Yardım İnternet İle alakalı

anildurmus6

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Anil
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
69
alabildiğin hız kaç
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

buradan hızını bak kaç çıkıyor

burada bütün ıss le ilgili konular var inceleyen bilirsin
hocam santralimize mesafe 152 metredir ikamet ettiğimiz yerde ise maksimum 74 megabite kadar hız alabiliyoruz

anildurmus6

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Anil
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
69
tamam hocam çok iyi hız rahat 50 alırsınız fiyatlara bakın hangi ıss yi istiyorsanız nakil işlemini başlatın
ben şuan türk telekomda adsl müşterisi olarak minimum 20 megabit paket alıyordum çokta yüksek fiyat vermek istemedim gündelik işlerimde çokta hız istemiyorum ve hangi ıssyi seçebileceğim içinde bana yardımcı oldunuz teşekkür ederim hocam son olarak sizin kullandığınız hız ve hangi issyi kullandığını sorabilirmiyim

isimsiz2424

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
4
ben şuan türk telekomda adsl müşterisi olarak minimum 20 megabit paket alıyordum çokta yüksek fiyat vermek istemedim gündelik işlerimde çokta hız istemiyorum ve hangi ıssyi seçebileceğim içinde bana yardımcı oldunuz teşekkür ederim hocam son olarak sizin kullandığınız hız ve hangi issyi kullandığını sorabilirmiyim
netspeed 35 lik paketini kullanıyorum aylık 76 lira ödüyorum

hattınız vdsl niye adsl kullanıyosunizki yüksek hız seçin

Son düzenleme:

anildurmus6

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Anil
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
69

vdslnin paketleri çok yüksek olabilirmi acaba

gkhntsdmr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
31

netspeed fimasından memnunmusunuz hocam ne zamandır kullanıyorsunuz hiç sorun vs yaşadınızmı arıza durumu yüksek ping vs

isimsiz2424

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
4
netspeed fimasından memnunmusunuz hocam ne zamandır kullanıyorsunuz hiç sorun vs yaşadınızmı arıza durumu yüksek ping vs
Babamlara bağlattım 3 yıl oluyor hiç bir sorun çıkmadı kendi evimde 5 aydır kullanıyorum sorun yok

anildurmus6

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Anil
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
69
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
bu resimlerde görmüş olduğun ürün ve servisler kısmında hattıma ait böyle birşeyler var bunlardan ne diye faydalanıyorum 2.resimde ise alo paket kampanyasındayım ve yalın internet olarak hattımta sabit telefon ücreti var bunların +10 tl bundan ücret geliyor zaten hattımı değiştiricemde diğer hattada böyle bir sorun yaşarmıyım benim tek amacım 20 megabit üstü internet ve limitsiz olsun ama şu resimdekiler kafamı karıştırdı diğer hatta böyle sorun yaşarmıyım

isimsiz2424

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
4
bu resimlerde görmüş olduğun ürün ve servisler kısmında hattıma ait böyle birşeyler var bunlardan ne diye faydalanıyorum 2.resimde ise alo paket kampanyasındayım ve yalın internet olarak hattımta sabit telefon ücreti var bunların +10 tl bundan ücret geliyor zaten hattımı değiştiricemde diğer hattada böyle bir sorun yaşarmıyım benim tek amacım 20 megabit üstü internet ve limitsiz olsun ama şu resimdekiler kafamı karıştırdı diğer hatta böyle sorun yaşarmıyım
diğer hatta böyle bir şeyler yok tt milletten fazla para koparmak için taktiği hattı taşıdığın zaman bunlarla uğraşmazsın

Üst Alt