Sohbet İnternet Sağlayıcı Seçimi

Çirkin kral

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Can
Cihazım
Mi Max 2
Konular
28
Çok iyi 3. Taksit bitsin hemen deneyeceğim millenicom hizmetini
Yukarıda 24 mbps yazmıştım 35 Mbps 80 TL olacaktı. Ama bizim hat maksimum 24 mbps destekliyormuş. Ben Superonline da aboneliğimin bitmesine üç gün kala taşıdım. Hiçbir ücret ödemedim evrakları da kargoyla yolladım. Sadece modemi sizin tedarik etmeniz lazım. Firmanın yolladığı modem 250 lira civarında. Letgoda 2. El uygun fiyata bulabilirsiniz hocam.

Tuxs

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
ESR
Cihazım
Mi9 T Pro 6/128
Konular
2
Turk.net kullanıyorum oldukça memnunum tavsiye ederim.

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
197
Turknet harici hizmet sağlayıcılarına bakan birileri olarak milenicom tecrübelerini paylaşmanı sabırsızlıkla bekleyeceğiz ve tarife ücreti dışında başka bir ücret talep ediyorlar mı turknet gibi. Bu arada netspeed isminide sık sık duyar oldum. Kaliteli internet hizmeti veren taahhütsüz firmaların daha da yaygınlaşır umarım.
Tuknet kullanırken ileri seviye kullanıcı olduğum için sinan beyin de katıldığı bir toplantıya katılmıştım. Müşteri hizmetleri konusunda kesinlikle geri adım atmayacaklar, bunu biliyorum.
Ben turknet kullanırken ilk başlarda sorun yoktu. Sonraları sorunlar olmaya başladı. Kopmalar gibi. Hatta bir hafta sonu toplam iki gün internetsiz kaldığım oldu. Ben ileri seviye kullanıcı olduğum için ulaşabildiğim yerler var. Onlarla iletişime geçtiğimde büyük bir altyapı çalışması olduğunu öğrendim. Ancak bu işlem sırasında olaylar kontrollerinden çıkmış. Sonucu çok büyük fiyasko oldu. Yatırımlarına devam ediyorlar ancak bende bir belirsizlik oluştuğu için Millenicom'a geçtim. Geçiş yaparken ekstra ücret vs çıkmıyor. Bunlarla ilgil ayrıntılı bilgiyi aklınızda olan her soruyu müşteri hizmetleri yetkilisine sorun. Zorlayın. Her şeyi sorun onlara. Mail gönderin. Donanım haber sayfasında ki foruma üye olun ordan yetkilisine direk mesaj atın. Sonuç olarak taahhütlü olmadığı için memnun kalmazsanız diğer turknet yada netspeed e hemen geçin.

zran

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Zoran
Cihazım
MIUI+Android
Konular
0
Yukarıda 24 mbps yazmıştım 35 Mbps 80 TL olacaktı. Ama bizim hat maksimum 24 mbps destekliyormuş. Ben Superonline da aboneliğimin bitmesine üç gün kala taşıdım. Hiçbir ücret ödemedim evrakları da kargoyla yolladım. Sadece modemi sizin tedarik etmeniz lazım. Firmanın yolladığı modem 250 lira civarında. Letgoda 2. El uygun fiyata bulabilirsiniz hocam.
Modem almıştım sıfır onu kullanırım yeter ki turknet ile yolları ayıralım. Türk Telekom alt yapısı kullanan diğer firmalar ile bir sorun yaşamaz iken turknet sürekli 2 3 günde bir bağlantı kopması rahatsız edici.

Üst Alt