Soru İmei atılmış Xiaomi telefonun şarjının geceden sabaha %20-30 eksilmesi

Doğulu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cihazım
Xiaomi Redmi No
Konular
3
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI Global 11.0.3 | Kararlı 11.0.3.0
Telefon Modeli
Xiaomi Redmi Note 7
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Arkadaşlar Xiaomi Redmi Note 7 var bende sıfır cihaz ,IMEI attık.Telefonun öndeki sensörü görüşmelerde çalışmıyor ,şebeke sorunu var internet yavaş, ayrıca şarjı geceden sabaha kendi kendine %20-30 eksiliyor. bilen varmı çözüm nedir?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

A.BayramKorkmaz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
MI 9 Lite
Meslek
Elektrik Teknikeri
Konular
36
Arkadaşlar Xiaomi Redmi Note 7 var bende sıfır cihaz ,IMEI attık.Telefonun öndeki sensörü görüşmelerde çalışmıyor ,şebeke sorunu var internet yavaş, ayrıca şarjı geceden sabaha kendi kendine %20-30 eksiliyor. bilen varmı çözüm nedir?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Demekki IMEI düzgün atılmamış , kaldıki IMEI repair yapılan bütün cihazlarda (marka farketmiyor) bir çok problem çıkıyor.

Oyla:

attcaksaw

Cezalı Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Bar Şefi
Konular
99
Demekki IMEI düzgün atılmamış , kaldıki IMEI repair yapılan bütün cihazlarda (marka farketmiyor) bir çok problem çıkıyor.
Hocam yapan kişi ustası ise bu işin hiç bir problem çıkmaz Note 6 Pro kullandım, reapir'i çok iyidi yani her zaman 4G full çekiyordu 4G+ download hızları hep 50-100-150'di. Mi 9 SE cihazımı başkasından aldım hatalı geldi 3G çekmiyordu kendim yaparak hallettim.

Oyla:

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
Hocam bende repairli 9t ve proyu halen kullanıyorum . Telefonun orjinal dosyası ile işlem yapılmadığında problem oluyor. arkadaşımın 9t sini farklı yöntemle yapmıştık. bağlantı problemi yaşadık. Telefon açıkken her şey tam görünüyorken aramak için yaklaşık 50 60 sn arama ekranında bağlanmak için bekledik. Elimizde orjinal dosyası vardı . işlem yaptığımızda çok fark vardı

Oyla:

Sandocan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burak
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
46
Hocam 4.5G 4 çubuk çekiyor en az 3 çubuk ama 2G de hiç çekmiyor.Şimdi ne yapıyım sizce , 2 ay önce aldım telefonu satıp yeni bir tane garantili mağazadan mı alıyım bu şekilde telefonu kullanmak istemiyorum.Genel olarak Xiaomi ilk telefon deneyimimdi ama hüsranla sonuçlandı.Önceki Samsung telefonumda hiç böyle sorunlarla karşılaşmamıştım.Üzgünüm Xiaomi bir müşterini kaybettin.Çin malı alırsan olacağı bu...
Arkadaşım Foruma yeni üyesin. Belliki telefonunla sorun yaşadın ve yardım almak için üye oldun. Gördüğüm kadarıyla birçok arkadaşım da yardımcı olmaya çalışmış. Sen gidip orjinal garantili cihaz almazsan, imei atılmış cihaz alırsan ve imeiside düzgün atılmamışsa. Bunun suçlusu Xaomi değil. Ben 3 senedir Xaomi kullanıyorum ve gayet de memnunum. Forumdaki çoğu insan da memnun. Bunun suçu markanın Çin markası olması değil. Senin telefonuna düzgün imei atmıyanın suçu. O yüzden markayı kötülemeyi bırak sana yardımcı olanlarıda pişman etme.

Oyla:

Doğulu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cihazım
Xiaomi Redmi No
Konular
3
Arkadaşlar çözümü bulduk. IMEI repair işlemi yanlış yapılmış. tekrar yazılım atılarak tüm sorunlar çözüldü. yurtdışı cihazlara artık olumlu bakmıyorum. birkaç kuruş fazla verilip kafanın rahat olması daha iyi bence. sonuçta bu işlemlerin de bir maliyeti oldu. iyi forumlar.

Oyla:
Üst Alt