Diğer İnternet Sorunu Yaşayanlar Buraya

anildurmus6

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Anil
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
69
ne kadar bir tutar karşıladığını sorabilirmiyim

anildurmus6

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Anil
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
69
Millenicom kullanıyorum ama altyapı Türk Telekom kesintiler oluyor ara sıra bazen komple gidiyor net ıp alamıyor modem yeniden başlatıyorum düzeliyor. Millenicom'a sorduğumda altyapı çalışmaları yapılabiliyor ekiplerce denildi ama işin doğrusu nedir bilmiyorum. Türkiye de internet erişim olaylarına aklım ermiyor benim kendi haline bıraktım artık yalan dolan çoğu şey.
millet artık bu pandemi kapsamında düzenli fatura içine internetide aldılar hani derlerya devlete para lazım işte bunuda fırsat bilerek altyapıdaki sorunlara bakmayıp milletin parasını soyuyorlar bütün operatörler milletde ilgilenmiyor internetim kesildi arıyorlar düzelteceğiz hiçbir çözüm yok güçlü türkiye yolunda battığımız adımlara bak hepsi yalan aşıda olduğu gibi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

yarısını karşılıyor
630 olursa 400e kadar olurmu bişeyler

UtkuYunus1997

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Oneplus 7T Pro
Konular
4
millet artık bu pandemi kapsamında düzenli fatura içine internetide aldılar hani derlerya devlete para lazım işte bunuda fırsat bilerek altyapıdaki sorunlara bakmayıp milletin parasını soyuyorlar bütün operatörler milletde ilgilenmiyor internetim kesildi arıyorlar düzelteceğiz hiçbir çözüm yok güçlü türkiye yolunda battığımız adımlara bak hepsi yalan aşıda olduğu gibi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

630 olursa 400e kadar olurmu bişeyler

Yatırım zaten yok, 4.5g denen saçmalık desen çoğu yerde çekim kalitesi 3g den beter daha birde tüm bunların üstüne 5g konuşuluyor gülüp geçiyorum her yıl aynı terane batıda elin oğlu yapıyor bizimkiler bir heves getiriveriyor ya yatırım yapmıyor yada geleni fahiş fiyata sunduğu için anca üst kesim yararlanabiliyor hep böyle oldu zaten. Denetim yok, düzen yok, süreklilik yok. BTK desen şikayet mekanizması olarak dahi görev görmüyor basit bi aracı sistem oluşturmuş tüketiciyle firma arasına o kadar hiçbir caydırıcılığı yok ceza desen milyarlar harcayan firmaya çerez parası ama tüketicinin kanını emmek için firmalar var gücüyle çalışıyorsa bunlarda zemin hazırlamış oluyorlar işte. Bereket şu AKK denen saçmalık kalktı ortadan birde üstüne halen devam etseydi iyice sinir krizi geçirirdik.

Doğukan.unalan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğukan
Cihazım
Redmi Note 9PRO
Konular
5
Türk Telekom da sorun yaşıyorsanız diğerlerindede sorun yaşamanız muhtemel olabilir özellikle Adsl ise alacağınız bağlantı arkadaşlar Türk Telekom a bakın ilk olarak VDSL ise Türk net ve Milleni firmalarına bakın ama dediğim gibi ADSL de turk Telekom dışındada sorun yaşamanız muhtemel

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt