Soru İmei atılmış Xiaomi telefonun şarjının geceden sabaha %20-30 eksilmesi

Doğulu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cihazım
Xiaomi Redmi No
Konular
3
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI Global 11.0.3 | Kararlı 11.0.3.0
Telefon Modeli
Xiaomi Redmi Note 7
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Arkadaşlar Xiaomi Redmi Note 7 var bende sıfır cihaz ,IMEI attık.Telefonun öndeki sensörü görüşmelerde çalışmıyor ,şebeke sorunu var internet yavaş, ayrıca şarjı geceden sabaha kendi kendine %20-30 eksiliyor. bilen varmı çözüm nedir?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

attcaksaw

Cezalı Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Bar Şefi
Konular
99
Hocam gece yatarken telefonu 2G ye alıp uyumanızı tavsiye ederim wowifi aktif edebilirseniz uçak moduna alın wifi'yi açık bırakın şarjınız çok az gidecektir.

Oyla:

Doğulu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cihazım
Xiaomi Redmi No
Konular
3
Hocam gece yatarken telefonu 2G ye alıp uyumanızı tavsiye ederim wowifi aktif edebilirseniz uçak moduna alın wifi'yi açık bırakın şarjınız çok az gidecektir.
Evet onu denedim gece uçak moduna aldığımda şarj sabah ta aynı oluyor ama yani telefonu yeni almışız sürekli böyle mi yapacağım ana sorunu çözmek lazım.

Oyla:

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159
Hocam sizin volte açık o da şarjı çok etkiliyor biliyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Benim de şarj sıkıntım vardı volteyi kapattım format data falan yaptım şuan memnunum 8 saat ekran süresinin altına düşmüyorum

Oyla:

attcaksaw

Cezalı Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Bar Şefi
Konular
99
Evet onu denedim gece uçak moduna aldığımda şarj sabah ta aynı oluyor ama yani telefonu yeni almışız sürekli böyle mi yapacağım ana sorunu çözmek lazım.
Hücresel veriniz az çekiyorsa hocam o yüzden çok fazla gidiyor 2G ye almaktan başka şansınız yok maalesef.

Oyla:

Doğulu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cihazım
Xiaomi Redmi No
Konular
3
Hücresel veriniz az çekiyorsa hocam o yüzden çok fazla gidiyor 2G ye almaktan başka şansınız yok maalesef.

Benim de şarj sıkıntım vardı volteyi kapattım format data falan yaptım şuan memnunum 8 saat ekran süresinin altına düşmüyorum

2G ye aldığımda hiç çekmiyor çarpı işareti oluyor, ayrıca volte özelliği çoğu kişide mevcut ve sıkıntı yaşamıyorlar aynı model telefondan.

Oyla:

attcaksaw

Cezalı Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Bar Şefi
Konular
99
2G ye aldığımda hiç çekmiyor çarpı işareti oluyor, ayrıca volte özelliği çoğu kişide mevcut ve sıkıntı yaşamıyorlar aynı model telefondan.
Hocam şebekeleri iyi çekiyordur o yüzden benim Mi 9 SE cihazımda full çektiği halde %10 şarjı gidiyor.

Oyla:

Doğulu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cihazım
Xiaomi Redmi No
Konular
3
Hocam şebekeleri iyi çekiyordur o yüzden benim Mi 9 SE cihazımda full çektiği halde %10 şarjı gidiyor.

Hocam 4.5G 4 çubuk çekiyor en az 3 çubuk ama 2G de hiç çekmiyor.Şimdi ne yapıyım sizce , 2 ay önce aldım telefonu satıp yeni bir tane garantili mağazadan mı alıyım bu şekilde telefonu kullanmak istemiyorum.Genel olarak Xiaomi ilk telefon deneyimimdi ama hüsranla sonuçlandı.Önceki Samsung telefonumda hiç böyle sorunlarla karşılaşmamıştım.Üzgünüm Xiaomi bir müşterini kaybettin.Çin malı alırsan olacağı bu...

Oyla:

pervasiz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hasan
Cihazım
xiaomi
Konular
16
Evet aynı problemi ben de çekmiştim. Çözüm yenidem IMEI repair. İlk repair işlemi sorunlu yapılmış. Beklediği yerde bu sebeple şarj azalıyor

Oyla:

attcaksaw

Cezalı Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Bar Şefi
Konular
99
Hocam 4.5G 4 çubuk çekiyor en az 3 çubuk ama 2G de hiç çekmiyor.Şimdi ne yapıyım sizce , 2 ay önce aldım telefonu satıp yeni bir tane garantili mağazadan mı alıyım bu şekilde telefonu kullanmak istemiyorum.Genel olarak Xiaomi ilk telefon deneyimimdi ama hüsranla sonuçlandı.Önceki Samsung telefonumda hiç böyle sorunlarla karşılaşmamıştım.Üzgünüm Xiaomi bir müşterini kaybettin.Çin malı alırsan olacağı bu...
Hocam 2G'de çekmiyorsa imei işlemi hatalı yapılmıştır. volte'yi kapatıp 2G ye alırmısınız.

Oyla:
Üst Alt