Soru IMEI düşmesi 9 SE

SametC

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Samet Çelik
Cihazım
Xiaomi Mi 9 SE
Konular
2
Forum puanı
31
Çeviri hatalarına denk gelmedim belki de gözümden kaçmıştır hocam. Parmak izi zaten yavaş kısacası pek randıman alamazsınız istesiniz de bence :) Ama yüz okuma gayet hızlı bence. Kısacası pek bilgim yok dedikleriniz hakkında biraz boş bir yorum gibi oldu clap~~
Boş yorum değil bu. Eu rom hatası çok. Bazen ağa bağlanmıyor. Veri kullanımı hatalı sınır koyamıyorsun. Sadece bendemidir bilmem ama parmak izi bazen çalışmıyor, enteresan.

Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mertuska

Elit Üye
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Xiaomi Mi9 Se
Meslek
Malzeme Mühendisi
Konular
50
Forum puanı
1.256
Boş yorum değil bu. Eu rom hatası çok. Bazen ağa bağlanmıyor. Veri kullanımı hatalı sınır koyamıyorsun. Sadece bendemidir bilmem ama parmak izi bazen çalışmıyor, enteresan.

Ben kendi yaptığım yoruma boş oldu dedim zaten. Sonuç odaklı bişey çıkmadı çünkü yorumumdan. Parmak izi hangi romu denerseniz deneyin yavaş ekrana gömülü olmasından dolayı. Diğer dediğiniz durumları maalesef ki bilemiyorum umarım yardımcı olacak başka arkadaşlarımız çıkar.

SametC

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Samet Çelik
Cihazım
Xiaomi Mi 9 SE
Konular
2
Forum puanı
31
Ben kendi yaptığım yoruma boş oldu dedim zaten. Sonuç odaklı bişey çıkmadı çünkü yorumumdan. Parmak izi hangi romu denerseniz deneyin yavaş ekrana gömülü olmasından dolayı. Diğer dediğiniz durumları maalesef ki bilemiyorum umarım yardımcı olacak başka arkadaşlarımız çıkar.

Pardon ben yanlış anladım parmak izi yavaş çalışıyor değil bazen hiç çalışmıyor. Ama güzel romdu ileride hatalar gidince kesinlikle ama kesinlikle yükleyeceğim romdur.

Üst Alt