Diğer İnternet hızı rezaleti.

SmashTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
----
Konular
68
hocam modem üzerinden alabileceğiniz hız görünüyor hattın desteklediği hız isterseniz bir bakın yukarıda gösterdiğiniz hıza yakın bir mbps gösteriyorsa alabileceğiniz hız belli çok daha fazla görünüyorsa alt yapınızda başka alabileceğiniz bir firma yok ise ben size türk net öneriyorum modem arayüzünde ne görünüyorsa onu veriyorlar 100mbps e kadar veriyor alt yapı neye müsaitse öyle diyeyim memnunum ben 65 tl ye kontrat yok sözleşme yok hiçbirşey yok akn akk vs hiçbir bağlayıcı bir sözleşme yapmıyorlar deneyin derim iyi forumlar
Normalde sıkıntı yok ama son 3 gündür bu problem var Turk.net yardımcı olmuyor. Binanizda altyapısına erişemiyoruz diyorlar birde çok şikayet vardı?

Ekli dosyalar

• Screenshot_20181018-005825.png
    Screenshot_20181018-005825.png
    433,3 KB · Görüntüleme: 34

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
İlk mesajdaki ekran görüntünüzde IP adresinizin de ötesinde ev adresiniz de açık bir şekilde görünüyor... Bu nedenle SS yeniden düzenlendi. Lütfen dikkatli olun.

patuticci

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
SELCUK
Cihazım
Mi Note 2
Konular
4
ne kadar ekmek o kadar köfte olayı bu TürkTelekom olayı
Hızlı internet için Turkcell kullan para veriyorsun ama roket gibi :)

SmashTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
----
Konular
68
ne kadar ekmek o kadar köfte olayı bu TürkTelekom olayı
Hızlı internet için Turkcell kullan para veriyorsun ama roket gibi :)
Altyapıda türk telekom dışında hat yok. Bugün okulda iken yeni modem takmışlar herhalde birazda altyapıya baktılar düzelmiş en azından 5Ghz ve 2.4Ghz wifi takmışlar

patuticci

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
SELCUK
Cihazım
Mi Note 2
Konular
4
Altyapıda türk telekom dışında hat yok. Bugün okulda iken yeni modem takmışlar herhalde birazda altyapıya baktılar düzelmiş en azından 5Ghz ve 2.4Ghz wifi takmışlar
Pardon ben wifi görmeyince ekran alıntısında 4G skoru sandım Bu yüzden Turkcell önerdim eğer kablo ile gelen bir internet ise nereden alırsan al TTnet'in vereceği hız değerlerinin üstüne çıkamazsın tabii ki kablo net hariç onların kendi omurgası var :)

SmashTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
----
Konular
68
Pardon ben wifi görmeyince ekran alıntısında 4G skoru sandım Bu yüzden Turkcell önerdim eğer kablo ile gelen bir internet ise nereden alırsan al TTnet'in vereceği hız değerlerinin üstüne çıkamazsın tabii ki kablo net hariç onların kendi omurgası var :)
İşin garip tarafı kablonet karşı binada var bizde yok. Gelse çok iyi olur ama malesef.

mahferer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
MI 9 SE
Konular
25
Bugün Turkcell'den Telekom'a geçtim. Hotspot arasıra kullanırım. Turkcell 4G 3-4 MB/sn ile indirirdi hep, 5 mb/sn az gördüm, Telekom ile ilk denemede 6-7 mb/ sn ile film indirdim (İzmir Alsancak)

Üst Alt