Soru IMEI atılmış telefon güncelleme

hecland123

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet Galip
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Öğrenci
Konular
9
telefonu aldım telefoncuya verdim imei attılar ve bana dedi ki güncelleme yapma böyle kullan telefonu sim kart girişinin birisi iptal olmuş falan.her neyse bundan onca mi 6 kullanıyordum kayıtlı cihazdı sorun yoktu onda mesela 10. 4 kararlıydi bunda 10.3 var son sürüm dedi birde. Telefonda en e posta ve tema uygulaması yok, kendim rom atmasını vs de bilmiyorum o yüzden bilgi almak istiyorum

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
merhabalar ben xiaomi redmi not 10 kullanıyorum. bir gün önce telefoncuya ımeı kodu için gittim telefonun onlarda bir gün kalacağını söylediler ertesi gün almaya gittiğimde telefonu alttan ve üstten lastiklerle sarmalamışlar ayrıca teli elime aldığımda mobil veri de sıkıntı vardı neyseki halloludu her neyse lastikleri artık çekebileceğimi söyledi. neyse bir de şu konuda çok uyardılar sakın güncelleme diye telefonda eskiden kullandığım uygulamaları kullanamıyorum. örn netflix instagram bir de görüntü kalitesi düşmüş gibi. lütfen yardımcı olur musunuz hiç bir şekilde anlamıyorum. umarım bu platform yardımcı olr
Arka kapağı açarak EDL moduna almış ve yazılım yüklemişler hocam. Yaptıkları işlem sonrasında cihazınız video izleme uygulamalarında HD izlemeniz için gerekli olan L1 sertifikasını kaybetmiş. Güncelleme dediklerine göre yazılımda da sıkıntı var. Tam olarak yaptıkları işlemleri aktaramadığınız için nasıl düzeltebileceğinizi de tarif etmek çok zor olur ve cihazı tamamen kullanılmaz hale getirme riskiniz de var. Ücretli Onarımlar forumundan ücretli destek talebinde bulunmanızı tavsiye ederim.

Oyla:

fashaka

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
fiemsiem
Cihazım
m9t
Konular
0
Arka kapağı açarak EDL moduna almış ve yazılım yüklemişler hocam. Yaptıkları işlem sonrasında cihazınız video izleme uygulamalarında HD izlemeniz için gerekli olan L1 sertifikasını kaybetmiş. Güncelleme dediklerine göre yazılımda da sıkıntı var. Tam olarak yaptıkları işlemleri aktaramadığınız için nasıl düzeltebileceğinizi de tarif etmek çok zor olur ve cihazı tamamen kullanılmaz hale getirme riskiniz de var. Ücretli Onarımlar forumundan ücretli destek talebinde bulunmanızı tavsiye ed

Arka kapağı açarak EDL moduna almış ve yazılım yüklemişler hocam. Yaptıkları işlem sonrasında cihazınız video izleme uygulamalarında HD izlemeniz için gerekli olan L1 sertifikasını kaybetmiş. Güncelleme dediklerine göre yazılımda da sıkıntı var. Tam olarak yaptıkları işlemleri aktaramadığınız için nasıl düzeltebileceğinizi de tarif etmek çok zor olur ve cihazı tamamen kullanılmaz hale getirme riskiniz de var. Ücretli Onarımlar forumundan ücretli destek talebinde bulunmanızı tavsiye ederim.
çok teşekkür ederim.
<3
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

ya rahatsız etmek istemem ama bir sorum olacak bu telefona nasıl format atacağımı bilmiyorum. ımeı yi bozmadan nasıl format atabilirim?

Son düzenleme:
Oyla:

mad_080

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Ali
Cihazım
Mi9T 6/128
Konular
4
Miflash ile stock rom veya twrp ile custom rom kurabilirsiniz. Sitede gerekli videolar ve aciklamalar mevcut izleyerek ve okuyarak rahat bir sekilde kurabilirsiniz.

Oyla:

fashaka

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
fiemsiem
Cihazım
m9t
Konular
0
Miflash ile stock rom veya twrp ile custom rom kurabilirsiniz. Sitede gerekli videolar ve aciklamalar mevcut izleyerek ve okuyarak rahat bir sekilde kurabilirsiniz.
çok teşekkür ederim. <3
ımeı için bir sıkıntı olmaz değil mi?

Oyla:

mad_080

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Ali
Cihazım
Mi9T 6/128
Konular
4
çok teşekkür ederim. <3
ımeı için bir sıkıntı olmaz değil mi?
Rica ederim herhangi bir sikinti olmaz rom kurulumdan sonra twrp kurup root yapip twrp backuptan efs yedegi alip pcde saklayin imei yedegi almis oluyorsunuz. Sadece tel uzerinden cihazi sifirlama yapmayin yapsaniz dahi imei giderse aldiginiz efs yedeginden donus yapabilirsiniz.

Oyla:

fashaka

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
fiemsiem
Cihazım
m9t
Konular
0
Rica ederim herhangi bir sikinti olmaz rom kurulumdan sonra twrp kurup root yapip twrp backuptan efs yedegi alip pcde saklayin imei yedegi almis oluyorsunuz. Sadece tel uzerinden cihazi sifirlama yapmayin yapsaniz dahi imei giderse aldiginiz efs yedeginden donus yapabilirsiniz.
ay çok çok teşekkür ederim inanın çok yardımcı oldunuz. çok soru sordum ama şu siteye nasıl ulaşabilrim bulamadım :(

Oyla:

fashaka

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
fiemsiem
Cihazım
m9t
Konular
0
burda söylediğiniz şeyleri nerden gerçekleştirebilirim. ayy kusura bakmayın çok cahilim. XD

Oyla:

pro11_osman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
osman
Cihazım
pro11
Konular
4
Hocam telefonunuza ait tüm konular link de mevcut.

Twrp telefonda yüklü ise her türlü rom atabilirsiniz imeinizde silinmez.

Redmi K20 / Mi 9T
redmi note 11 pro IMEI attırdım hemi eski sürümü yükledi güncelleme yapamıyor telefon konuşmalarında sık sık kesintiler oluyor
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:
Üst Alt