Yardım İmei repair li cihazda miuipro kullanmak mümkün müdür ?

Uğur Uruk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Uğur Uruk
Konular
6
Dostlar yardım rica ediyorum. İmei deki kayıtlı cihaz ile hesaptaki cihaz farklı olduğu için güncelleme alınamıyor yardımcı olur musunuz ?

_yasin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
S23U 12/256
Konular
6
Daha önce denememistim ama dün IMEI işlemi görmüş cihazıma yükledim ve bir sorun yaşamadım. Güncellemeyi aldı.

Uğur Uruk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Uğur Uruk
Konular
6
Daha önce denememistim ama dün IMEI işlemi görmüş cihazıma yükledim ve bir sorun yaşamadım. Güncellemeyi aldı.
Cihazınız nedir acaba ? Telegram grubundan da yazdım. Sonuç alamadım.

Lifeefes22

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Galaxy A710F
Konular
2
Sanırım bir çözümü yok benimde aboneliğimi vardı imei atıldığı için cihaz otomatik ban atıyor benim gibi bir çok arkadaşta ban yedi imei atılmış cihaz olduğu için

_yasin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
S23U 12/256
Konular
6
Abonelik devam ederken mi IMEI işlemi yapıldı?
İki ayrı cihaza yükleme yaptığınızı düşünmüş olabilirler.

ibrahimibo2

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
e7-max 2
Konular
24
kripto para ile bağıs yaptım telegram üzerinden konustuğum yetkili imei 0 gözüküyorsa ban yersin dedi rom suan iniyo biraz sonra denemis olacağım ban yiyip yemediğini

ibrahimibo2

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
e7-max 2
Konular
24
15 dolar karsılığı 268 gün üyelik verdiler dediğim gibi telegram üzerinden konustuğum rus arkadas türkiyeden olduğumu öğrenince kendisi söyledi imei 0 gözüküyorsa direk ban yersin romu kullanamassın istersen paranı iade ediyim dedi ben denemek istedim romu kurarken sim kartı cıkarttım kururumdan sonra güvenlikten sim etkinlestirme yetkisini iptal edip sim katımı taktım suan sorunsuz romu kullanıyorum güncellestirme sayfası felan aktif cihazım redmi note 9s uzun cabalar sonunda düzgün calısan tek roma kavustum

Kamboc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veysel
Cihazım
Mi5s Plus
Konular
24
15 dolar karsılığı 268 gün üyelik verdiler dediğim gibi telegram üzerinden konustuğum rus arkadas türkiyeden olduğumu öğrenince kendisi söyledi imei 0 gözüküyorsa direk ban yersin romu kullanamassın istersen paranı iade ediyim dedi ben denemek istedim romu kurarken sim kartı cıkarttım kururumdan sonra güvenlikten sim etkinlestirme yetkisini iptal edip sim katımı taktım suan sorunsuz romu kullanıyorum güncellestirme sayfası felan aktif cihazım redmi note 9s uzun cabalar sonunda düzgün calısan tek roma kavustum
Bende miui pro kullanmak istiyorum yardımcı olabilirmisiniz ? Ne yapmam lazım

Safranbeg

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Safranbeg A.
Cihazım
Note 9s
Konular
2
Miuipro aboneliğiniz varken imei değiştirirseniz banlanırsınız ve ruslar o parayla votka içer. 🍸🍸 :)
Yok önceden bir aboneliginiz yokken imei repair sonrası miuipro aboneliği alırsanız bir sorun olmaz (sanırım).
Tabi her telefonu açıp kapattığınızda her güncelleme kontrolünde gene imeiniz rusyaya gider. İnşallah sadece imei gidiyordur. :)
Bu güne kadar bir şey duymadık ama, ne bileyim bir anda bunları votkaya boğma ihtimali korkutmuyor değil.

Üst Alt