Çözüldü İmei hakkında

Huseyinmarakci

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Huseyin
Cihazım
Redmi not 7
Konular
9
Kardeşim biraz tetirginim olmama gerek varmı onu hiç bilmiyorum sonuçta ekran kırılsa garanti kapsamıyor aslında garantiye bu kadar para vermeye gerek yok diye düşünüyorum ama bu tuşlu telefonun ime atsam 4.5 g de sıkıntı yaşarmıyim o kafamı karıştırdı #stoya

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Kardeşim biraz tetirginim olmama gerek varmı onu hiç bilmiyorum sonuçta ekran kırılsa garanti kapsamıyor aslında garantiye bu kadar para vermeye gerek yok diye düşünüyorum ama bu tuşlu telefonun ime atsam 4.5 g de sıkıntı yaşarmıyim o kafamı karıştırdı #stoya

4,5g de sıkıntı yaşamazsın. Garanti için o kadar fiyat farkı verilmez hocam. Sahibinden sitesinde ana kartı arızalı 4,5 gli,volte destekli bir cihaz alıp onun imeisini kullanabilirsin ;)

Nurullah6547

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NURULLAH
Cihazım
Redmi k20 pro
Konular
6
4.5 g de hiçbir sıkıntı yaşamazsınız

Huseyinmarakci

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Huseyin
Cihazım
Redmi not 7
Konular
9
Hocam tuşlu telefonların IMEI örnek mi 9 t ye atılınca sinyali sorguluyor IMEI telin kimliği gibi ona göre İnternet veriyor yani özüne bakınca tuşlu diyip vermiyor diye bir çok söylenti var bilmiyorum siz ne kullanıyorsunuz tuşlu telefonunu IMEI sini atan varmı ?

A.BayramKorkmaz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
MI 9 Lite
Meslek
Elektrik Teknikeri
Konular
36
Merhaba arkadaslar 3 adet telefona imei atılması için eminonunde xiaomi teknik servise verdik bize şunu söylediler.
Hay ben o İmei atacağını söyleyen Xiaomi teknik servisin diyeceğim de
Xiaomi teknik servisi değildir , bir şey demiyorum
Sizler akıllı insanlarsiniz , onada bir şey demiyorum
da...
Yok arkadaş ben bir şey demiyorum

54KARYALI

Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Osman
Cihazım
Xiaomi note 7
Konular
0
Telefoncu arkadaş doğru söylemiş twrp olmadan normal bir Hard reset işlemi Yaparsanız imei uçar ama twrp ile wipe işlemi yapıldığı taktirde asla imei uçmaz tarafımca defalarca denendi
Hocam note 7 var bende. IMEI vergisini yatırdım.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Telefoncu arkadaş doğru söylemiş twrp olmadan normal bir Hard reset işlemi Yaparsanız imei uçar ama twrp ile wipe işlemi yapıldığı taktirde asla imei uçmaz tarafımca defalarca denendi
Hocam note 7 var bende. IMEI vergisini yatırdım. Sistemde kaydı onaylandı. Türkçe versiyon için gönderdiğim telefoncu sanırım başka IMEI atmış. Telefonu fabrika ayarlarına çevirsem orijinal IMEI geri gelirmi.

Son düzenleme:

taylant

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
taylan
Cihazım
mi9t
Konular
0
benim imei gitti şu n buralarda geziyorum

serkanguzel

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Mi Max
Meslek
Emekli
Konular
15
4,5g de sıkıntı yaşamazsın. Garanti için o kadar fiyat farkı verilmez hocam. Sahibinden sitesinde ana kartı arızalı 4,5 gli,volte destekli bir cihaz alıp onun imeisini kullanabilirsin ;)
Yüksek model telefon kullananlara/kullanacaklara iyi bir çözüm önerisi. Yalnız telefonun imei'sinin kullanılmadığından da emin olmak gerekiyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam tuşlu telefonların IMEI örnek mi 9 t ye atılınca sinyali sorguluyor IMEI telin kimliği gibi ona göre İnternet veriyor yani özüne bakınca tuşlu diyip vermiyor diye bir çok söylenti var bilmiyorum siz ne kullanıyorsunuz tuşlu telefonunu IMEI sini atan varmı ?
Leeco le max2 telefonumdaki imei'lerden bir tanesi, nokia 3300 telefona aittir. İnternet vs bütün işlevleri aynı.

mesro09

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Sergen
Cihazım
mi9se
Konular
25
Bu imei meselesinde. Bayiden alınan garantili cihazlarda istediğin kadar format at hard reset at imei uçmuyor. O nasıl oluyor? Başka bir yere mi gömülü geliyor IMEI?

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
Bu imei meselesinde. Bayiden alınan garantili cihazlarda istediğin kadar format at hard reset at imei uçmuyor. O nasıl oluyor? Başka bir yere mi gömülü geliyor IMEI?
yok hocam bildigim kadarıyla imei edit için cihazın belirli bölümlerini siliyoruz ve bu bölümlerin kilitlerini kırmış oluyoruz yeniden yazmada sorun yok ama cihazı sıfırladıgımız zaman bu kilitler açık oldugu için o bölümleri de siliyor ve imeiler gidiyor bunu çözebilen bildigim kadarıyla yok çözülse gerçekten güzel olacak

Üst Alt