Çözüldü İmei hakkında

enes.altundag

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
enes
Cihazım
Redmi note 8
Konular
5
Merhaba arkadaslar 3 adet telefona imei atılması için eminonunde xiaomi teknik servise verdik bize şunu söylediler bu telefonlar fabrika ayarlarina sifirlandigi taktirde imeiler gidermiş. İlk defa duydum ilk xiaomi telefonlarimiz bu konuda ilk deneyimimiz. Böyle bir durum oldugunu var sayarsak bu telefonlar guncelleme aldigi zaman bu imeiler gidermi? Veya tam manasıyla imei gitmeyecek sekilde bir kayit yapılabilirmi? Telefonlar: Redmi Note 8 (2adet) Redmi K20 (1adet)

Son düzenleme:

tapatalk3410

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ibrahim
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
13
Merhaba arkadaslar 3 adet telefona imei atılması için eminonunde xiaomi teknik servise verdik bize şunu söylediler bu telefonlar fabrika ayarlarina sifirlandigi taktirde imeiler gidermiş. İlk defa duydum ilk xiaomi telefonlarimiz bu konuda ilk deneyimimiz. Böyle bir durum oldugunu var sayarsak bu telefonlar guncelleme aldigi zaman bu imeiler gidermi? Veya tam manasıyla imei gitmeyecek sekilde bir kayit yapılabilirmi? Telefonlar: Redmi Note 8 (2adet) Redmi K20 (1adet)
gitmez hocam. bence siz başka telefoncuya gidin

Karadelikten ses dalgaları kullanılarak gönderildi.

sese61

Security
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selçuk
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
18
Doğru söylemişler. İmei atılmış cihazu telefonun kendi ayarlarinda fabrika verilerine sifirlarsaniz imei büyük ihtimalle gider. O yüzden malum yolla kayıt edenler cihazi sıfırlama yapacaksanız TWRP ile sıfırlayın derler.

Devransahinx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Devransahinx
Cihazım
Redmi note 7
Konular
79
Benim telefon imei repair güncelleme yaptım sıfırlama yaptım ama ayarlardan sıfırlamadım twrpden format data yaptım imei gitmedi

RezzNar

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
-
Konular
8
Ayarlardan fabrika ayarlarına sıfırlarsanız dedikleri gibi gitme ihtimali var, sıfırlama yapacaksanız Twrp üzerinden yapın en sağlıklısı odur. Efs yedeğinizi de alın mutlaka bir kenarda köşede dursun.

mehmetali9393

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Ali
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Özel Güvenlik
Konular
3
Telefoncu arkadaş doğru söylemiş twrp olmadan normal bir Hard reset işlemi Yaparsanız imei uçar ama twrp ile wipe işlemi yapıldığı taktirde asla imei uçmaz tarafımca defalarca denendi

Huseyinmarakci

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Huseyin
Cihazım
Redmi not 7
Konular
9
Selamün aleyküm arkadaşlar bir konuda bilginize ihtiyacım var model yükseltmeyi düşünüyorum mu tuşlu telefonun IMEI atılırsa ne olur bir birde yurtdışı dışı kayıtsız tel alınır mı ??

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Selamün aleyküm arkadaşlar bir konuda bilginize ihtiyacım var model yükseltmeyi düşünüyorum mu tuşlu telefonun IMEI atılırsa ne olur bir birde yurtdışı dışı kayıtsız tel alınır mı ??

Forumun yarısı yurtdışı cihaz kullanıyor hocam. Cihazı alın yasal süresi boyunca kullanın süre bitimine yakın IMEI işini halledersiniz

Üst Alt