Soru İndirme Wi-Fi Bağlantısı Gerektiriyor uyarısı

LARK38

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ERHAN
Cihazım
MIX2 MIUI10
Konular
16
Arkadaşlar mobil veri üzerinden büyük boyutta bir dosya indirmeye çalıştığım zaman indirme wifi bağlantısı gerektiriyor uyarısı alıyorum. Hiç bir yerde ayarını bulamadım. İnternette de eski miui versiyonlari için çözümler var, miui 9 ve 10 için bir çözüm bulamadım. Yardımcı olabilecek var mı ?

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Arkadaşlar mobil veri üzerinden büyük boyutta bir dosya indirmeye çalıştığım zaman indirme wifi bağlantısı gerektiriyor uyarısı alıyorum. Hiç bir yerde ayarını bulamadım. İnternette de eski miui versiyonlari için çözümler var, miui 9 ve 10 için bir çözüm bulamadım. Yardımcı olabilecek var mı ?

Eskiden indirilenler uygulaması altından bu ayar yapılıyordu fakat MIUI 9 ve 10 ile bu ayara gerek kalmamış olması lazım. Siz yine de indirilenler uygulamasına ait ayarları tekrar bir kontrol eder misiniz?

Oyla:

LARK38

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ERHAN
Cihazım
MIX2 MIUI10
Konular
16
Eskiden indirilenler uygulaması altından bu ayar yapılıyordu fakat MIUI 9 ve 10 ile bu ayara gerek kalmamış olması lazım. Siz yine de indirilenler uygulamasına ait ayarları tekrar bir kontrol eder misiniz?
Bende aynı düşünceyle girdim fakat öyle bir ayar bulunmuyor. Miui 9 da yoktu 10 ile belki düzelmiştir dedim ama 10' da da yok malesef.

Oyla:

yarenersonmez

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaren
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
23
Bende aynı düşünceyle girdim fakat öyle bir ayar bulunmuyor. Miui 9 da yoktu 10 ile belki düzelmiştir dedim ama 10' da da yok malesef.
"İndirilenler Uygulaması>Ayarlar>Mobil Veri kullanarak indirme sınırlandır" ayarını "sınırsız" olarak değişitirin.

Oyla:

LARK38

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ERHAN
Cihazım
MIX2 MIUI10
Konular
16
"İndirilenler Uygulaması>Ayarlar>Mobil Veri kullanarak indirme sınırlandır" ayarını "sınırsız" olarak değişitirin.
dostum ben de ayarlar sekmesinin altinda öyle bir seçenek yok.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:

Rasit03

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RAŞİT
Cihazım
POCO X5 PRO 5 G
Meslek
emekli teknisyen
Konular
5
Ayarlar sim kartlar-mobil ağlar . tarife ayarla .veri kullanım ayarları. hepsini kapat

Oyla:

emre349

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
1
Bu sorunu çözen oldumu bende bayadır bulamadım

Oyla:
Üst Alt