Soru İndirme Wi-Fi Bağlantısı Gerektiriyor uyarısı

LARK38

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
ERHAN
Cihazım
MIX2 MIUI10
Arkadaşlar mobil veri üzerinden büyük boyutta bir dosya indirmeye çalıştığım zaman indirme wifi bağlantısı gerektiriyor uyarısı alıyorum. Hiç bir yerde ayarını bulamadım. İnternette de eski miui versiyonlari için çözümler var, miui 9 ve 10 için bir çözüm bulamadım. Yardımcı olabilecek var mı ?

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
MIUI Expert
Premium Üye
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
Emre
Cihazım
Mi Note 2
Arkadaşlar mobil veri üzerinden büyük boyutta bir dosya indirmeye çalıştığım zaman indirme wifi bağlantısı gerektiriyor uyarısı alıyorum. Hiç bir yerde ayarını bulamadım. İnternette de eski miui versiyonlari için çözümler var, miui 9 ve 10 için bir çözüm bulamadım. Yardımcı olabilecek var mı ?
Eskiden indirilenler uygulaması altından bu ayar yapılıyordu fakat MIUI 9 ve 10 ile bu ayara gerek kalmamış olması lazım. Siz yine de indirilenler uygulamasına ait ayarları tekrar bir kontrol eder misiniz?

LARK38

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
ERHAN
Cihazım
MIX2 MIUI10
Eskiden indirilenler uygulaması altından bu ayar yapılıyordu fakat MIUI 9 ve 10 ile bu ayara gerek kalmamış olması lazım. Siz yine de indirilenler uygulamasına ait ayarları tekrar bir kontrol eder misiniz?
Bende aynı düşünceyle girdim fakat öyle bir ayar bulunmuyor. Miui 9 da yoktu 10 ile belki düzelmiştir dedim ama 10' da da yok malesef.

yarenersonmez

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Yaren
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Bende aynı düşünceyle girdim fakat öyle bir ayar bulunmuyor. Miui 9 da yoktu 10 ile belki düzelmiştir dedim ama 10' da da yok malesef.
"İndirilenler Uygulaması>Ayarlar>Mobil Veri kullanarak indirme sınırlandır" ayarını "sınırsız" olarak değişitirin.

Rasit03

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
raşit
Cihazım
mi mix 2
Meslek
emekli elektrik teknisyeni
telefon modelin ne

Rasit03

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
raşit
Cihazım
mi mix 2
Meslek
emekli elektrik teknisyeni
Ayarlar sim kartlar-mobil ağlar . tarife ayarla .veri kullanım ayarları. hepsini kapat

Üst Alt

Sevgili Xiaomi Sever!

Sitemizdeki reklamların görüntülenmesini engellediğinizi tespit ettik.

Lütfen sitemizi istisna listesine ekleyin veya AdBlock'u devre dışı bırakın.

Sitemizde ki tüm kaynaklar ÜCRETSİZ olarak sizlere sunulmaktadır bize destek olmak için engellemeyi kaldırınız

Anlayışınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz!