Yardım İnstagram düzelmezse telefonu satacağım artık

asfadam

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
19
Instagram web den yükleyin bir de

Silentmantr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Esat Furkan
Cihazım
Xiaomi Note 10
Konular
5
instagram 169.3.0.30.135 sürümünü dene derim.

r00t88

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
r00t
Cihazım
mi note 10 lite
Konular
9
Tam o surumdeyim şuan
Instagram için telefonu satıp üstüne koyup iPhone'a geçmeden önce aşağıdaki konulara bir göz at derim.

konuyu açan arkadaş da aynı konudan müzdarip sanırım.

mesajda AOSP GSI ROM'da bu sorun düzeltilmiş diyor.

da Stock Kamera uygulamasında H.265 encoder'ı kullanmayı ve sonrasında Instagram'a yüklemeni denemeni söylüyor. En son Xiaomi.eu ROM'unu kullanıyormuş ve bu yaptığı şey sorunu çözmüş.

Bir başka telefonu ya kıracağım ya da satacağım diyen arkadaş ve sorununun çözüldüğünü söylediği mesaj burada.

Emir456

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Xiaomi Mİ 9T
Konular
16
Note 7 note 8 mi 8 mi 8 lite mi 9t pro şuan note 9 pro note 9 prodan önce değişiklik olsun diye ios geçtim hiçbir Xiaomi telefonunda bu sorunla karşılaşmadım ister yurt dışı ister kvkli telefondan romla sıkıntısı olabilir telefon her zaman güncel iyidir güncel olduğu vakit sorunlar azalır Xiaomi zaten yeni yeni optimize ediyor uygulamari sen bide MIUI 11 android 9 kullanıyorsun karşılaşman normal

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
Ya zaten galeriden bakınca benim telefonum çok daha iyi çekiyor birde GCAM ile çektiğim için baya iyi ama instagrama atınca suluboyaya dönüyor fotoğraf sırf bunun için satacağım telefonu iphone 11 e geçmeyi düşünüyorum
Fotoğraf sizin için telefon değiştirecek kadar önemliyse geçin tabiki. Hem uzun yıllarda kullanırsınız.

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Tüm uygulamalar iOS'a daha çok optimize ediliyor. Instader kullanıyorum, yine de arada kalite düşüyor. Bu konuda kesin çözüm maalesef yok Android'te. iPhone alın siz hocam. nod~~

Heisenberg45

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ferzan
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
4
Bu olay bilerek yapılmış birşey diye biliyorum. Android tarafında Samsungun özel anlaşması vardı yanlış hatırlamıyorsam. O cihazlarda düzgün çıkıyordu atılan fotoğraflar.

225225

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
Mi 9t
Konular
16
Instagram için telefonu satıp üstüne koyup iPhone'a geçmeden önce aşağıdaki konulara bir göz at derim.

konuyu açan arkadaş da aynı konudan müzdarip sanırım.

mesajda AOSP GSI ROM'da bu sorun düzeltilmiş diyor.

da Stock Kamera uygulamasında H.265 encoder'ı kullanmayı ve sonrasında Instagram'a yüklemeni denemeni söylüyor. En son Xiaomi.eu ROM'unu kullanıyormuş ve bu yaptığı şey sorunu çözmüş.

Bir başka telefonu ya kıracağım ya da satacağım diyen arkadaş ve sorununun çözüldüğünü söylediği mesaj burada.
Onlari denedim ama cozum yok son olarak xiaomi.eu 12.0.6 stabil surum yükleyecegim garantiyi bozacagim artık birde oyle denerim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu olay bilerek yapılmış birşey diye biliyorum. Android tarafında Samsungun özel anlaşması vardı yanlış hatırlamıyorsam. O cihazlarda düzgün çıkıyordu atılan fotoğraflar.
Miui 12 deki pil sorunlari beri korkuttugu icin yüklemedim aslinda ama guncelleyecegim ilk firsatta.

Üst Alt