yapmadan önce twrpden efs ve modem backupu alınmalı
Hocam genelde twrp ile işlemlerde IMEI gitmez
Not:Tek sim IMEI için gecerlidir

Oyla:

emirhanyaglici

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
92
Oyla:

emirhanyaglici

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
92
Tabii zaten her şey olabilir ameliyat masasında 😁
Hocam az önce bu mesajı yaparken twrpde bir işle uğraşıyordum bir yandan tam hiç beklenmedik şeyler olabiliyor yazdım. ardına twrpde wipe data yapmam gerekiyordu failed oldu cidden kendi lafımı kendime yedirdim başka bir şey demiyorum. Neyseki sorunu çözdüm. Skyhawk recovery kurdum onda wipe data yaptım. Aklım çıktı açıkçası😂

Oyla:

Seyfo1

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Seyfettin
Cihazım
Note 12 Pro 5g
Konular
28
Hocam direnç işlemi yapıldı ise bu sebeb olabilir yok yapılmadı ise arka plandaki gereksiz uygulamaları kapatın hatta pil kısmındam kısıtlayın gereksiz google uygulamalarını debload edin bununda çok büyük etkisi olur
Hocam telefona daha IMEI bile atmadım direnç işlemi gibi terimler nedir bilmiyorum rica etsem ne olduğunu öğretir misiniz?

Oyla:
Üst Alt