Soru IMEI atılmış telefon güncelleme

hecland123

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet Galip
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Öğrenci
Konular
9
telefonu aldım telefoncuya verdim imei attılar ve bana dedi ki güncelleme yapma böyle kullan telefonu sim kart girişinin birisi iptal olmuş falan.her neyse bundan onca mi 6 kullanıyordum kayıtlı cihazdı sorun yoktu onda mesela 10. 4 kararlıydi bunda 10.3 var son sürüm dedi birde. Telefonda en e posta ve tema uygulaması yok, kendim rom atmasını vs de bilmiyorum o yüzden bilgi almak istiyorum

Brusk65

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
S5
Konular
0
Selam telefonda twrp rexovery yuklu rom attigim icin root yuklu degil ses acma tusu calismamaya basladi nasil twrp recovery moda girebilirim ??

Oyla:

Sametnml

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Samet
Cihazım
Mi note 10 pro
Konular
0
Selam arkdaslar note 10 pro imei attırdım ve guncelleme geldi 447 mb indirip yukle desem problem olur mu atan adam guncelleme yapma demıstı bir müddet 3 ay falan oldu imei atalı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Telefon nedir hocam ? Güncelleme ile imei silinmez ayrıca.
Yaptınız mı güncelleme imei problemi oluyor mu sonuç nedir

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Oyla:

BloodRex

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
0
Merhabalar Poco X3 NFC telefonumda IMEI atıldı lakin Twrp sistemi yok. Standart güncelleme yapsam kitlenme olur mu veya başka bir sıkıntı meydana gelir mi?

Oyla:

eren_626

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 9T Pro Mi10
Konular
16
Merhaba telefonum mi Note 9 imei atıldı güncelleme yapsam imei gider mi?
Normal Güncellemeyyi Sıkıntısız Alabilirsiniz Bende İmei Attırdım Ve Güncellemeleri Sıkıntısız ŞEkilde Yüklüyorum Sıkıntı Çıkmıyor İmei Gitmesi İçin Normal Format Atarsanız İmei Patlar

Oyla:

mad_080

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Ali
Cihazım
Mi9T 6/128
Konular
4
İmei gitmez ama tek seferlik twrp kurup esf yedegi alin derim. Yazilim isi belli olmuyor. Her ihtimale karsi imeinizi yedeklemis olursunuz.

Oyla:

fashaka

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
fiemsiem
Cihazım
m9t
Konular
0
merhabalar ben xiaomi redmi not 10 kullanıyorum. bir gün önce telefoncuya ımeı kodu için gittim telefonun onlarda bir gün kalacağını söylediler ertesi gün almaya gittiğimde telefonu alttan ve üstten lastiklerle sarmalamışlar ayrıca teli elime aldığımda mobil veri de sıkıntı vardı neyseki halloludu her neyse lastikleri artık çekebileceğimi söyledi. neyse bir de şu konuda çok uyardılar sakın güncelleme diye telefonda eskiden kullandığım uygulamaları kullanamıyorum. örn netflix instagram bir de görüntü kalitesi düşmüş gibi. lütfen yardımcı olur musunuz hiç bir şekilde anlamıyorum. umarım bu platform yardımcı olr

Oyla:
Üst Alt