Yardım İMEİ HAKKINDA

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Burak0635

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Mi5
Konular
2
IMEI beklemenize gerek yoktur. Türkiye'ye resmi olarak giren her cihaz kayıt edilir. İllegal gelenler edilmez. Geçmiş olsun

xomer19

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi note 7
Konular
8
Yanlış bilgilendirme yapmayın.

7-10 Gün içerisinde aktif olmazsa imei, aldığınız yere başvurun.

Cumartesi günü aldım. Bi kilit varmış bunlarda, tekrar cumartesi gel demişti gidince sorayım o zaman.

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Yanlış bilgilendirme yapmayın.

7-10 Gün içerisinde aktif olmazsa imei, aldığınız yere başvurun.
Hocam ımeide 7-10 gün içerinde aktif olma gibi bir durum söz konusu değil. Cihazın ımeisi kayıt edildiyse zaten hep kayıtlı görünür. İlk kayıtsız görünüp sonradan kayıtlı görünme gibi bir durum duymadım.
Yine de konuyu takipteyim eğer sizin dediğinizi gibiyse biz de yeni birşey öğrenmiş oluruz

ByKatre

Kafasına Göre..
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi9 SE
Konular
72
Selam arkadaşlar, semers iletişimden redmi note 7 aldım. Sorun sıkıntı yok kullanıyorum imeisi vs var ama e devletten sorgulayınca kayıt bulunamadı diyor modeli vs tutuyor ama kayıt bulunamadı yazıyor sıkıntı olur mu?

Telefonu alalı 6 gün oldu.
Cihaz yurtiçi garantili cihaz ise BTK'nın kayıtları güncellemesi belli süre sürabiliyor. Yok telefon yurtdışı garantisiz cihazsa o zaman aldığınız yer ile iletişime geçmeniz daha mantıklı olabilir.

Mr.Fatih

Best Of MİUİ
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
RedmiNote13Pro
Meslek
Sağlıkçı
Konular
77
Forum kuralları gereği
  • 3.7. Mesajların ve konu başlıklarının tümü büyük ve/veya renkli harfler ile yazılamaz.
Lütfen konu başlığınızı düzeltiniz aksi takdirde yorumlara kapatılacaktır.

Son düzenleme:

Tortue

Software Developer.
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
Xiaomi 11 5G
Meslek
Full Stack Dev.
Konular
134
Hocam ımeide 7-10 gün içerinde aktif olma gibi bir durum söz konusu değil. Cihazın ımeisi kayıt edildiyse zaten hep kayıtlı görünür. İlk kayıtsız görünüp sonradan kayıtlı görünme gibi bir durum duymadım.
Yine de konuyu takipteyim eğer sizin dediğinizi gibiyse biz de yeni birşey öğrenmiş oluruz
Buyrun;
Cihaz yurtiçi garantili cihaz ise BTK'nın kayıtları güncellemesi belli süre sürabiliyor. Yok telefon yurtdışı garantisiz cihazsa o zaman aldığınız yer ile iletişime geçmeniz daha mantıklı olabilir.

Mertuska

Elit Üye
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
İphone Xs
Meslek
Malzeme Mühendisi
Konular
60
Konu içeriğindeki mesajların neredeyse tamamına yakını üyelerin birbirlerine laf atmasıyla dolmuş. Şu andan itibaren birbirinize değil sadece konuyu açan arkadaşımızın sorusuna yardımcı olmanızı rica ediyorum.
xomer19 aldığınız yer ile iletişime geçiniz, bl kilidi açılıp gerekli işlemler yapılacaktır. Merak etmeyin. Cumartesi günü son durumu konu altına yorum olarak eklemeyi unutmayınız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt