Diğer İnternet hızı rezaleti.

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
1.si-Bu tür SS'leri paylaşırken ip adresinizi saklayın, modem açılıp kapanana kadar değişmez ve o sırada bir saldırıya maruz kalabilirsiniz.

2.si-Müşteri hizmetlerini aradınız mı ?

SmashTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
----
Konular
68
1.si-Bu tür SS'leri paylaşırken ip adresinizi saklayın, modem açılıp kapanana kadar değişmez ve o sırada bir saldırıya maruz kalabilirsiniz.

2.si-Müşteri hizmetlerini aradınız mı ?
1-) Umrumda değil zaten internet çalışmıyor derdi türk telekoma

2-) Umursamiyorlar kısacası dalga geçiyorlar her hecerinde arıza kaydı açılır hiç bir şey olmayıp sorununuz çözüldü mü? Diye ararlar sonra hayır diyrouz sonra 48 saat bekle kısır döngüye girdi

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
1-) Umrumda değil zaten internet çalışmıyor derdi türk telekoma

2-) Umursamiyorlar kısacası dalga geçiyorlar her hecerinde arıza kaydı açılır hiç bir şey olmayıp sorununuz çözüldü mü? Diye ararlar sonra hayır diyrouz sonra 48 saat bekle kısır döngüye girdi
En yakın şubeye giderek eve yetkili eleman çağırmak istediğinizi bildirin, eve gelip test yapsınlar, hatta bunu müşteri hizmetleri aracılığı ile de isteyebiliyorduk sanırım.

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Maalesef TTnet böyle, sorun sıkıntı yokken iyi ama en küçük sorun olduğunda, çözene kadar insanı bezdiriyor... Sistemde fiziki bir sorun olabilir, gelip kontrol etmelerini, ölçüm yapmalarını talep edin, gelip baksınlar... Bina tesisatında veya evin içerisinde kablo arızaları olabiliyor, başıma gelmişti çünkü...

Taahhüdünüz yoksa ve farklı bir şirketin kendi alt yapısı varsa (superonline gibi) aboneliğinizi değiştirebilirsiniz.

SmashTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
----
Konular
68
En yakın şubeye giderek eve yetkili eleman çağırmak istediğinizi bildirin, eve gelip test yapsınlar, hatta bunu müşteri hizmetleri aracılığı ile de isteyebiliyorduk sanırım.
Malesef telefon aracılığıyla dediğimizde sorunun uzaktan düzenlediğini anlayınca çağırırız demişti belki şubeye giderek olabilir.
Maalesef TTnet böyle, sorun sıkıntı yokken iyi ama en küçük sorun olduğunda, çözene kadar insanı bezdiriyor... Sistemde fiziki bir sorun olabilir, gelip kontrol etmelerini, ölçüm yapmalarını talep edin, gelip baksınlar... Bina tesisatında veya evin içerisinde kablo arızaları olabiliyor, başıma gelmişti çünkü...

Taahhüdünüz yoksa ve farklı bir şirketin kendi alt yapısı varsa (superonline gibi) aboneliğinizi değiştirebilirsiniz.
Binada türk telekomdan başka altyapı yok ama işin garip tarafı karşı binada kablonet var aileme dedim onla mı uğraşcaz diyorlar.

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Malesef telefon aracılığıyla dediğimizde sorunun uzaktan düzenlediğini anlayınca çağırırız demişti belki şubeye giderek olabilir.

Binada türk telekomdan başka altyapı yok ama işin garip tarafı karşı binada kablonet var aileme dedim onla mı uğraşcaz diyorlar.
O zaman şubeye gidip biraz sert yapın, zaten direk atlayacaklardır.

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
O zaman şubeye gidip biraz sert yapın, zaten direk atlayacaklardır.
Kendinin yapma şansı yok, yeni fark ettim; arkadaş 14 yaşında bir öğrenci, ancak abonelik kimin üzerine ise o yapabilir ki, onlar da "onla mı uğraşcaz" demiş.

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Kendinin yapma şansı yok, yeni fark ettim; arkadaş 14 yaşında bir öğrenci, ancak abonelik kimin üzerine ise o yapabilir ki, onlar da "onla mı uğraşcaz" demiş.
Hmm ona dikkat etmedim bak :) O zaman dediğiniz gibi abonelik kimin üstüneyse o gitmeli.

SmashTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
----
Konular
68
Modeme reset attım tamamen gitti. Müşteri hizmetlerini kendim aradım tekrar arıza kaydı açmak dışında bir şey yapmıyorlar. Şubeye gideceğiz sanırım.

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
hocam modem üzerinden alabileceğiniz hız görünüyor hattın desteklediği hız isterseniz bir bakın yukarıda gösterdiğiniz hıza yakın bir mbps gösteriyorsa alabileceğiniz hız belli çok daha fazla görünüyorsa alt yapınızda başka alabileceğiniz bir firma yok ise ben size türk net öneriyorum modem arayüzünde ne görünüyorsa onu veriyorlar 100mbps e kadar veriyor alt yapı neye müsaitse öyle diyeyim memnunum ben 65 tl ye kontrat yok sözleşme yok hiçbirşey yok akn akk vs hiçbir bağlayıcı bir sözleşme yapmıyorlar deneyin derim iyi forumlar

Üst Alt