imei qcn yedeği hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ofsevim

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ömer sevim
Cihazım
redmi 2
Konular
13
Anlamadım. Modemst'leri silmeden zaten QCN'yi kabul etmez ki telefon?
etti hocam nasıl etmez :) bunu micro hocama da sordum bazı telefonlar istemeyebiliyor dedi .neyse hongmi 1s te böyle sorunla karşılaşanlar denesin

ByKatre

Kafasına Göre..
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi9 SE
Konular
72
etti hocam nasıl etmez :) bunu micro hocama da sordum bazı telefonlar istemeyebiliyor dedi .neyse hongmi 1s te böyle sorunla karşılaşanlar denesin
Şimdi sen tam olarak ne yaptın hocam? İlk başta neden çalışmadı? Daha sonra ne yaptın?

ofsevim

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ömer sevim
Cihazım
redmi 2
Konular
13
Şimdi sen tam olarak ne yaptın hocam? İlk başta neden çalışmadı? Daha sonra ne yaptın?
şimdi çalışan qcn yi modem dosyalarını silip diğer telefona attığımda şebeke gelmedi .aynı qcn yi modem dosyalarını silmeden attım diag ı açtıktan sonra qpts den direk restore ettim adb yle hiç uğraşmadım yani modem silme falan .direk restore yaptım ve şuan takır takır :)

ByKatre

Kafasına Göre..
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi9 SE
Konular
72
Bazen çift dikiş istiyor diye demişti Namık Hocam ama ben hiç öyle bir duurmla karşılaşmadım. Hayırlı olsun hocam. Çok sancılı bir süreçten kurtuldun. :)

ofsevim

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ömer sevim
Cihazım
redmi 2
Konular
13
Bazen çift dikiş istiyor diye demişti Namık Hocam ama ben hiç öyle bir duurmla karşılaşmadım. Hayırlı olsun hocam. Çok sancılı bir süreçten kurtuldun. :)
eyvallah sizlerin sayesinde oldu .aynen bayağı bir sancılı süreç diye düşünüyordum çok uzun sürmedi Allahtan

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Hocam şimdi biraz kavram kargaşası olmuş. Yanlış anlamadıysam önce Modem dosyalarını silip qcn yedeğini Restore ettiniz, böyle olmayınca modemi silmeden yeniden qcn Restore ettiniz ve oldu. Fakat madalyonun diğer yüzüne bakacak olursak, zaten siz modemi silmişsiniz. Yani ikinci defada silmemenizin bir manası kalmamış.
Sizin durumunuzda aslında 2.kez yükleyince sorununuz giderilmiş görülüyor.

Sent from my MI PAD using Tapatalk

Alpay04

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Alpay Özkaya
Cihazım
Xiaomi mi4w
Konular
0
Aynı yerden alınmış 2 tane Mi4 varken bende aynı hatayı yaptım. Dedim ya 1 buçuk aydan fazla TD için QCN aradım durdum. Geçmiş olsun. :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Demekki modelleri farklıymış hocam. Geçmiş olsun. Uzun bir QCN arama süreci seni bekliyor. Ben 2 ay QCN aradığımı biliyorum.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bende de mi 4 var IMEI attım şimdi çekmiyor eskiden çektiği yerlerde yardımcı olursanız sevinirim

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt