Yardım imei repair ve parmak izi hakkında

turkceses

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hilmi
Cihazım
mi
Konular
1
merhaba,
öncelikle yeni mi note 10 avrupadan aldım.
Kararlı avrupa sürümü v11.0.11 yükledim.
TWRP ve root ta yaptım fakat;
parmak izi çalışmaz oldu. menüden oluşturmak istediğim de parmak izi oluşturulamadı. diye uyarı veriyor. TWRP ile locksettings file 'ları sildim ama çare etmedi başka öneriniz var mıdır ?
Birde imei repair konusunda ücretli destek verebilen var mıdır ?

turkceses

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hilmi
Cihazım
mi
Konular
1
24 saat içerisinde;
mi flash ile flash all yaparak;
global ve eu romlar'dan;
11.0.11.0, 11.0.10.0, 11.0.5.0 kurup, kaldırdım.
China rom 11.0.5.0 kurdum kaldırdım
persist.img defalarca silip, kurdum
ama olmadı. parmak izi oluşturamıyor cihaz. Google da arattığımda mi modellerinin hepsinde kullanıcılar bu sorunu yaşamış. çözebilen varsa yazarsa çok büyük sevap işler.

Oyla:

hombre

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selcuk
Cihazım
Xiaomi Mi 10Pro
Konular
0
Zenex hocam kusura bakma burası doğru yer değil, mecburen yazdım forum da yeniyim de, nasıl yazacağımı bilemedim.

Hocam, Zeblaze Thor 4 Dual Android 7.1 saatim var fakat Zblaze Thor da olduğu gibi MTK Engineering app çalıştırıldığında CDS information sekmesi çıkmıyor bu saat de. Eger Thor 4 Dual imei tamiri hakkında bilginiz, tecrübeniz varsa paylaşabilir misiniz acaba. MTK flasher ile yapabilirim, hangi file ler gerekli bilgilendirirseniz sevinirim.
Teşekkürler.

Oyla:

shaq1907

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
shaq1907
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Konular
0
Mi Note 10'un IMEI Repair işlemi ile Mi 9T'nin IMEI Repair işlemi aynı mı? Birebir aynı şekilde yapabiliyor muyuz bilginiz var
Şuan tatildeyim özel mesaj kısmını kapattım malesef. Ayın 6 sından sonra ulaşabilirsiniz
Mi Note 10'un IMEI Repair işlemi ile Mi 9T'nin IMEI Repair işlemi aynı mı? Birebir aynı şekilde yapabiliyor muyuz bilginiz var mı acaba?

Oyla:

turkceses

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hilmi
Cihazım
mi
Konular
1
Mi Note 10'un IMEI Repair işlemi ile Mi 9T'nin IMEI Repair işlemi aynı mı? Birebir aynı şekilde yapabiliyor muyuz bilginiz var

Mi Note 10'un IMEI Repair işlemi ile Mi 9T'nin IMEI Repair işlemi aynı mı? Birebir aynı şekilde yapabiliyor muyuz bilginiz var mı acaba?

Aynıymış tecrübe ettim. Parmak izi hala çalışmıyor yanlız

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Zenex hocam kusura bakma burası doğru yer değil, mecburen yazdım forum da yeniyim de, nasıl yazacağımı bilemedim.

Hocam, Zeblaze Thor 4 Dual Android 7.1 saatim var fakat Zblaze Thor da olduğu gibi MTK Engineering app çalıştırıldığında CDS information sekmesi çıkmıyor bu saat de. Eger Thor 4 Dual imei tamiri hakkında bilginiz, tecrübeniz varsa paylaşabilir misiniz acaba. MTK flasher ile yapabilirim, hangi file ler gerekli bilgilendirirseniz sevinirim.
Teşekkürler.
Daha önce yaptığım bir model box gerekiyor.

Oyla:

rone

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cenk
Cihazım
Mi 9 se
Konular
8
Arkadaşlar, Mi Note 10 almayı düşünüyorum ama IMEI konusunda bir sorum var. Cihazı çift hatlı kullanmayı düşünüyorum. Sahibinden'deki ilanlardan anladığım kadarıyla iki hat birden IMEI kaydı yapılamıyormuş. Doğru mudur ?

Oyla:

ultraa8181

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
2
Arkadaşlar, Mi Note 10 almayı düşünüyorum ama IMEI konusunda bir sorum var. Cihazı çift hatlı kullanmayı düşünüyorum. Sahibinden'deki ilanlardan anladığım kadarıyla iki hat birden IMEI kaydı yapılamıyormuş. Doğru mudur ?
Doğrudur.

Oyla:

nasty

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
selçuk
Cihazım
note 10
Konular
3
merhaba,
öncelikle yeni mi note 10 avrupadan aldım.
Kararlı avrupa sürümü v11.0.11 yükledim.
TWRP ve root ta yaptım fakat;
parmak izi çalışmaz oldu. menüden oluşturmak istediğim de parmak izi oluşturulamadı. diye uyarı veriyor. TWRP ile locksettings file 'ları sildim ama çare etmedi başka öneriniz var mıdır ?
Birde imei repair konusunda ücretli destek verebilen var mıdır ?
Selamlar aşağıda verdiğim işlemi yapın Daha sonra var ise tüm parmak izlerini silip telefonu kapatın. (yeniden başlat tuşuna basmayın.kapatma tuşuna basın) sonra tlf u açıp parmak izi ekleyin.
Parmak izi sensörü kalibrasyonu ile daha hızlı çalıştırma.
1. ayarlar
2.telefon hakkında
3.tüm özellikler
4.çekirdek sürümü ardından 5 kere tıklıyoruz
5.donanım testleri başlıyor diyecek ve dos ekranı gibi beyaz bir ekrana düşeceksiniz
6. üst sağda 3 noktaya basın ' Additional tools ' tıklıyoruz
7.13 nolu sekmeye ' fod fingerprint calibration ' tıklıyoruz
8.siyah ekran ve start next ve parmak izi bölümü olan boş bir ekrana düşüyoruz
9.start diyoruz sonra next diyoruz ekran beyaz parlıyor parmak izi bölümüne basıyoruz parmak izimizle.
10 sonra siyah ekrana basın yazısı çıkınca siyah bir malzeme ile elastik yada kumaş siyah zemine basıyoruz ekran kapanıp açılacak ve çıkın diyecek menüden.

Not: Başka bir forum sitesinden Espa nick li arkadaşın paylaşımıdır. Bende işe yaradı.

Oyla:
Üst Alt