Ramazan6666

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RAMAZAN
Cihazım
Mi 6
Konular
4
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI Global 11.04 kararlı
Telefon Modeli
Redmi note 8 pro
Bootloader Kilidi
Kapalı
Merhaba arkadaşlar. 8 ay önce redmi note 8 pro aldım almaz olaydım. Satıcıyla konuştuk IMEI kayıtlı mı dedim kayıtlı dedi açıklamalarda yazmıştı neyse güvenip aldık.7-8 ay kullanıldı 1 hafta önce IMEI gitti işlerden dolayı uğraşamadım bugün denedim bootloader kilidini kontrol ettim ne yayazıki kapalıymış hiç bi işlem yapamadım sim kart interneti gerekliymiş kafamdan vurulmuşa döndüm. Arkadaşlar bi çözümü varmı lütfen yardım edin. IMEI süresini bir kaç gün uzatamazmıyız

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Geçici şebeke uzatma işlemi yaptırabilirsiniz ama note 8 proda 1488 saat gibi rakamlar veriyor. 2. Seçenek olarak yetkili hesapla yapılır.bu durumda beklemeden yapılır ama buseferde bootloader kilidinizi artık açamazsınız..

Oyla:

Darkfire48

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Red Mi Note 9S
Meslek
Mühendis
Konular
3
Merhaba arkadaşlar. 8 ay önce redmi note 8 pro aldım almaz olaydım. Satıcıyla konuştuk IMEI kayıtlı mı dedim kayıtlı dedi açıklamalarda yazmıştı neyse güvenip aldık.7-8 ay kullanıldı 1 hafta önce IMEI gitti işlerden dolayı uğraşamadım bugün denedim bootloader kilidini kontrol ettim ne yayazıki kapalıymış hiç bi işlem yapamadım sim kart interneti gerekliymiş kafamdan vurulmuşa döndüm. Arkadaşlar bi çözümü varmı lütfen yardım edin. IMEI süresini bir kaç gün uzatamazmıyız
Bana sorarsanız geçici süre uzatın 2 ay süre uzatılıyor o arada işlemi başlatırsınız uzun süre verse de bir kere süre başlatıldığı için kapansa da imei bir şey olmaz

Oyla:

Ramazan6666

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RAMAZAN
Cihazım
Mi 6
Konular
4
Geçici şebeke uzatma işlemi yaptırabilirsiniz ama note 8 proda 1488 saat gibi rakamlar veriyor. 2. Seçenek olarak yetkili hesapla yapılır.bu durumda beklemeden yapılır ama buseferde bootloader kilidinizi artık açamazsınız..
1488 saat bekleme süresi mi?. Sıkıntı değil beklerim yeterki bootloader kilidini açayım
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bana sorarsanız geçici süre uzatın 2 ay süre uzatılıyor o arada işlemi başlatırsınız uzun süre verse de bir kere süre başlatıldığı için kapansa da imei bir şey olmaz
Peki nasıl alabilirim kaç tl

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
1488 saat bekleme süresi mi?. Sıkıntı değil beklerim yeterki bootloader kilidini açayım
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Peki nasıl alabilirim kaç tl
Özel mesaj ile bilgi verdim hocam

Oyla:

erkanci

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Xaomi
Konular
0
Bu yetkili hesap kimlerde var bulabilirmiyiz nasıl yapılır

Oyla:

[C_a_N_e_R]

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Caner
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
3
Bu yetkili hesap kimlerde var bulabilirmiyiz nasıl yapılır
Cep telefonu bayiilerinde. Daha doğrusu cep telefonları yazılımları konusunda teknik servisi iyi olan dükkan ve işletmelerde bulunur. Siz bu hesaba erişemezsiniz çünkü çok pahalı.

Oyla:

efefcan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
mi 4a
Konular
0