Çözüldü İnstagram kamera sorunu

regedit1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
RECEP
Cihazım
Mİ 7
Konular
3
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global 10.3.10
Telefon Modeli
Redmi note 7
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Merhaba arkadaşlar. 2 haftadır instagramda görüntülü konuşma başlattığımda kamera üzerinde çizgi var (kapalı) açmayı denesemde açmıyor.
Açmayı denediğimde kamerayı çevir simgesinin aktif olduğunu gördüm. Kamera açma ve çevirmeye aynı anda bastığımda arka kamera devreye giriyor ancak ön kameraya geç dediğimde çalışmıyor. Telefon redmi note 7. Uygulama verilerini silip kaldırıp kurdum ama düzelmedi. Daha önce sorun yoktu.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

BlueBeach

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Saner
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
0
Ne yaptıysam olmadı. Burada ki çözümleri de denedim. Aero da kurdum ama olmadı. var mı kesin ve net bir çözümü. Normal de açılıyor kamera sadece instagram aramalarında sıkıntı yaratıyor. Herkesin sorunu bu sanırım.

Oyla:

Osmanbilgin1995

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osmsn
Cihazım
Xiomi redmi not
Konular
6
redmi note 7 aynı sorun bende de başladı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

arkadaşlar aynı sorun bende de vardı ben mevcut uygulamanın tüm verileriniz temizleyerek kaldırıp eski sürümü kurdum Instagram 117.0.0.28.123 apk sorun düzeldi mevcut uygulamayı kaldırmadan redmi note 7 için ayarlar-uygulamalar-uygulamaları yönet-instagram-verileri temizle-tüm verileri temizle yaptım sonra kaldırdım ve yukarda belirttiğim sürümü yükledim sorun çözüldü.
Eywallah hocam çok teşekkürler çözüldü .

CraweL sizede çok ayrı teşekkür hocam bu konu üzerinden cozdum .insthero değil eski sürümü indirim.duzeldi

Oyla:

ozmenn3

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Burhan Özmen
Cihazım
Red mi not 7
Konular
1
Ne yaptıysam olmadı. Burada ki çözümleri de denedim. Aero da kurdum ama olmadı. var mı kesin ve net bir çözümü. Normal de açılıyor kamera sadece instagram aramalarında sıkıntı yaratıyor. Herkesin sorunu bu sanırım.
Kardeşim yardımcı olur musun benim de aynı sıkıntı var
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Eywallah hocam çok teşekkürler çözüldü .

CraweL sizede çok ayrı teşekkür hocam bu konu üzerinden cozdum .insthero değil eski sürümü indirim.duzeldi
Kardeşim yardımcı olur musun benim de aynı sorun var

Oyla:

Osmanbilgin1995

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osmsn
Cihazım
Xiomi redmi not
Konular
6
Çözüm budur arkadaşlar . Arkadaşımızın biri paylaştı .arkadaşlar aynı sorun bende de vardı ben mevcut uygulamanın tüm verileriniz temizleyerek kaldırıp eski sürümü kurdum Instagram 117.0.0.28.123 apk sorun düzeldi mevcut uygulamayı kaldırmadan redmi note 7 için ayarlar-uygulamalar-uygulamaları yönet-instagram-verileri temizle-tüm verileri temizle yaptım sonra kaldırdım ve yukarda belirttiğim sürümü yükledim sorun çözüldü.

Oyla:
Üst Alt