Yardım İmei Atılmış Ama Bootloader Kapalı Ne Yapabilirim

Mertsvl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
mi 11 lite
Konular
1
rica ederim ona yapacak bir şey yok. Bazen kilit açınca siliniyor bazen silinmiyor. Silinirse artık başka cihaza ait bir qcn ile işlem yapılır.
çok teşekürler başka cihazdaki qcn ile kurtaraiblirim yani dimi ozaman bootloader kendim açmam çok daha iyi olcak gibi en ufak sıkıntıda güncelemde telefoncuya gitmemek için

Saytz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Redmi 9C
Konular
21

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Evet hocam bizzat kendim yaptım hiç bir verim silinmedi 👍
mtk cihaza unlock tool ile beklemeden kilit açtım demeyeceksinizdir heralde. cihaz SD işlemcidir ve mi flash unlock ile açmışsınızdır değil mi?

Maliksar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Violentra
Cihazım
Redmi note 8
Konular
2
mtk cihaza unlock tool ile beklemeden kilit açtım demeyeceksinizdir heralde. cihaz SD işlemcidir ve mi flash unlock ile açmışsınızdır değil mi?
Hocam cihaz note8 pro ve hiç beklemeden açtımmi flashta kullanmadım dosyanın adını unuttum bilgisayada kuruldur

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Hocam cihaz note8 pro ve hiç beklemeden açtımmi flashta kullanmadım dosyanın adını unuttum bilgisayada kuruldur
dediğim gibi işte MTK işlemcili cihazdan bahsediyoruz. Lütfen yanlış bilgi vermeyin İnsanların verilerini kaybetmesine sebep olabilirsiniz. Yeri gelir 1 tane fotoğraf rehberdeki 1 tane numara telefondan daha değerli olabilir..

Maliksar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Violentra
Cihazım
Redmi note 8
Konular
2
dediğim gibi işte MTK işlemcili cihazdan bahsediyoruz. Lütfen yanlış bilgi vermeyin İnsanların verilerini kaybetmesine sebep olabilirsiniz. Yeri gelir 1 tane fotoğraf rehberdeki 1 tane numara telefondan daha değerli olabilir..
Anladım hocam kusuruma bakmayın

Mertsvl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
mi 11 lite
Konular
1
bunu çözüm olarak yazabilirsniz telefoncuda atılan imeide benim gibi root twrp ve bootloader kapalı bi şekilde geri verirse telefonu 1 hafta bekledikten sonra xiominin kendi toolundan açtım kilidi ve teelfon sıfırlandı kurulum ekranına attı fakat ne imei repeair verdi nede nvdata bootloaderi bu sayede açmış oldum yapıcak olanların bilgisine

Üst Alt