Soru İndirme Wi-Fi Bağlantısı Gerektiriyor uyarısı

LARK38

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ERHAN
Cihazım
MIX2 MIUI10
Konular
16
Arkadaşlar mobil veri üzerinden büyük boyutta bir dosya indirmeye çalıştığım zaman indirme wifi bağlantısı gerektiriyor uyarısı alıyorum. Hiç bir yerde ayarını bulamadım. İnternette de eski miui versiyonlari için çözümler var, miui 9 ve 10 için bir çözüm bulamadım. Yardımcı olabilecek var mı ?

emre349

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
1
Bu apkyi kurdum içinde indirme ayarlarını sınırsız yaptım büyük boyutlu dosyayı indirebildim daha sonra telefondan ayarlar uygulamalar içinden kurmuş olduğum downloads uygulamasını güncellemeleri kaldırdım mevcut indirilenler uygulamasında veri kısıtlaması sorunu çözüldü wifi gerektirmeden indirme yapabiliyor bu sıkıntı olupda yaşayan deneyip geri dönüş sağlayabilir mi.

Ekli dosyalar

• Downloads 22.08.19.806002-220819602.apk
    12,1 MB · Görüntüleme: 34
Oyla:

emre349

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
1
Bu apkyi kurdum içinde indirme ayarlarını sınırsız yaptım büyük boyutlu dosyayı indirebildim daha sonra telefondan ayarlar uygulamalar içinden kurmuş olduğum downloads uygulamasını güncellemeleri kaldırdım mevcut indirilenler uygulamasında veri kısıtlaması sorunu çözüldü wifi gerektirmeden indirme yapabiliyor bu sıkıntı olupda yaşayan deneyip geri dönüş sağlayabilir mi.
..

Oyla:
Üst Alt