Tema iOs Concept Tema byTurkbey06 (24.02.2020)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KaizenTR

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
.
Meslek
.
Konular
37
Temayı 2 aylık süreçten sonra bir yola getirdim fakat yayınlayıp yayınlamayacağımı bilmiyorum yorumlara göre bakalım

Ufak bir video
Bunun linki ilk sayfada ektemidir? yani 24.02.2020 yazınca sordum

tasamek

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
mi4s mipad mi6
Meslek
teknisyen
Konular
50
Emeğine ellerine klavyene sağlık güzel olmuş eğer yapabilirsiniz kilit ikonunuda güzel olur

b3k1rr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
bekir
Cihazım
Mi 9t pro mi 6
Konular
5
Yayınlamıyacaksanız paylaşmanızda ki amaç nedir

turkbey06

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi mix ³
Konular
34
Yayınlamıyacaksanız paylaşmanızda ki amaç nedir
insanların tepkisini ölçmek kaç kişi istiyor kaç kişi gerek yok diyor diye sizin gibilerde pusuda bekliyor çıksada yüklesek diye. Ben bilerek bütün temaları türkçe yaptım ingilizce olsa daha global olurdu ama ben türkçeyi seçtim sizin gibilerde çıkıp eleştirdi bendede heves kalmadı işin doğrusu daha fazla bilgi istiyorsanız telegramdan yazın ordan daha önceki işlerimi yollayayım size

KaizenTR

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
.
Meslek
.
Konular
37
insanların tepkisini ölçmek kaç kişi istiyor kaç kişi gerek yok diyor diye sizin gibilerde pusuda bekliyor çıksada yüklesek diye. Ben bilerek bütün temaları türkçe yaptım ingilizce olsa daha global olurdu ama ben türkçeyi seçtim sizin gibilerde çıkıp eleştirdi bendede heves kalmadı işin doğrusu daha fazla bilgi istiyorsanız telegramdan yazın ordan daha önceki işlerimi yollayayım size
"sizin gibilerde pusuda bekliyor çıksada yüklesek diye " ifadeye ne gerek vardı, üzücü oldu maalesef turkbey kardeşim. bende dedim yükleyelim diye.
O kadar emeği sıkıntıyı anlıyorum bende çok uğraştım bir ara sabit olduğum zamanlar. Ama illa takılıyorsun bazı yerler olmuyor falan. filan zor bu işler bilirim.
Ancak madem bizim gibiler(yani bunu tüm kullanıcılar ister. denemeyi. nesi garip) hadi bu temaya da çökelim tarzında bir algı olmuş. Kimse sizi buna zorlamadı. Siz nabız ölçtünüz ki bu işe koyulmadan olmalı idi. Temaya emek verip bitirmişsiniz. yayınlarsam şu mudur bu mudur ne gerek var.
Ha siz bu kadar emekten sonra hala bir taraflarını beğenmeyen çıkacak eleştirecekler açısından diyorsanız. O da çıkar. Tabi bunu iyi niyetli de yapan olur kötü niyetli de. Bu herkesin özü ile ilgili. Şayet maddi bir beklentiniz yok ise yaradılan bilmez ise Yaradan bunu bilir, mükafat alınır. Yani free eylemler hep böyledir.
Yok farklı düşünüyorsanız en iyisi siz bunu hiç yayınlamayın güzel güzel kendiniz kullanın. Sorun biter. Ben önceden indirdiğim dosyayı da siliyorum yani kullanmayacağım emek sömürmüş gibi olmamak için. Tekrar Teşekkürler. Emek değerlidir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt