Yardım imei siz fatura

mix 2

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
onur
Cihazım
mi mix 2s
Konular
3
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
global
Telefon Modeli
mi mix 2s
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
arkadaşlar merhabalar,aldığım telefon bugün elime ulaştı kargo paketini açmadan e faturayı kontrol ettiğimde hiç bir yerde telefonun imeisinin yazmadığını,ve telefon modelinin mi mix 2s şeklinde değil ''CT XİAOMİ Mİ MİX 2S '' şeklinde yazılı olduğunu gördüm. imei siz fatura güven vermedi ayrıca bu model kısmındaki CT ibaresi nedir bilgim yok açıkçası.bilgisi olan arkadaşlar aydınlatırsa sevinirim teşekküler

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
arkadaşlar merhabalar,aldığım telefon bugün elime ulaştı kargo paketini açmadan e faturayı kontrol ettiğimde hiç bir yerde telefonun imeisinin yazmadığını,ve telefon modelinin mi mix 2s şeklinde değil ''CT XİAOMİ Mİ MİX 2S '' şeklinde yazılı olduğunu gördüm. imei siz fatura güven vermedi ayrıca bu model kısmındaki CT ibaresi nedir bilgim yok açıkçası.bilgisi olan arkadaşlar aydınlatırsa sevinirim teşekküler
Satıcı ile irtibata geçiniz.İmei numarası olmadan faturanın bir anlamı yok

Oyla:

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Seri numarası vs gibi birşey yazmıyor mu?
Daha önce turkcell bayi de çalışmış birisi olarak imei olmadan o fatura ise yaramaz. Ama şöyle bir çözüm önerisi sunabilirim. Telefon kutusunun üzerindeki ımei yapıştırmalari olur bir tanesini çıkar model kısmının altına yapıştır faturaya. O şekilde de geçerli olur

Oyla:

mix 2

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
onur
Cihazım
mi mix 2s
Konular
3
satıcıyı aradım faturayı düzenleyip mail atacaklarını söylediler.

Oyla:

mix 2

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
onur
Cihazım
mi mix 2s
Konular
3
anlamadığım onlarda bilmiyor mu imeisiz faturanın
Daha önce turkcell bayi de çalışmış birisi olarak imei olmadan o fatura ise yaramaz. Ama şöyle bir çözüm önerisi sunabilirim. Telefon kutusunun üzerindeki ımei yapıştırmalari olur bir tanesini çıkar model kısmının altına yapıştır faturaya. O şekilde de geçerli olur
hocam öncelikle teşekkürler değerlendirmeniz için.ancak kendileri de bilmiyor mu imei siz faturanın sıkıntılı olduğunu ve bunu neden yaparlar bunlar.iste bu kısım kafa kurcalıyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Mümkünse kargo ile yollamalarını isteyin.
ne gibi fark olur hocam mail yolu alınan faturanın.problem yaratır mı ?

seri numarası var yazıyor hocam sorguladım sıkıntı yok gibi ama imei yazmıyor.

Oyla:

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
anlamadığım onlarda bilmiyor mu imeisiz faturanın

hocam öncelikle teşekkürler değerlendirmeniz için.ancak kendileri de bilmiyor mu imei siz faturanın sıkıntılı olduğunu ve bunu neden yaparlar bunlar.iste bu kısım kafa kurcalıyor.

ne gibi fark olur hocam mail yolu alınan faturanın.problem yaratır mı ?

seri numarası var yazıyor hocam sorguladım sıkıntı yok gibi ama imei yazmıyor.
Hocam iş yeri ımeisiz fatura kestiği anda maliye den ceza yer. Özelden fatura fotosunu göndermeniz mümkün mü?

Oyla:

mix 2

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
onur
Cihazım
mi mix 2s
Konular
3
Hocam iş yeri ımeisiz fatura kestiği anda maliye den ceza yer. Özelden fatura fotosunu göndermeniz mümkün mü?
hocam şuan sisteme yükleyebileceğim bi cihazım yok,tuşlu ile edere ediyorum.bu adamlar bunu bile bile neden bu işe kalkışırlar ceza yemeyi göze alırlar ilginç

Oyla:

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
hocam şuan sisteme yükleyebileceğim bi cihazım yok,tuşlu ile edere ediyorum.bu adamlar bunu bile bile neden bu işe kalkışırlar ceza yemeyi göze alırlar ilginç
Hocam dediğim gibi cihazın kutusundaki imei etiketlerinin birini yapıştır. Sorun çıkarmaz

Oyla:
Üst Alt