Yardım İmei repair li cihazda miuipro kullanmak mümkün müdür ?

ibrahimibo2

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
e7-max 2
Konular
24
Bende miui pro kullanmak istiyorum yardımcı olabilirmisiniz ? Ne yapmam lazım
sitelerinde telegram kanalinin linki var ceviri ile rusca konusmaniz lazim ordaki arkadas yardimci oluyor bir cok odeme yontemi var ben kripto para transferi ile odeme yaptim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Miuipro aboneliğiniz varken imei değiştirirseniz banlanırsınız ve ruslar o parayla votka içer. 🍸🍸 :)
Yok önceden bir aboneliginiz yokken imei repair sonrası miuipro aboneliği alırsanız bir sorun olmaz (sanırım).
Tabi her telefonu açıp kapattığınızda her güncelleme kontrolünde gene imeiniz rusyaya gider. İnşallah sadece imei gidiyordur. :)
Bu güne kadar bir şey duymadık ama, ne bileyim bir anda bunları votkaya boğma ihtimali korkutmuyor değil.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
ben turkiyede oldumu soyleyince imei 0 yazarsa romu kurunca ban yersin istersen parani iade edebilirim dedi ben kabul etmedim iadeyi sim kartsiz calistirdim cihazi ve sim hizmetlerinin yetkilendirmesini kapatim simi taktim ban yemedim

Safranbeg

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Safranbeg A.
Cihazım
Note 9s
Konular
2
ibrahimibo2, dedigim gibi sizin imei değişikliği öncesi bir hesabınız olmadığından sorun olmamalı zaten. Nur nimet birine denk gelmişsin. Parayı iade edebilirim demeleri adeta bir lütuf. Para iadesi yapılan herhangi bir üyeleri yoktur bu güne kadar.
Ben iki üç aydır kullanmıyorum. 9s için özelleştirme geldimi, öncesinde yoktu. Akıllı ağ vb yoktu 9s için. Birkaç kamera modu vardı. Film efektleri, akıllı yakınlaştırma falan.

ibrahimibo2

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
e7-max 2
Konular
24
ibrahimibo2, dedigim gibi sizin imei değişikliği öncesi bir hesabınız olmadığından sorun olmamalı zaten. Nur nimet birine denk gelmişsin. Parayı iade edebilirim demeleri adeta bir lütuf. Para iadesi yapılan herhangi bir üyeleri yoktur bu güne kadar.
Ben iki üç aydır kullanmıyorum. 9s için özelleştirme geldimi, öncesinde yoktu. Akıllı ağ vb yoktu 9s için. Birkaç kamera modu vardı. Film efektleri, akıllı yakınlaştırma falan.
sen yazınca baktım akıllı ağ felan yok öyle göze çarpan bi özelleştirme gormedim bildirim paneli özelleştirmeleri felan var gördüğüm gerisi aynı saten bi özelleştirme istemiyorum tek sıkıntım pil kullanımı ve arayüz hızı idi suan son sürüm yüklü ve emin bi sekillde söyleyebilirim suan piyasadaki curtana icin yayınlanan a11 mui12 tüm romlardan daha hızlı daha hatasız pil kullanımı gayet iyi

dtosun

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Dursun
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Konular
1
Bende miui pro kullanmak istiyorum yardımcı olabilirmisiniz ? Ne yapmam lazım
Hocam telegram adresi nedir, ben bulamadım?

15 dolar karsılığı 268 gün üyelik verdiler dediğim gibi telegram üzerinden konustuğum rus arkadas türkiyeden olduğumu öğrenince kendisi söyledi imei 0 gözüküyorsa direk ban yersin romu kullanamassın istersen paranı iade ediyim dedi ben denemek istedim romu kurarken sim kartı cıkarttım kururumdan sonra güvenlikten sim etkinlestirme yetkisini iptal edip sim katımı taktım suan sorunsuz romu kullanıyorum güncellestirme sayfası felan aktif cihazım redmi note 9s uzun cabalar sonunda düzgün calısan tek roma kavustum

Pivok

Söz konusu vatansa gerisi teferruattır
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Pivok
Cihazım
poco x3 pro
Meslek
Operatörlük
Konular
29
Arkadaşlar ben bir şey düşünüyorum ama �nşallah düşündüğüm gibi değildir siz bunlara bağışı yaptıktan sonra Romu indirip flashyorsunuz tamam eyvallah acaba bu parayı sizden alıyorlar diğer roman iyi olduğunu düşünebilme şansımız olabilir mi acaba yani tamam ben bunu parayla satın aldım o yüzden iyi oluyor deme şansınız var mı psikolojik olarak

Merthannn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Merthan
Cihazım
Redmi 9
Konular
11
Arkadaşlar ben bir şey düşünüyorum ama �nşallah düşündüğüm gibi değildir siz bunlara bağışı yaptıktan sonra Romu indirip flashyorsunuz tamam eyvallah acaba bu parayı sizden alıyorlar diğer roman iyi olduğunu düşünebilme şansımız olabilir mi acaba yani tamam ben bunu parayla satın aldım o yüzden iyi oluyor deme şansınız var mı psikolojik olarak
Kısacası para ile güzel rom yapıp kiralıyorsunuz aylık olarak.

ibrahimibo2

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
e7-max 2
Konular
24
valla yanlıs hatırlamıyorsam miui 6 dan beri miui arayuzunu kullaniyorum bi onceki cihazim mi max 2 de miui 9 kullanirken miui pro rom ile tanistim ozaman ücretsiz idi ve suanki kadar güncelleme desteği yoktu sadece stabil romlari yayinliyordu ve alternatif cok fazla idi eski cihazimda en iyi performans aldigim rom miroom idi cunki miui pro 3 4 ay kullaninca yeniden yuklemessen sapitiyordu suanki kullandığım cihaz curtana icin yayınlanmıs olan tüm miui romları denedim bi hata olmadigi surece en az 4 5 gun denerim romu a11 miui 12 rom yükleyipte dukkandan eve /50 sarj ile geldiğim bi rom hatırlamiyorum benim deneyimim sadece curtana icin her telefonda aynı performansi verecek diye bisey diyemem

Бот для связи с админами команды MiuiPro.
Вопросы по подписке и доступу к OTA-обновлениям.

Merthannn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Merthan
Cihazım
Redmi 9
Konular
11
valla yanlıs hatırlamıyorsam miui 6 dan beri miui arayuzunu kullaniyorum bi onceki cihazim mi max 2 de miui 9 kullanirken miui pro rom ile tanistim ozaman ücretsiz idi ve suanki kadar güncelleme desteği yoktu sadece stabil romlari yayinliyordu ve alternatif cok fazla idi eski cihazimda en iyi performans aldigim rom miroom idi cunki miui pro 3 4 ay kullaninca yeniden yuklemessen sapitiyordu suanki kullandığım cihaz curtana icin yayınlanmıs olan tüm miui romları denedim bi hata olmadigi surece en az 4 5 gun denerim romu a11 miui 12 rom yükleyipte dukkandan eve /50 sarj ile geldiğim bi rom hatırlamiyorum benim deneyimim sadece curtana icin her telefonda aynı performansi verecek diye bisey diyemem

Бот для связи с админами команды MiuiPro.
Вопросы по подписке и доступу к OTA-обновлениям.

hocam buda normal çin romu :D şaka bir yana sadece bu kısım atılarak ölçülemez hocam mesela ne yaptınız kaç saat instagram da dolaştınızmı falan örnek.

[Tema kullanıyorsanız size zahmet atabilirmisiniz acaba?]

ibrahimibo2

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
e7-max 2
Konular
24

hocam buda normal çin romu :D şaka bir yana sadece bu kısım atılarak ölçülemez hocam mesela ne yaptınız kaç saat instagram da dolaştınızmı falan örnek.

bu kanala bi göz at cok kaliteli temalar var

bu arada cin romu pil suresi olarak cok iyi biliyorum özellikle gaps kullanmadığın zaman ama benim lanet telefonum note9s icin cinde satısı olmadığı icin yayınlanmıs bir cin romu yok port china romlar var ama 4 saatten fazla ekran suresi alamadım

Safranbeg

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Safranbeg A.
Cihazım
Note 9s
Konular
2
Pivok, telefonunuz 9s curtana ise deneyelim hocam. Ben size özelden göndereyim. Para vermeden kurup tarafsızca deneyin. Siz degerlendirin.
Belkide dediğiniz gibi paralı diye bize hoş gelmiştir.

Üst Alt