Yardım İnternet İle alakalı

anildurmus6

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Anil
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
69
Gelecek ay taahütüm bitiyor sözleşmemi feshedip başka internet sağlayıcı firmaya geçiçeğim türk telekom bahaneleri ve altyapısını kullanmaktan sıkıldım türknete geçicemde şimdi bizim taahüt üzerine aldığımız taksitli modem var taksidi bitmiş o modemin üzerinden türknet interneti alabilirmiyim ve kurulum olabilirmi yoksa ekstradan bir modemmi almak gerekicek bizim zaten modemimiz var ama çokta modem alışkanlığı yok üzerimde aynı modem üzerinden başka firmanın internetini alabilirmiyim ve bizim lokasyonda hipernet kullanılıyor buna göre ttnetin altyapısından daha güçlü çekermi

Kazgangap

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Mi 9T (Davinci)
Konular
44
Turknet türk telekom altyapısı kullanıyor.Kendi modeminiz varsa turknet modem vermiyor zaten onu kullanabilirsiniz.

anildurmus6

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Anil
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
69
Turknet türk telekom altyapısı kullanıyor.Kendi modeminiz varsa turknet modem vermiyor zaten onu kullanabilirsiniz.
Peki o zaman altyapısını aynı kullanıyorsa başvuru ekranında ekstradan neden modem alın diyor peki

Kazgangap

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Mi 9T (Davinci)
Konular
44
Turknet ekstra modem aldırmaz eğer sizde yeterli bir modem varsa.Haricinde kendisi de satıyor asus modeliydi sanırsam.

anildurmus6

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Anil
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
69
Turknet ekstra modem aldırmaz eğer sizde yeterli bir modem varsa.Haricinde kendisi de satıyor asus modeliydi sanırsam.
Peki abonelik işlemlerimi yaptırdıktan sonra mevcut modemimin kurulumunu müşteri hizmetleri yardımıylamı yapılıyor uzaktan destek yani

isimsiz2424

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
4
Gelecek ay taahütüm bitiyor sözleşmemi feshedip başka internet sağlayıcı firmaya geçiçeğim türk telekom bahaneleri ve altyapısını kullanmaktan sıkıldım türknete geçicemde şimdi bizim taahüt üzerine aldığımız taksitli modem var taksidi bitmiş o modemin üzerinden türknet interneti alabilirmiyim ve kurulum olabilirmi yoksa ekstradan bir modemmi almak gerekicek bizim zaten modemimiz var ama çokta modem alışkanlığı yok üzerimde aynı modem üzerinden başka firmanın internetini alabilirmiyim ve bizim lokasyonda hipernet kullanılıyor buna göre ttnetin altyapısından daha güçlü çekermi
hangi ıss yi kullanacaksan hattını taşıyabilirsin vdsl varsa netspeed iyidir

anildurmus6

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Anil
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
69

isimsiz2424

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
4
tt alt yapısını kullanıyor kablo net varmı
alabildiğin hız kaç
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

kablonette kullanmıyoruz maalesef

hipernet kullanıyoruz
buradan hızını bak kaç çıkıyor

burada bütün ıss le ilgili konular var inceleyen bilirsin

Üst Alt